Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.02.2020 15:16

dad1979
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dad1979 » 17.02.2020 08:31

Macie jakieś namiary na apartamenty w Krk?
pääkäyttäjä
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pääkäyttäjä » 17.02.2020 12:15

dad1979 napisał(a):Macie jakieś namiary na apartamenty w Krk?

A co konkretnie?
JoankaUK
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoankaUK » 18.02.2020 21:15

dad1979 napisał(a):Macie jakieś namiary na apartamenty w Krk?

Mamy miejscowke w Basce, bylismy 3 lata temu i bylo przyjemnie.
Johny_Mnemonik
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Johny_Mnemonik » 08.03.2020 22:45

Witam. Muszę się z Wami podzielić pewnym namiarem. Byłem w tym roku z rodziną na Krk, wspaniała wyspa, mieszkaliśmy na odludnej i skromnej Starej Bascie ale nie o tym chcialem napisać. Jako amator wytrawnego wina trafień do Vrbnika. Zaopatrzyłem się w sporą ilość wina w porcie. Młode i pyszne wino. Warto zabrać własne butelki a w domu rozlać do szkła, korek i można się cieszyć. Po drodze spotkałem pewnego starszego Chorwata który sprzedał mi troszkę lokalnego alko. Nie wiem czy mogę podać namiar na grupie więc jak coś to piszcie na priv a jak admin pozwoli to dodam do wątku jego adres. Pyszne lokalne trunki w dobrej a nawet bardzo dobrej cenie. Pozdrawiam J
luck_
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) luck_ » 09.05.2020 19:06

Witam. Czy ktoś może podać stronę z apartamentami w Starej Baśce, ewentualnie jakieś namiary. Będę wdzięczny. Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.05.2020 19:27

luck_ napisał(a):Witam. Czy ktoś może podać stronę z apartamentami w Starej Baśce, ewentualnie jakieś namiary. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Wiele apartamentów tam nie ma...
https://www.google.com/maps/place/Stara ... 14.6890598
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.05.2020 01:04

luck_ napisał(a):Witam. Czy ktoś może podać stronę z apartamentami w Starej Baśce, ewentualnie jakieś namiary. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

To agencja działająca na terenie Starej Baški:
https://www.apartmani-zala-starabaska.c ... mmodations
Na stronie TZ Punat bezpośrednie namiary do gospodarzy w SB:
http://www.tzpunat.hr/hr/turisticka-pon ... object-top
- resztę info trzeba sobie "wygooglać" lub wypytać gospodarzy.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019