Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 08.01.2018 14:04

W Podgorze to ja nie byłam, ale wysłałam tam pół rodziny i znajomych na urlop i każdy zadowolony :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.01.2018 14:07

CROnikiCROpka napisał(a):W Podgorze to ja nie byłam, ale wysłałam tam pół rodziny i znajomych na urlop i każdy zadowolony :mrgreen:

Miasto jak miasto, wiele takich w Chorwacji ale jedno z moich ulubionych z racji położenia portu - cumuje się w samym centrum rufą do nabrzeża, tysiące ludzi wędruje ulicą i można siedzieć i patrzeć, patrzeć... Pasuje mi taki klimat :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 08.01.2018 14:08

beatabm napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):W Podgorze to ja nie byłam, ale wysłałam tam pół rodziny i znajomych na urlop i każdy zadowolony :mrgreen:

Miasto jak miasto, wiele takich w Chorwacji ale jedno z moich ulubionych z racji położenia portu - cumuje się w samym centrum rufą do nabrzeża, tysiące ludzi wędruje ulicą i można siedzieć i patrzeć, patrzeć... Pasuje mi taki klimat :wink:


To może i my tam kiedyś zawitamy :) Chodzi za nami powrót na Riwierę :)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 08.01.2018 18:39

Oglądam ten nocny spacer i wisus mi się włącza... trzeba było porwać tego pawia... a nie... Kurczę... Przecież wtedy po jakimś czasie trzeba by go było puścić;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.01.2018 18:48

Abakus68 napisał(a):Oglądam ten nocny spacer i wisus mi się włącza... trzeba było porwać tego pawia... a nie... Kurczę... Przecież wtedy po jakimś czasie trzeba by go było puścić;)

Byłoby kiepsko gdyby paw upomniał się o swoje prawa 8O :roll: :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 08.01.2018 19:19

chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić 8O jakkolwiek by miało to wyglądać 8O dmuchany paw brzmi strasznie :mrgreen:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 08.01.2018 19:21

słoma79 napisał(a):chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić 8O jakkolwiek by miało to wyglądać 8O dmuchany paw brzmi strasznie :mrgreen:

Trzeba być rzeczywiście bardzo zdesperowanym, żeby dmuchać pawia...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.01.2018 19:28

słoma79 napisał(a):chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić 8O jakkolwiek by miało to wyglądać 8O dmuchany paw brzmi strasznie :mrgreen:

Nie dość że dmuchany to jeszcze pod flamingiem :mrgreen: 8O :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.01.2018 19:29

Abakus68 napisał(a):
słoma79 napisał(a):chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić 8O jakkolwiek by miało to wyglądać 8O dmuchany paw brzmi strasznie :mrgreen:

Trzeba być rzeczywiście bardzo zdesperowanym, żeby dmuchać pawia...

To już chyba przerasta moją wyobraźnię 8O :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 08.01.2018 20:16

Perwersję dmuchano - ptasią to ja Wam pokażę na Biševie już za jeden odcinek :roll: :oczko_usmiech:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 08.01.2018 20:20

beatabm napisał(a):
Abakus68 napisał(a):
słoma79 napisał(a):chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić 8O jakkolwiek by miało to wyglądać 8O dmuchany paw brzmi strasznie :mrgreen:

Trzeba być rzeczywiście bardzo zdesperowanym, żeby dmuchać pawia...

To już chyba przerasta moją wyobraźnię 8O :mrgreen:


Zacna to wyobraźnia, którą perwersja porasta... Z taką się zmierzyć to jest czysty masochizm:)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.01.2018 20:52

beatabm napisał(a):Miasto jak miasto, wiele takich w Chorwacji ale jedno z moich ulubionych z racji położenia portu - cumuje się w samym centrum rufą do nabrzeża, tysiące ludzi wędruje ulicą i można siedzieć i patrzeć, patrzeć... Pasuje mi taki klimat :wink:

Też to doceniłam w tym roku, jak mieszkaliśmy w Tucepi przy samym nabrzeżu w centrum. Siedzieliśmy sobie na tarasie i tak sobie patrzyliśmy na przechodniów i pracę barmanów w restauracjach i kawiarniach obok nas. Zawsze myślałam, że taki gwar będzie mi przeszkadzał i początkowo byłam trochę sceptycznie nastawiona do mieszkania w pierwszej linii i to jeszcze w samym centrum, ale zazwyczaj koło 23 już tylko garstka spacerowiczów pojawiała się na deptaku, więc można było spać bez żadnego problemu :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.01.2018 22:43

Katerina napisał(a):Perwersję dmuchano - ptasią to ja Wam pokażę na Biševie już za jeden odcinek :roll: :oczko_usmiech:

Katerina mamy się bać??? 8O 8O 8O
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 08.01.2018 22:49

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):Perwersję dmuchano - ptasią to ja Wam pokażę na Biševie już za jeden odcinek :roll: :oczko_usmiech:

Katerina mamy się bać??? 8O 8O 8O


Ja się uśmiałam :lol: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.01.2018 22:57

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):Miasto jak miasto, wiele takich w Chorwacji ale jedno z moich ulubionych z racji położenia portu - cumuje się w samym centrum rufą do nabrzeża, tysiące ludzi wędruje ulicą i można siedzieć i patrzeć, patrzeć... Pasuje mi taki klimat :wink:

Też to doceniłam w tym roku, jak mieszkaliśmy w Tucepi przy samym nabrzeżu w centrum. Siedzieliśmy sobie na tarasie i tak sobie patrzyliśmy na przechodniów i pracę barmanów w restauracjach i kawiarniach obok nas. Zawsze myślałam, że taki gwar będzie mi przeszkadzał i początkowo byłam trochę sceptycznie nastawiona do mieszkania w pierwszej linii i to jeszcze w samym centrum, ale zazwyczaj koło 23 już tylko garstka spacerowiczów pojawiała się na deptaku, więc można było spać bez żadnego problemu :D

Tak każdego dnia nie wiem czy by mi to pasowało czy nie do końca, czasami jednak potrzebuję spokoju :wink: Takie obserwacje dużo ciekawego wnoszą, są lepsze niż najlepszy program telewizyjny :oczko_usmiech:
My zawsze staramy sie pomieszać klimat - trochę centrów, trochę bezludnych kotwicowisk :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 95
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone