Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.02.2020 15:16

dad1979
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dad1979 » 17.02.2020 08:31

Macie jakieś namiary na apartamenty w Krk?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.02.2020 12:15

dad1979 napisał(a):Macie jakieś namiary na apartamenty w Krk?


A co konkretnie?
JoankaUK
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 19.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoankaUK » 18.02.2020 21:15

dad1979 napisał(a):Macie jakieś namiary na apartamenty w Krk?

Mamy miejscowke w Basce, bylismy 3 lata temu i bylo przyjemnie.
Johny_Mnemonik
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Johny_Mnemonik » 08.03.2020 22:45

Witam. Muszę się z Wami podzielić pewnym namiarem. Byłem w tym roku z rodziną na Krk, wspaniała wyspa, mieszkaliśmy na odludnej i skromnej Starej Bascie ale nie o tym chcialem napisać. Jako amator wytrawnego wina trafień do Vrbnika. Zaopatrzyłem się w sporą ilość wina w porcie. Młode i pyszne wino. Warto zabrać własne butelki a w domu rozlać do szkła, korek i można się cieszyć. Po drodze spotkałem pewnego starszego Chorwata który sprzedał mi troszkę lokalnego alko. Nie wiem czy mogę podać namiar na grupie więc jak coś to piszcie na priv a jak admin pozwoli to dodam do wątku jego adres. Pyszne lokalne trunki w dobrej a nawet bardzo dobrej cenie. Pozdrawiam J
luck_
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) luck_ » 09.05.2020 19:06

Witam. Czy ktoś może podać stronę z apartamentami w Starej Baśce, ewentualnie jakieś namiary. Będę wdzięczny. Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.05.2020 19:27

luck_ napisał(a):Witam. Czy ktoś może podać stronę z apartamentami w Starej Baśce, ewentualnie jakieś namiary. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Wiele apartamentów tam nie ma...
https://www.google.com/maps/place/Stara ... 14.6890598
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.05.2020 01:04

luck_ napisał(a):Witam. Czy ktoś może podać stronę z apartamentami w Starej Baśce, ewentualnie jakieś namiary. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

To agencja działająca na terenie Starej Baški:
https://www.apartmani-zala-starabaska.c ... mmodations
Na stronie TZ Punat bezpośrednie namiary do gospodarzy w SB:
http://www.tzpunat.hr/hr/turisticka-pon ... object-top
- resztę info trzeba sobie "wygooglać" lub wypytać gospodarzy.
vising
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2011
Targ, targ rybny w miejscowości KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) vising » 21.07.2020 10:15

Hej,
Czy ktoś się orientuje gdzie w KRK można kupić świeże owoce? Najbardziej smakowały nam w Crickvenice na targu, ale tutaj nie mogę znaleźć takiej opcji... Może ktoś widział?

I drugie pytanko, czy w KRK można kupić świeżą rybkę prosto od rybaka?

Trzecie, o swojskie winko :) Gdzie w KRK znajdę winiarnię ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2020 16:45

Doprecyzuj - miasto Krk czy ogólnie na wyspie Krk? Wina to np. we Vrbniku. W Krku był warzywniak na pasażu w tym samym budynku, gdzie jest Trgovina. Tutaj takze jest sklep rybny.
vising
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) vising » 22.07.2020 08:38

W miejscowości Krk.
Sklep rybny już znalazłem. Szukam teraz targu, i może jakiejś lokalnej winnicy? W sumie już się zaopatrzyłem w wino Vrebnik ale tutejszej też bym spróbował
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 22.07.2020 08:51

Wino Vrebnik (Vrbnik) ?? Co to jest ?
Chodzi Ci o białe Zlahtina ?
Jeżeli tak to jest to miejscowe wino z Krk (wyspy) więc "tutejsze" w sensie z miasta Krk możesz znaleźć takie samo :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.07.2020 14:03

vising napisał(a):W miejscowości Krk.
Sklep rybny już znalazłem. Szukam teraz targu, i może jakiejś lokalnej winnicy? W sumie już się zaopatrzyłem w wino Vrebnik ale tutejszej też bym spróbował


We Vrbniku jak już ;) Wszędzie tu sprzedają głównie žlahtinę, na starówce w Krku są dwa bodajże sklepy tylko z winem. Winnice... Sprawdź tutaj - https://experiencekrk.com/hr/hrana-i-vi ... -vinarije/ Większego targu warzywnego w Krku nie ma.
AnetaPantak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.08.2020
Północna Chorwacja oraz wyspa KRK Sierpień 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaPantak » 04.08.2020 12:41

Witam :-)
Czy ktoś może polecić kameralną miejscowość nadmorską w północnej Chorwacji oraz na wyspie Krk?
Wybieramy się do Chorwacji w połowie sierpnia i szukamy jakieś pieknej, ale nie zatłoczonej miejscówki. Ponoć wyspa Krk jest bardzo polecana, ale obawiamy się że tam może być jednak sporo ludzi. A w dobie Covid-19 raczej chcielibyśmy uniknąć tłumów.
Będę wdzięczna za wszelkie porady i ewentualne relacje z podrózy, jeśli ktoś z Was może spędza wakacje w tej części Chorwacji lub właśnie wrócił z tamtych stron??? :D Pozdrawiam serdecznie. Aneta :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Północna Chorwacja oraz wyspa KRK Sierpień 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2020 13:11

AnetaPantak napisał(a):Witam :-)
Czy ktoś może polecić kameralną miejscowość nadmorską w północnej Chorwacji oraz na wyspie Krk?

Kilka postów wyżej polecana jest Stara Baska.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone