Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

życie z Chorwacją w tle .....

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 04.03.2006 21:34

To ciekawe !!!
Tobie Jurek mi Jurek rocznikiem zbliżony, ja 60. Taką samą decyzję podjąłem w 2001. Z tym że jechałem śmiało, byłem pewien że będzie fajowo!!! Też jechałem nowym samochodem. Ja wylądowałem na wyspie KRK W Malińskiej. Jechałem w ciemno (do dziś) szukanie kwatery
zajęło mi zaledwie 30 minut. Wtedy były marki za cztery osoby zapłaciłem 50 marek za dobę. To samo przeżyłem z cykadami, myślałem, że mam awarie łożyska w kole. Co roku posuwałem się coraz niżej. W 2005 wylądowałem w Dubrowniku. W tym roku jeszcze nie wiem gdzie wyląduję, na pewno w Cro !!!
Z tym mieszkaniem w Chorwacji oświadczam Ci, że na tym forum znam takich jegomościn i jegomości kilkunastu cha cha cha cha !!!! Nie czuj się osamotniony !!!! Nie będę się rozpisywał pod opisami ludzi, widoków i wrażeń, po prostu podpisuję się pod Twoimi.
Widzę, że budzi się wiosna !!! Otwierają się ludzie i ich serca z marzeniami !!!!

Pozdrawiam .

P.S. Zapraszamy na zlot, a poznasz takich samych ludzi jak Ty, poczujesz klimacik Cro !!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2006 22:05

Ło matko,
- rocznik bardzo, bardzo zbliżony :lol: ...61,
- pierwszy wyjazd na Krk (Njivice) 2001,
- znam tego gościa co wyżej napisał...i jeszcze wielu innych :lol: "crowariatów" :wink: ,
- oprócz poznania pięknego kraju "na wakacje".... fakt, że ICH poznałam najbardziej sobie cenię...
Pozdravki
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004
Re: Chorwacja PIĘKNY KRAJ

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 04.03.2006 23:20

jurekg napisał(a):Witam Wszystkich CROmaniaków i nie tylko!!!!
Pisząc te słowa zdaję sobie sprawę, że nie mam tak poetyckiego języka jak inni za co wszystkich przepraszam.
Pozdrawiam JurekG.


Witaj, nie przepraszaj, język masz spoko tylko akapity by się czasami przydały... :wink: bo twój post jest optycznie trochę jak "blacha z wykutymi numerami" :lol:

Tak poza tym to fajna relacja.
Spodobał mi się ten motyw że decydując o wyjeździe za granicę postanowiłeś też zakupić nowy samochód.
I tu mała dygresja.
Przypomniała mi się moja wizyta w FSO na Żeraniu w 1994 roku. Po rozmowie o interesach z jakimś dyrektorem zapytałem go "A co tam Panie z jakością naszych Polonezów?" Na co on odparł że "Obecne poldki są już bardzo dobrej jakości o czym świadczy fakt że on ostatnio sam nabył takowy w swojej fabryce i odbył wkrótce po tym podróż "aż" do Hanoweru i z powrotem i miał zero problemów". Na moje lekkie choć skrywane zdziwienie i zażenowanie odparł że "No wie Pan, przyznaję że na etapie produkcji dopilnowałem sobie paru rzeczy żeby było jak należy".... tu nastąpił mój opad szczeny (z trudem skrywany) :lol:
To było już co prawda w III RP ale prawie jak u Barei :lol:

Oj, idzie wiosna, czuć już lawendą... :wink:
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 04.03.2006 23:54

U mnie to samo prawie:pierwszy wyjazd 2002 :lol:
Ostatnio edytowano 25.08.2009 08:04 przez to ja ewa, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.03.2006 02:01

Jeszcze bardziej dojrzały rocznik 51 "dojrzał" do rodzinnych wyjazdów na
zagraniczne spędzanie wakacji w 1990 r. - najpierw przez siedem lat na Węgry, a od 1997 r. do Chorwacji (z przerwą w 2000 r. ponownie Węgry)
2006 r. :?:
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 05.03.2006 11:46

Lawenda juz czeka na więcej słońca ......

Obrazek
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 05.03.2006 13:16

Obrazek
wczorajsze zimowe słońce :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.03.2006 18:48

Jurek , a mala riba pod Karlovacko też niekiepska,co?? pozdrav i dobar tek!!Jeszcze 130 dni!!!
Obrazek
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.03.2006 18:52

a propos cykad to mój kolo o 6 rano nie wytrzymał i spłuczke w kiblu poszedł naprawiac bo myslał , że tak cyka!!! Pierwszy raz był wtedy ze mną , normalnie zwałke ze smiechu zrobiłem jak mi to powiedział.Pozdrawiam Bocian.
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 05.03.2006 19:34

Ta mała rybka to "Girice" mniam, mniam. Ja się nimi delektuje w Primosten !!!! :)
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 05.03.2006 20:23

Jurek napisał(a):Ta mała rybka to "Girice" mniam, mniam. Ja się nimi delektuje w Primosten !!!! :)

- to jeszcze wpadnij podelektować się do "Adio Mare" w Korculi ;-)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.03.2006 23:39

slapol napisał(a):Ło matko,
- rocznik bardzo, bardzo zbliżony :lol: ...61,
- pierwszy wyjazd na Krk (Njivice) 2001,
- znam tego gościa co wyżej napisał...i jeszcze wielu innych :lol: "crowariatów" :wink: ,
- oprócz poznania pięknego kraju "na wakacje".... fakt, że ICH poznałam najbardziej sobie cenię...
Pozdravki

Ło matko!
To ja mam to samo;
-rocznik bardzo zbliżony... 63
-pierwszy raz na Krku w Pinezici w 2001
-wyjazd nowo kupinym Lanosem
-też jestem "crowariatem"
Ło matko- magia jakaś, cy cóś :?: :lol:
ja1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja1 » 06.03.2006 00:14

wojan napisał(a):
slapol napisał(a):Ło matko,
- rocznik bardzo, bardzo zbliżony :lol: ...61,
- pierwszy wyjazd na Krk (Njivice) 2001,
- znam tego gościa co wyżej napisał...i jeszcze wielu innych :lol: "crowariatów" :wink: ,
- oprócz poznania pięknego kraju "na wakacje".... fakt, że ICH poznałam najbardziej sobie cenię...
Pozdravki

Ło matko!
To ja mam to samo;
-rocznik bardzo zbliżony... 63
-pierwszy raz na Krku w Pinezici w 2001
-wyjazd nowo kupinym Lanosem
-też jestem "crowariatem"
Ło matko- magia jakaś, cy cóś :?: :lol:



Witam !
No cuś w tym jest, ja co prawda nie 61 a 69 ale to lata 60 - te.
Pierwszy wyjazd 2003.

Pozdrawiam sąsiada - wojana, jestem z Dubiecka.
Janusz
Łukasz.D
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 30.08.2005
cykady

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 06.03.2006 09:26

nieźle się uśmiałem z kibelka :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.03.2006 15:58

Pozdrawiam sąsiada - wojana, jestem z Dubiecka.
Janusz

Miło spotkać na forum krajana :!: w dodatku też crowariata :lol:Tym bardziej,że mało nas tutaj z kresów.
Pozdrawiam -Andrzej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
życie z Chorwacją w tle ..... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone