Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zavalatica, Korcula - wolny apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012
Zavalatica, Korcula - wolny apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 01.08.2014 22:56

W imieniu moch Przyjaciół Milenki i Jakova ,zapraszam do Zavalaticy .Zwolnil sie im apartament z dwoma sypalniami , łazienka , living roomem z dodatkowym 2 miejscami do spania i olbrzymim 40 m tarasem
Gorąco polecam, takiego gwieżdzistego nieba jak na Korculi nie zobaczycie nigdzie na naszym kontynencie
Warto tam pojechac , zwłaszcza ze ok 15 sierpnia występuje kumulacja spadających gwiazd.
Ja sie tam wybieram do drugiego apartementu od 23 sierpnia, niestety obowiązki nie pozwalaja mi na szybsze dotarcie nad ukochany Jadran.

acha, Milenka dysponuje także jakimis wolnymi terminami we wrześniu. Zainteresowanym przekaża namiary na Milenkę i odpowiem na wszystkie pytania

Czy jest ktoś chętny do spotkania sie ze mną po 23 sierpnia w Zavalaticy,
Jeszcze jedno . Jakowa rakija w kilkunastu smakach i białe wino to samo lepo

Janek
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.08.2014 00:15

janp napisał(a): ok 15 sierpnia występuje kumulacja spadających gwiazd.


...teleskop Jakova jest już ustawiony i gotowy do obserwacji. Interesujące i ciekawe obiekty !!! I martwe i żywe :D

Apartament znajduje się 5 m od morza, miejscowość jest bardzo cicha, spokojna. W pobliżu mnóstwo okolicznych plaż m/in Żitna. :D

W 100% również pogoda na pewno będzie gwarantowana, tyle nas pokropiło w lipcu, że sierpień będzie dbst :D
Nie wspomnę już o często organizowanym tu Dniu Wina, w trakcie którego kupujemy szklankę i degustujemy wina do woli :D
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 02.08.2014 07:43

Korcula, 5 m. od morza, taras, spadające gwiazdy, Dni Wina - brzmi wspaniale. Co prawda już nie na ten rok, ale poproszę o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.08.2014 10:21

Belluna, wysłałam Ci namiar na emaila :D

Pozdrawiam ze słonecznej Zavalaticy :D
JJar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2014
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) JJar » 02.08.2014 15:20

termin zbieżny z naszym ,więcej szczegółów,jakieś info? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
oliwiak9
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.08.2013
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) oliwiak9 » 02.08.2014 19:48

janp napisał(a):W imieniu moch Przyjaciół Milenki i Jakova ,zapraszam do Zavalaticy .Zwolnil sie im apartament z dwoma sypalniami , łazienka , living roomem z dodatkowym 2 miejscami do spania i olbrzymim 40 m tarasem
Gorąco polecam, takiego gwieżdzistego nieba jak na Korculi nie zobaczycie nigdzie na naszym kontynencie
Warto tam pojechac , zwłaszcza ze ok 15 sierpnia występuje kumulacja spadających gwiazd.
Ja sie tam wybieram do drugiego apartementu od 23 sierpnia, niestety obowiązki nie pozwalaja mi na szybsze dotarcie nad ukochany Jadran.

acha, Milenka dysponuje także jakimis wolnymi terminami we wrześniu. Zainteresowanym przekaża namiary na Milenkę i odpowiem na wszystkie pytania

Czy jest ktoś chętny do spotkania sie ze mną po 23 sierpnia w Zavalaticy,
Jeszcze jedno . Jakowa rakija w kilkunastu smakach i białe wino to samo lepo

Janek


Moglabym prosić o dodatkowe inf i namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ? :) z góry dziekuje
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 03.08.2014 17:56

zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31.o8

Witam .
Jestem zainteresowany tym apartamentem w terminie 15 - 25 .08.2014 r ,liczba osób 4 .
Proszę o więcej informacji na meila :waldemarjankowski00@gmail.com
Pozdrawiam
Waldemar Jankowski
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 03.08.2014 18:30

Mogę prosić o namiary na priv?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 04.08.2014 09:48

Zainteresowanym wysłałam namiary :D

Pozdrawiam z Zavalaticy :D
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2017
Dołączył(a): 27.09.2009
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 04.08.2014 10:31

majeczka napisał(a):Zainteresowanym wysłałam namiary :D

Pozdrawiam z Zavalaticy :D

ja też poproszę o namiar.
W tym roku na pewno nie, ale można się rozglądać za przyszłymi wakacjami :D
achim
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.07.2013
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) achim » 04.08.2014 10:49

ja też poproszę o namiary na przyszły rok, w tym roku Igrane w wrześniu.
Pozdrawiam.
robys69
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 27.01.2011
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) robys69 » 04.08.2014 13:27

Ja też poproszę o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 08.08.2014 22:53

janp napisał(a):Czy jest ktoś chętny do spotkania sie ze mną po 23 sierpnia w Zavalaticy,
Jeszcze jedno . Jakowa rakija w kilkunastu smakach i białe wino to samo lepo Janek



Białe wino Jakova i Jego rakija to faktycznie samo lepo. :D Niestety jeden z apartamentów jest wolny dopiero od 23 sierpnia - 3 września :D / w ostatniej chwili zrezygnowli Czesi z powodu przyczyn losowych/.

Zavalatica w tym roku jest bardzo oblegana. Wieczory rybackie, Dni Wina, czy Kumpanija, Moreska, czynią swoje. :D

Dodatkowo dodam, że Jakov po 30 - letniej przerwie profesjonalnie śpiewał w tegorocznym, lipcowym występie w Carze/Smokvicy w Klapie Dalmatyńskiej.

Był to naprawdę świetny występ 8O
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 10.08.2014 22:22

majeczka napisał(a):
janp napisał(a):Czy jest ktoś chętny do spotkania sie ze mną po 23 sierpnia w Zavalaticy,
Jeszcze jedno . Jakowa rakija w kilkunastu smakach i białe wino to samo lepo Janek



Białe wino Jakova i Jego rakija to faktycznie samo lepo. :D Niestety jeden z apartamentów jest wolny dopiero od 23 sierpnia - 3 września :D / w ostatniej chwili zrezygnowli Czesi z powodu przyczyn losowych/.

Zavalatica w tym roku jest bardzo oblegana. Wieczory rybackie, Dni Wina, czy Kumpanija, Moreska, czynią swoje. :D

Dodatkowo dodam, że Jakov po 30 - letniej przerwie profesjonalnie śpiewał w tegorocznym, lipcowym występie w Carze/Smokvicy w Klapie Dalmatyńskiej.

Był to naprawdę świetny występ 8O


Witam
Potwierdzam, że białe wino to samo lepo, ale wiśnióweczka Jakova też rewelacja ( o czym przekonała się Moja żona - Majeczka coś o tym wie :D )
Szkoda że nie doczekaliśmy Dnia wina ale na pewno "polska ekipa" była najlepsza :lol:
Apartamenty i gospodarze wspaniali już myślimy o 2015 roku
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: zavalatica, Korcula - wolny apartament od 15 08.07 do 31

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.08.2014 10:48

mars30 napisał(a):
Witam
Potwierdzam, że białe wino to samo lepo, ale wiśnióweczka Jakova też rewelacja ( o czym przekonała się Moja żona - Majeczka coś o tym wie :D )
Szkoda że nie doczekaliśmy Dnia wina ale na pewno "polska ekipa" była najlepsza :lol:
Apartamenty i gospodarze wspaniali już myślimy o 2015 roku


:D Witajcie, rzeczywiście wiśnióweczka Jakova to również rewelacja, zwłaszcza w tej sympatycznej scenerii i w tak doborowym towarzystwie. :D
Świetnie bawiliśmy się podczas Dnia Wina mam nadzieję, że w przyszłym roku na pewno się załapiecie.

Pozdrawiam Was z Poznania, dziś trochę pochmurnego :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zavalatica, Korcula - wolny apartament
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone