Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyspy Brać, Korcula, Hvar a może inna na lipiec 2016?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
snowaider
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) snowaider » 24.02.2016 14:54

Witam,

Jestem tak jak Wy fanem Chorwacji i chorwackich plaż ale nowicjuszem w wyprawach po kraju pięknych krajobrazów:)
Planuje wycieczkę w połowie Lipca na okres 10 dni - dojazd własny :) ale zależy mi na tym żeby wypocząć na wyspie i tutaj jest problem - jaka wyspa? Chciałbym poznać wasze opinie z tym że zależy mi przede wszystkim na wyspie oczywiście z pięknym morzem i cichej - względnie mało ludzi z dobrym knajpami i bezludnymi wyspami.
Myślę że stali bywalcy mają swoje miejsca, zależy mi na miejscu a nocleg już sobie wynajdę :)
Podsumowując - wyspa, piękna i cicha z dobrymi knajpami ciekawymi plażami i promem kursującym z Splitu :)

PS: jakby była możliwość wynajęcia łodzi na wyspie to +++++ :)

Pozdrawiam!

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019