Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping JASENOVO-jakie opinie?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 730
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 22.03.2014 00:39

Jak już m.in. w tym wątku pisałem byłem na Jasenovo dwa razy i byłem bardzo zadowolony.
Właściciel bardzo sympatyczny skory do pogaduszek.
jednak w 2011 było spore rozczarowanie, podjeżdżamy a tu brak wolnych miejsc (chyba że mamy rezerwację - ale gdzie tu duch caravaningu - wolności i braku zobowiązań).
Zatrzymujemy się więc - 2 auta w tym jedno ciągnące budę - z boku parkingu tak aby nie blokować wjazdu na camping - wyjmujemy mapę aby pokombinować co dalej - a tu przesympatyczny (kiedyś tam) pan właściciel podchodzi i każe nam się wynosić, a na pytanie o najbliższe campy oznajmia że nie ma nic aż do Trogiru, nie wspominając o kilku campingach w samym Żaboricu, Grabasticy oraz kjelejnych miejscowościach aż do wspomnianego Trogiru.
Owszem camping Jasenovo ma swoje plusy, jednak ja i moi znajomi nie damy temu gościowi zarobić nawet 1 kuny.
manek-rz
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 10.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) manek-rz » 10.04.2017 09:59

Witam serdecznie.
Chciałem zapytać (jako świeżak na forum) o jakieś w miarę aktualne informacje o campie Jasenovo. Zanim napisałem, sporo przeczytałem. Niestety, naświeższy post, to ten powyżej. Był ktoś z Was w zeszłym sezonie? Jakie warunki? Jakie ceny? Czy rezerwując parcelę, dobrze jest znać jej "charakterystykę" (numer)? Może ktoś pamięta numer jakiejś przyzwoitej parceli na duuuży namiot, żeby jeszcze można było zaparkować samochód i oczywiście z cieniem.
Serdecznie dziękuję za przydatne rady.

Wybieram się pierwszy raz po latach i na dodatek pierwszy raz pod namiot. Czytam cro.pl od dłuższego czasu (mega wiele przydatnych tematów) i próbuję wybrać rozsądny camping. Jedziemy z małżonką we dwójkę, bez zwierzaków i kaszojadów (nie jesteśmy samolubami - po prostu nie posiadamy takowych ;-) ). Fajnie byłoby być na campie, gdzie poza wodą i słońcem można wychylić co nieco, przejść się na spacer do jakiegoś urokliwego miejsca, lub pojechać pozwiedzać.

Z tego co czytam, Jasenovo spełnia niemalże wszystkie te elementy. Ale zawsze lepiej podpytać i dowiedzieć się więcej.

A i jeszcze jedno. Czy jest tam możliwość powędkowania?

pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie (p)odpowiedzi.

No i może do zobaczenia na miejscu. My wybieramy się na przełomie czerwca i lipca.
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 07.05.2017 13:50

Cześć
Podepnę się do tematu. Ma ktoś jakieś świeże info na temat campu Jasenovo?
Aha jakieś konoby w pobliżu,może jakiś Konzum albo inny market?
No i jakieś może zatoczki dostępne od strony morza co mógłbym wykorzystać mój kajak :D
pozdrowionka
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 07.05.2017 18:57

Restauracja jest na końcu plaży patrząc w prawo od kempingu, najbliższy market to jak dobrze pamiętam Studenac przy szosie do Sibenika.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 13.05.2017 20:51

Byłem na tym campingu chyba 2 noce, max 3. Generalnie było kameralnie, fajnie i właściciel był spoko - rok 2014. Bardzo podobało mi się tam na plaży - taka sprytna zatoczka. Obawiałem się, że będzie słychać magistralę ale niesłusznie.

pojechaliśmy dalej na południe ze względu na pogodę. Mają tam fajne parcele przy samej plaży, ale obstawiam, że dawno zarezerwowane przez stałych bywalców.

obawiałbym się jednak tych Waszych wyjść do restauracji itd - ja bym szukał czego innego, tam jest raczej koniec świata, większy sklep też tylko autem.

a teraz mały opis - zapraszam - http://www.nacamping.pl/?p=808
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 16.05.2017 11:18

No to lipa Jasenowo też odpada. Może coś jeszcze znajde na Cresie albo Rabie a jak nie to znowu Vrila w Trpanju
Pozdrowionka
hyperreal
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) hyperreal » 04.06.2017 20:47

darek1974 napisał(a):Cześć
Podepnę się do tematu. Ma ktoś jakieś świeże info na temat campu Jasenovo?
Aha jakieś konoby w pobliżu,może jakiś Konzum albo inny market?
No i jakieś może zatoczki dostępne od strony morza co mógłbym wykorzystać mój kajak :D
pozdrowionka


Sam camp bardzo w porządku - kameralny, czysty, fajna plaża (drobne kamyczki). Minusem (i jednocześnie plusem - spokój i cisza) jest położenie - na zakupy trzeba jeździć samochodem do Szybenika, brak knajp w pobliżu. Kajak wykorzystasz jak najbadziej - polecam wycieczkę kilkaset metrów na południe od campu, trzeba zobaczyć The Wall of Oštrica. Dobre miejsce wypadowe - w zasięgu Trogir, Split, Zadar, wodospady Krka, wyspy Kornati. Ja osobiście chętnie bym tam wrócił, ale lubię odkrywać nowe miejsca, więc w tym roku jedziemy bardziej na południe.
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 04.06.2017 20:53

Też się tak zastanawiam nad tym campem.
Fajnie że cisza spokój ale że nawet knajpki nie ma to ciężko.
A coś innego w pobliżu ktoś może polecic?
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 05.06.2017 10:28

Knajpa na kempie jest - piwo wypijesz, loda zjesz. Do restauracji 150m, chleb i owoce rano były sprzedawane z samochodu. Więc tragedii nie ma. Tylko na większe zakupy trzeba podjechać 1,5km do Studenaca.
domekrap
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 10.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) domekrap » 20.01.2021 12:25

Może ktoś był w 2020 roku na tym kempingu. Czy namiot można ustawić blisko morza? Czy zmieniło się coś w kwestii pryszniców? chodzi o ilość. Czy ceny podane na stronie www są aktualne? a jeżeli nie to jakie są obecnie. Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping JASENOVO-jakie opinie? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone