Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zima na Hvarze.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 29.01.2011 11:43

kaszubskiexpress napisał(a):Mysza napisałaś, że za dwa tygodnie będziecie testować Hotel w Grazu, w drodze do Makaraonii, a potem Francja, więc dlaczego relacja dopiero zimą :?:

Bardzo interesuje mnie relacja z wybrzeża Francji, bo jest w planach.

Za dwa tygodnie przetestuję Oekotel w Salzburgu, w drodze do Makaronii :D
Apatrament mamy we Włoszech, ale blisko granicy z Francją i dlatego mamy w planach trochę tam pojeździć :D
Relacja będzie tej zimy :wink:

Latem to ja się w zdrady nie bawię :wink: i będzie Cro :lol:
kaszubskiexpress
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 29.01.2011 11:49

Ok, dzięki.
bl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bl » 29.01.2011 12:09

Jest tuż przy ruchliwej drodze, co w upalne dni (i braku klimatyzacji) raczej wyklucza (albo poważnie utrudnia) odpoczynek. A nie tego oczekiwałbym po całym dniu jazdy. Poza tym - obsługa kuchni jakaś taka mało sympatyczna była. I wreszcie - może tak pechowo trafiliśmy, ale akurat tej samej nocy co my nocowały w hotelu jakieś straszne zakapiory; mało sympatycznie było...
lillylive
Croentuzjasta
Mysza73

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 03.08.2011 22:12

Super relacja i fotki! Rozwazam wyjazd do Cro w pierwszej połowie lutego 2012 dokładnie na KRK,tylko obawiam sie ze może tam nie być tak słonecznie jak np na Hvar.Czy był ktoś może z forumowiczów w lutym na wyspie KRK(Baśka)?
janlewbr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janlewbr » 21.09.2011 21:38

No może coś o nartach i mamija makoronii apertmanii ! :lol:
luk006
Mistrz Świata 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 21.09.2011 22:19

Ale super relacja!
Zima w Cro - świetny pomysł! Powiedz proszę, czy zimą również unosi się w powietrzu ten jedyny i niepowtarzalny zapach Chorwacji, pochodzący chyba od drzew iglastych?
Jestem pod olbrzymim wrażeniem - takie zimowe wspomnienie letnich wakacji. Super sprawa - w końcu temperatura, która akceptuję i nie trzeba odbijać się od turystów, cisza, spokój... Dubrownik bez tłumów - naprawdę zazdroszczę :D :D :D
Pozdr.
Łukasz
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 22.09.2011 08:51

luk006 napisał(a):Ale super relacja!
Zima w Cro - świetny pomysł! Powiedz proszę, czy zimą również unosi się w powietrzu ten jedyny i niepowtarzalny zapach Chorwacji, pochodzący chyba od drzew iglastych?
Jestem pod olbrzymim wrażeniem - takie zimowe wspomnienie letnich wakacji. Super sprawa - w końcu temperatura, która akceptuję i nie trzeba odbijać się od turystów, cisza, spokój... Dubrownik bez tłumów - naprawdę zazdroszczę :D :D :D
Pozdr.
Łukasz

Miło, że dogrzebałeś się do mojej zimowej relacji :D

Co do zapachu, to nie pamiętam :oops: , ale jest cudownie :hearts:
Hvar był naszą drugą zimową wyprawą do Cro, więc już wiedziałam czego się spodziewać.
Ale gdy jechaliśmy pierwszy raz
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=22208
to wtedy to był lekki szok :wink:
A pustki wszędzie, w Dubrowniku szczególnie, są super, można spokojnie połazić, popatrzeć ...

No i obejrzałam sobie i mnie znowu naszło na zimowy wyjazd :oops:
Muszę coś wykombinować :wink:

Pozdrawiam :papa:
luk006
Mistrz Świata 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 22.09.2011 21:01

Super relacja.
Urzekły mnie te pustki, spokój - poprostu totalny kontrast w porównaniu do lata. Przperaszam za porównanie ale to jest niczym sen :D - niby jesteś w dokładnie tym miejscu, które doskonale znasz ale jednak wszystko jest totalnie inne: temperatura, przyroda, ludzie (a w zasadzie ich brak) itp. Jednym słowem: niesamowite :!:
Przyznam, że chyba "zasiałaś" we mnie ziarno, które może zaowocuje zimowym wyjazdem do Chorwacji :D .
Przy okazji pozwolę sobie zapytać - jakie są koszty wynajmu kwatery w lutym?
Z innej beczki - Lancia Kappa była użytkowana również i w mojej rodzinie - przez kilka lat, był to samochód nie do zdarcia. Ale jak już się zaczął psuć... :twisted:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.09.2011 08:01

luk006 napisał(a):Super relacja.
Urzekły mnie te pustki, spokój - poprostu totalny kontrast w porównaniu do lata. Przperaszam za porównanie ale to jest niczym sen :D - niby jesteś w dokładnie tym miejscu, które doskonale znasz ale jednak wszystko jest totalnie inne: temperatura, przyroda, ludzie (a w zasadzie ich brak) itp. Jednym słowem: niesamowite :!:
Przyznam, że chyba "zasiałaś" we mnie ziarno, które może zaowocuje zimowym wyjazdem do Chorwacji :D .
Przy okazji pozwolę sobie zapytać - jakie są koszty wynajmu kwatery w lutym?
Z innej beczki - Lancia Kappa była użytkowana również i w mojej rodzinie - przez kilka lat, był to samochód nie do zdarcia. Ale jak już się zaczął psuć... :twisted:

Koszty kwatery duuuuuuże mniejsze niż latem, za ten na Hvarze płaciliśmy chyba 20 albo 25 euro za dzień. Ale koniecznie trzeba dopytać o ogrzewanie, bo jednak w nocy jest chłodno.
Ja w tym roku ferie zimowe raczej odpuszczam (mamy w I terminie - od połowy stycznia :twisted: ), ale kombinuję coś z Wielkanocą :wink: .
I chyba nie Chorwacja, bo dziecko się buntuje, że tylko Chorwacja i Chorwacja (chyba jej się troszkę w główce poprzekręcało :roll: ).
No ale idąc na kompromis, podobnie jak w ubiegłym roku, obiorę italiański kierunek :wink: . Już zrobiłam rozpoznanie terenu i nie zapeszając, może się uda :P .

A co do Lancii, to bardziej chyba była wina mechanika niż auta, bo ciągle było to samo robione :roll: .
No ale efekt był taki, że rozstaliśmy się i z mechanikiem i z Lancią.
:papa:
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 16.04.2012 17:16

nietypowa lecz urocza relacja... że też nigdy nie pomyslałem aby zimę spedzić np. w Chorwacji :D :D
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.04.2012 19:50

mariusz_77 napisał(a):nietypowa lecz urocza relacja... że też nigdy nie pomyslałem aby zimę spedzić np. w Chorwacji :D :D

Fajnie, że Ci się podobało :P
Zima w Cro jest naprawdę fajna i bardzo kolorowa :P
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 24.04.2012 20:08

mysza73 napisał(a):

Obrazek

Witaj mysza73 :papa:
Bardzo fajna fotorelacja :D - a powyższe zdjęcie mnie zauroczyło...
Pozdrawiam.
lechiti
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechiti » 26.08.2014 10:26

A nam chodzi po głowie Boże Narodzenie na Hvarze... macie może jakieś kwatery, które można by polecić na zimową porę?
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 26.08.2014 10:38

lechiti napisał(a):A nam chodzi po głowie Boże Narodzenie na Hvarze... macie może jakieś kwatery, które można by polecić na zimową porę?

Myślę, że tu możesz się za apartmanem rozejrzeć, ale trzeba o ogrzewanie dopytywać :wink: ,
a pomysł bardzo dobry :D :papa: .
lechiti
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechiti » 26.08.2014 12:07

dzięki! zerknę.. tak nas jakoś nosi.. zawsze lato i lato.. a czemu nie choinka? :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Zima na Hvarze. - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019