Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.08.2018 20:52

gusia-s napisał(a):Ale Cię pod...myło :?:
Kapitan wolał nie patrzeć i wsadził głowę w piasek ... ups 8O ... w wodę :lol:

Parę minut wcześniej pływałam bez pianki - bluzka była jak po praniu. Szybko wracałam do samochodu po bardziej odpowiedni strój :mrgreen:
Kapitan to w ogóle się jakos chowa....
A może On się boi??? 8O 8O :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.08.2018 21:05

beatabm napisał(a): ... Kapitan to w ogóle się jakos chowa....
A może On się boi??? 8O 8O :mrgreen:
Na 100% . Ja jak się boję oglądając emocjonujący film to zamykam oczy i chowam twarz w dłoniach :mrgreen:
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 04.11.2020 03:35

Marsallah napisał(a):Z opóźnieniem melduję się na pokładzie. I dziękuję tutaj autorowi skryptu pozwalającego na lekturę wątku, pokazując tylko posty jednego użytkownika. Tutaj się ta opcja przyda 8O

Niechaj autor tego skryptu będzie błogosławiony, a imię jego będzie z czcią wymawiane przez następne pokolenia czytelników ;)

Zarwane dwie nocy, ale dzięki temu skryptowi przebrnąłem zarówno wątek o księżniczkach, jak i o Królowej.
Kapitańska, wielkie dzięki za te relacje, a zwłaszcza za zdjęcia wielu zatoczek, w których jeszcze nigdy nie byłem, gdyż nie wydawały mi się albo wystarczająco bezpieczne, albo wystarczająco ciekawe.
Jeśli wiek i koronawirus pozwolą, to będę chciał odwiedzić niektóre z nich.
Co się dotyczy zliczania przez Ciebie różowych flamingów, to one chyba wyszły z mody i - z tego co widzę - obecnie na pokładach spotykanych jachtów dominują jednorożce i to w coraz większej ilości :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 04.11.2020 10:17

gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a): ... Kapitan to w ogóle się jakos chowa....
A może On się boi??? 8O 8O :mrgreen:
Na 100% . Ja jak się boję oglądając emocjonujący film to zamykam oczy i chowam twarz w dłoniach :mrgreen:


Gusiu - nie wierzę że Ty się czegokolwiek boisz 8O :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 04.11.2020 10:21

"Chris_M"]
Niechaj autor tego skryptu będzie błogosławiony, a imię jego będzie z czcią wymawiane przez następne pokolenia czytelników ;)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zarwane dwie nocy, ale dzięki temu skryptowi przebrnąłem zarówno wątek o księżniczkach, jak i o Królowej.
Kapitańska, wielkie dzięki za te relacje, a zwłaszcza za zdjęcia wielu zatoczek, w których jeszcze nigdy nie byłem, gdyż nie wydawały mi się albo wystarczająco bezpieczne, albo wystarczająco ciekawe.


Nawet nie wiesz jak mi miło że przeczytałeś moje opowieści :hearts: A jeszcze bardziej gdy pomyślę że one mogą się przydać w planowaniu Twoich przyszłych rejsów :smo: Pewnie już zauważyłeś że pływamy po mniej uczęszczanych portach i miejscach, porty masowego rażenia nie są naszymi ulubionymi :mrgreen: Zawsze chcemy odwiedzać nowe miejsca ale nie zawsze się to udaje - czasami pogoda namiesza zbyt mocno :mrgreen:

Jeśli wiek i koronawirus pozwolą, to będę chciał odwiedzić niektóre z nich.


Obowiązkowo :idea: :idea: :idea:

Co się dotyczy zliczania przez Ciebie różowych flamingów, to one chyba wyszły z mody i - z tego co widzę - obecnie na pokładach spotykanych jachtów dominują jednorożce i to w coraz większej ilości :)


Chyba tak - teraz wszędzie tęczowe jednorożce 8O Sama nie wiem co lepsze :roll: :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 160
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone