Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.02.2018 23:23

tomekkulach napisał(a):
maslinka napisał(a):Uwielbiam opisy spotkań Cromaniaków

Tak tylko żeby do nich doszło to musi być chęć z obydwu stron :roll:
Nie wystarczy sama jednostronna inicjatywa.
Wiesz coś o tym c'nie? :wink:
Pretekstem może być np.koncert :D
Dla mnie jazda 400 km w jedną stronę żeby się spotkać w miłym towarzystwie nie stanowi problemu
Nasza kochana Gusiato potwierdzi...
Oczywiście potwierdzam :)

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a): Doktorze :!: Coś Ty cycał 8O :mrgreen:
I gdzie???? I z kim???? Bo na pewno nie na Queen 8O :roll: :roll:
Jeszcze się pytasz :?: :mrgreen:
beatabm napisał(a):... Kasia również opowiada swój jakiś katastroficzny sen.

I Kapitańska miała swój też straszny podobnież...
W sumie to się nie dziwię, pamięć zawodna szczególnie po nadmiernym cycaniu :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2018 00:03

gusia-s napisał(a):
I Kapitańska miała swój też straszny podobnież...[/color]
W sumie to się nie dziwię, pamięć zawodna szczególnie po nadmiernym cycaniu :mrgreen:[/quote]
Żebyś Ty wiedziała co mi sie śniło to byś sie ze mnie nie podśmiechiwała :roll: Horror to mało powiedziane :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2018 10:55

Jest piękny słoneczny dzień, wieje ładnie, więc i mamy możliwość potrenować.

Płyniemy wzdłuż brzegów Visu.

DSC_6771.JPG


DSC_6773.JPG


DSC_6774.JPG


DSC_6779.JPG


DSC_6780.JPG


DSC_6784.JPG


DSC_6792.JPG


DSC_6793.JPG


DSC_6794.JPG


DSC_6799.JPG


DSC_6804.JPG


DSC_6807.JPG


Robimy zwroty, doskonalimy technikę żeglarską i umiejętność czucia wiatru uszami.

DSC_6775.JPG


DSC_6776.JPG


DSC_6814.JPG


DSC_6822.JPG


Na brzegu bunkry i to takie nowe, nowoczesne, z odpowiednio rozglifionymi antyrykoszetowo strzelnicami.

DSC_6820.JPG


DSC_6830.JPG


DSC_6832.JPG


DSC_6835.JPG


DSC_6838.JPG


DSC_6840.JPG


DSC_6841.JPG


DSC_6842.JPG


Aż ślinka cieknie.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.02.2018 11:23

Dorzucę moje ujęcia tych bunkrów z lądu..
Dzień przed Wami tam skakałam jak kozica , ale było ich na tyle dużo (wyrzutni rakietowych), że nie do wszystkich chciało mi się iść na tych moich obcasach.. :roll:
Fajnie,że mogę je tu zobaczyć od strony wody :)

P8026191.JPG

P8026201.JPG

P8026205.JPG
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2018 12:55

Dorzucę moje ujęcia tych bunkrów z lądu..
Dzień przed Wami tam skakałam jak kozica , ale było ich na tyle dużo (wyrzutni rakietowych), że nie do wszystkich chciało mi się iść na tych moich obcasach.. :roll:
Fajnie,że mogę je tu zobaczyć od strony wody :)

Że Ty tam poszłaś to podziwiam. I to jeszcze w obcasach :roll: Powiem Ci że nie lubię bunkrów i wołami by mnie tam nie zaciągnęli ani w obcasach ani boso :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.02.2018 13:05

beatabm napisał(a):
Dorzucę moje ujęcia tych bunkrów z lądu..
Dzień przed Wami tam skakałam jak kozica , ale było ich na tyle dużo (wyrzutni rakietowych), że nie do wszystkich chciało mi się iść na tych moich obcasach.. :roll:
Fajnie,że mogę je tu zobaczyć od strony wody :)

Że Ty tam poszłaś to podziwiam. I to jeszcze w obcasach :roll: Powiem Ci że nie lubię bunkrów i wołami by mnie tam nie zaciągnęli ani w obcasach ani boso :oczko_usmiech:


:lol: :lol: Jadąc tam, a potem idąc, nie wiedziałam dokąd zmierzam i że te obiekty tam znajdę...Moim celem było dotarcie do jakiejś bezludnej zatoczki w okolicach półwyspu Stupišćie :P i ewentualne plażowanie.Powiem Ci,że widok z góry był porażająco piękny, więc warto było się tam wybrać.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 21.02.2018 13:21

Bunkry :hearts: :hearts: :hearts:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2018 14:25

Katerina napisał(a): :lol: :lol: Jadąc tam, a potem idąc, nie wiedziałam dokąd zmierzam i że te obiekty tam znajdę...Moim celem było dotarcie do jakiejś bezludnej zatoczki w okolicach półwyspu Stupišćie :P i ewentualne plażowanie.Powiem Ci,że widok z góry był porażająco piękny, więc warto było się tam wybrać.


W poszukiwanie zatoczki bym się z przyjemnością wybrała. Tylko jak znam życie gdybyśmy po drodze weszli w ten beton to tyle byłoby marszu na dziś :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.02.2018 16:31

beatabm napisał(a):
Dorzucę moje ujęcia tych bunkrów z lądu..
Dzień przed Wami tam skakałam jak kozica , ale było ich na tyle dużo (wyrzutni rakietowych), że nie do wszystkich chciało mi się iść na tych moich obcasach.. :roll:
Fajnie,że mogę je tu zobaczyć od strony wody :)

Że Ty tam poszłaś to podziwiam. I to jeszcze w obcasach :roll: Powiem Ci że nie lubię bunkrów i wołami by mnie tam nie zaciągnęli ani w obcasach ani boso :oczko_usmiech:
Szczególnie to boso byłoby mało przyjemne :mrgreen:

słoma79 napisał(a):Bunkry :hearts: :hearts: :hearts:
Ach Ci mężczyźni ... jak niewiele trzeba by poczuli się :hearts: :hearts: :hearts: na widok kupy betonu i drugie tyle złomu :wink: No że kobiety pieją na widok lufy to rozumiem :mrgreen:

beatabm napisał(a):Jest piękny słoneczny dzień, wieje ładnie, więc i mamy możliwość potrenować.
Płyniemy wzdłuż brzegów Visu...
Płyniemy, trenujemy ale czemu jakoś tak mało się kapiemy w Jadranie w tym roku :(
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2018 18:19

gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):Jest piękny słoneczny dzień, wieje ładnie, więc i mamy możliwość potrenować.
Płyniemy wzdłuż brzegów Visu...
Płyniemy, trenujemy ale czemu jakoś tak mało się kapiemy w Jadranie w tym roku :(

Jakoś pogoda nie nastrajała do kąpieli. Nawet moje dwa nurki kąpały się tylko kilka razy w ciągu całego wyjazdu 8O Pogoda nas tego roku zdecydowanie nie rozpieszczała :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.02.2018 20:13

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):Jest piękny słoneczny dzień, wieje ładnie, więc i mamy możliwość potrenować.
Płyniemy wzdłuż brzegów Visu...
Płyniemy, trenujemy ale czemu jakoś tak mało się kapiemy w Jadranie w tym roku :(

Jakoś pogoda nie nastrajała do kąpieli. Nawet moje dwa nurki kąpały się tylko kilka razy w ciągu całego wyjazdu 8O Pogoda nas tego roku zdecydowanie nie rozpieszczała :roll:
Ach ta pogoda figle nam płata ... ja we wrześniu nie dałam nura ani razu, inni dali się ponieść ale dla mnie woda była zbyt zimna brrr
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.02.2018 21:39

gusia-s napisał(a):Jakoś pogoda nie nastrajała do kąpieli. Nawet moje dwa nurki kąpały się tylko kilka razy w ciągu całego wyjazdu 8O Pogoda nas tego roku zdecydowanie nie rozpieszczała :roll:
Ach ta pogoda figle nam płata ... ja we wrześniu nie dałam nura ani razu, inni dali się ponieść ale dla mnie woda była zbyt zimna brrr

Ty byłaś sporo po nas więc na pocieszenie powiem Ci że też się ani razu nie kąpałam :oczko_usmiech: Z tym że u mnie to normalne, morze zawsze dla mnie zimne :roll:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.02.2018 21:49

beatabm
powiem Ci że też się ani razu nie kąpałam :oczko_usmiech: Z tym że u mnie to normalne, morze zawsze dla mnie zimne


I to jest fenomen :lol:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 21.02.2018 22:05

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):Jakoś pogoda nie nastrajała do kąpieli. Nawet moje dwa nurki kąpały się tylko kilka razy w ciągu całego wyjazdu 8O Pogoda nas tego roku zdecydowanie nie rozpieszczała :roll:
Ach ta pogoda figle nam płata ... ja we wrześniu nie dałam nura ani razu, inni dali się ponieść ale dla mnie woda była zbyt zimna brrr

Ty byłaś sporo po nas więc na pocieszenie powiem Ci że też się ani razu nie kąpałam :oczko_usmiech: Z tym że u mnie to normalne, morze zawsze dla mnie zimne :roll:

No to ja powiem tak. Ja się tak panicznie boję, że się utopię, że jak tylko pojawia się miejsce, gdzie się kładę na wodę, co dla mnie oznacza, że nie wiem czy pod tyłkiem jest w ogóle jakieś dno, to robi mi się tak gorąco, a serce zapiernicza jakby na jakimś dopalaczu. Kiedyś dostanę zawału w wodzie. Dlatego nie wiem, czy powinienem los kusić i wybierać się w pobliże Zavali tudzież jakiejś innej Zavalaticy :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.02.2018 09:21

Katerina napisał(a):beatabm
powiem Ci że też się ani razu nie kąpałam :oczko_usmiech: Z tym że u mnie to normalne, morze zawsze dla mnie zimne


I to jest fenomen :lol:

Dlaczego??? 8O 8O 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 129
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone