Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Załamka czyli jak Chorwacja zraziła moją żonę do siebie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.08.2014 22:44

SYLWKA_2014 napisał(a):Dziękuję za fajną relację z KRK. Mnie Vrbnik też zauroczył, choć pierwsza wizyta o mało nie przekreśliła tego miasteczka - problem z parkingiem, plaże z zakazami dla psów.


Nad morzem masz duży parking i kawałek dalej ścieżką przez lasek masz super plażyczkę nawet dla piesków :wink:
https://www.google.pl/maps/place/45%C2% ... !1s0x0:0x0
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 28.08.2014 22:49

mervik napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a):Dziękuję za fajną relację z KRK. Mnie Vrbnik też zauroczył, choć pierwsza wizyta o mało nie przekreśliła tego miasteczka - problem z parkingiem, plaże z zakazami dla psów.


Nad morzem masz duży parking i kawałek dalej ścieżką przez lasek masz super plażyczkę nawet dla piesków :wink:



Dzięki, dotarliśmy tam za tym drugim podejściem, a poza tym odwiedziliśmy plażę na prawo od Vrbnika (ładnych kilkaaa km taką drogą że szok i zonk bo błękitna flaga i zakaz) i w lewo tu trafiony zatopiony za płatnym parkingiem są dwie dzikie plaże z możliwością plażowania z czworonogami.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2014 08:34

Cornugon napisał(a):5. Żona ogólnie niezadowolona ale ... UWAGA UWAGA Informacja z ostaniej chwili: "Może spróbujemy Istrę za rok ? Może będzie lepsza pogoda ?"... Wraca mi życie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam Wszystkich :papa:


Istria warta spróbowania w 2015 r. :idea: ... a w 2016 r. kierunek Dalmacja ..... :D

Pozdrav.
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 29.08.2014 09:42

Boska relacja! :mrgreen:

kkra napisał(a):wcale się nie dziwię, że małzonka tak reagowała,
sama jeżdzę w cieplejsze miejsca Europy, żeby w słonku sie wygrzać,
a nie chmury i deszcz oglądać,

Fakt niezbity. Też się nie dziwię, przynajmniej nie bardzo. Mnie tam żadne deszcze od Chorwacji nie odstraszą; mało tego - deszcz i ziąb nie jest w stanie odstraszyć mnie nawet od Bałtyku, nad który jeździć uwielbiam... Choć oczywiście i tu, i tam preferuję SŁONECZKO :)
...Ale w Twojej szanownej małżonce... widziałam czasem mojego cokolwiek marudnego męża... :twisted: Oczywiście po chłodnym sierpniu nad Bałtykiem - już nigdy nie pojedzie nad Bałtyk! Jednak stwierdza to nie pierwszy raz, więc nie przejmuję się ;)

Cornugon napisał(a):5. Żona ogólnie niezadowolona ale ... UWAGA UWAGA Informacja z ostaniej chwili: "Może spróbujemy Istrę za rok ? Może będzie lepsza pogoda ?"

Darujcie sobie Istrię, bo jak znowu Wam się trafi... Tylko Dalmacja, histeryk sztuki znajdzie tam dla siebie sporo atrakcji, a i szanse na ładną pogodę zdecydowanie większe.

Bo jak w 2015 będzie Istria i znów marna pogoda, to w 2016 Cro może już w ogóle nie być ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2014 09:49

Vesna napisał(a):Darujcie sobie Istrię, bo jak znowu Wam się trafi... Tylko Dalmacja, histeryk sztuki znajdzie tam dla siebie sporo atrakcji, a i szanse na ładną pogodę zdecydowanie większe.

Bo jak w 2015 będzie Istria i znów marna pogoda, to w 2016 Cro może już w ogóle nie być ;)


Istria warta grzechu niezależnie od pogody :idea: ...
i wcale nie wiadomo czy za rok , w okresie pobytu na Istrii - lepsza pogoda będzie w Dalmacji :wink:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 29.08.2014 09:55

Janusz Bajcer napisał(a):
Cornugon napisał(a):5. Żona ogólnie niezadowolona ale ... UWAGA UWAGA Informacja z ostaniej chwili: "Może spróbujemy Istrę za rok ? Może będzie lepsza pogoda ?"... Wraca mi życie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam Wszystkich :papa:


Istria warta spróbowania w 2015 r. :idea: ... a w 2016 r. kierunek Dalmacja ..... :D

Pozdrav.


Zgadzam się z przedmówcą, dodam, że taka kolejność jest najlepsza :wink: po Dalmacji nic już nie będzie takie samo...a jakbyście jeszcze dotarli potem na Pelješac...żona zostanie na bank cromaniakiem :oczko_usmiech:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 29.08.2014 09:57

Vesna napisał(a):Darujcie sobie Istrię, bo jak znowu Wam się trafi... Tylko Dalmacja, histeryk sztuki znajdzie tam dla siebie sporo atrakcji, a i szanse na ładną pogodę zdecydowanie większe.

eee, histeryk sztuki i na Istrii znajdzie mnóstwo ciekawych dla siebie atrakcji :)
będę bronić Istrii jak lew! :wink:
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 29.08.2014 10:00

Janusz Bajcer napisał(a):
Vesna napisał(a):Darujcie sobie Istrię, bo jak znowu Wam się trafi... Tylko Dalmacja, histeryk sztuki znajdzie tam dla siebie sporo atrakcji, a i szanse na ładną pogodę zdecydowanie większe.

Bo jak w 2015 będzie Istria i znów marna pogoda, to w 2016 Cro może już w ogóle nie być ;)


Istria warta grzechu niezależnie od pogody :idea: ...
i wcale nie wiadomo czy za rok , w okresie pobytu na Istrii - lepsza pogoda będzie w Dalmacji :wink:


Święte słowa - jako nowa pozdrawiam Moderatora :oczko_usmiech:
My od 14-28 czerwca mieliśmy na Krk super pogodę, a podglądając na kamerkach Dalmację (bo miałam i na nią wielki apetyt) już nie każdego dnia było tak fajnie jak u nas. Ale nigdy jadąc gdziekolwiek (nie jeździmy do Egiptu, Tunezji tylko w granicach Europy bo nie wyobrażamy sobie zostawić naszej psiny), godzimy się z pogodą jaką zastaniemy. Ważniejszy jest czas spędzony wspólnie i poznawanie nowych miejsc.
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 29.08.2014 10:04

Magda O. napisał(a):... po Dalmacji nic już nie będzie takie samo...

Oj, to święta prawda jest :D
Cornugon
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 27.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cornugon » 29.08.2014 10:07

Jeśli dobrze zrozumiałem moją najdroższą, to nauczona "murowaną" pogodą chce się zabezpieczyć atrakcjami, a więc bliskość Wenecji (wycieczki promowe), Pula, Rovinj i miasteczka średniowieczne na Istrze, plus oczywiście bliskość mojej ukochanej Słowenii. Plaża po doświadczeniach tegorocznych jest chyba traktowana jako... ewentualny bonus :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2014 10:16

Dzisiaj w Puli cieplej niż w Dubrowniku :wink: :lol:

http://www.vrijeme.net/
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 29.08.2014 10:32

Magda O. napisał(a): eee, histeryk sztuki i na Istrii znajdzie mnóstwo ciekawych dla siebie atrakcji :)

No niby tak :)
Poza tym Istrii nie znam, nie byłam, trochę mnie ciągnie, ale trochę się boję... bo - właśnie - trzeba było zaczynać od Istrii, a nie od Dalmacji. Po Dalmacji to już tylko Dalmacja... albo rzeczywiście ten tajemniczy Peljeśac ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2014 10:38

Vesna napisał(a):Poza tym Istrii nie znam, nie byłam, trochę mnie ciągnie, ale trochę się boję...

Istria to nie strach aby się jej bać :lol: :wink:

A skoro nie znasz Istrii, to dlaczego radzisz aby ją sobie darować ... :?:

Vesna woli Istrię :lol: :oczko_usmiech:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8665
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 29.08.2014 10:52

U nas Istria była po Dalmacji, a i tak zachwyciła. Jeszcze wcześniej był Peljesac i na kolana jakoś wcale nie rzucił. Ile ludzi tyle opinii, a to co podoba się jednemu niekoniecznie podpasuje drugiemu.

Istria to bardzo ciekawy kierunek. Osobiście namawiam, chociaż forumowe opinie generalnie zniechęcają. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie. Najlepiej zweryfikować samemu. Historyk sztuki na pewno nie będzie rozczarowany 8) .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.08.2014 11:14

mervik napisał(a):Może spróbujesz dalej na południe, jakaś Riviera Makarska a nie Istria :roll:


Wiesz mervik, moi znajomi mieli sporo deszczu w lipcu właśnie na Riwierze Makarskiej.
No, ale za to ludzi to tam przynajmniej tyle co w Baśce. :mrgreen:


A tak serio - w podobnym terminie na Hvarze ani kropli deszczu i raczej ciepło: od 25 do 33 stopni Celsjusza.


Relacja super - świetnie się czytało. I poprawiłam sobie samoocenę, bo marudziłam na Hvarze tylko trochę i na zupełnie inne tematy. :mrgreen: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Załamka czyli jak Chorwacja zraziła moją żonę do siebie - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone