Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd za 10 dni, a pogoda lipna...

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukaszwej
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.06.2010
Wyjazd za 10 dni, a pogoda lipna...

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszwej » 23.05.2012 14:59

Pierwszy raz jadę poza sezonem do Chorwacji i w dodatku na północ, bo na wyspę KRK, a przepowiednie pogodowe na razie nieciekawe :( Woda jedynie 16 stopni, liczyłem na przynajmniej 19-20.... No cóż wypada liczyć, że zrobi się cieplej, a co za tym idzie temp. wody też poszybuje w górę!! :D
drwal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 06.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) drwal » 25.05.2012 03:14

lukaszwej napisał(a):Pierwszy raz jadę poza sezonem do Chorwacji i w dodatku na północ, bo na wyspę KRK, a przepowiednie pogodowe na razie nieciekawe :( Woda jedynie 16 stopni, liczyłem na przynajmniej 19-20.... No cóż wypada liczyć, że zrobi się cieplej, a co za tym idzie temp. wody też poszybuje w górę!! :D


to i tak wiecej jak woda w Baltyku w sezonie :wink:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 25.05.2012 06:35

Nie chcę Cię dobijać, ale wczoraj woda miała 15.

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=more_n
keraj330
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 23.05.2011
:(

Nieprzeczytany postnapisał(a) keraj330 » 25.05.2012 08:07

w zeszłym roku wyjazd miałem 29 maja i woda miała 19-20 stopni ale w tym roku lipa i całe szczęście, że jadę później.Bo jakby napisać Chorwacja to nie Grecja
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 25.05.2012 09:09

lukaszwej napisał(a):Pierwszy raz jadę poza sezonem do Chorwacji ...
...No cóż wypada liczyć, że zrobi się cieplej, a co za tym idzie temp. wody też poszybuje w górę!! :D

Nie łam się :D
Tylko pozazdrościć tak szybkiego wyjazdu.
My zawsze jeździmy poza sezonem. W 2009 byliśmy np. na Pagu od 11 czerwca i nie było tak źle ... tfuuu co ja mówię, było CUDNIE.
Czy widzisz nas TU w relacji owiniętych kocami ;)
Prognozami się zbytnio nie przejmuj, na miejscu zawsze wygląda to inaczej!

Zobaczysz, po powrocie powiesz nam, że to było właśnie to 8)
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 25.05.2012 10:49

No to ja widzę że kolega wyjeżdża podobnie jak my :-) Z tym że ja lecę na Peljesac i mam nadzieję że tam temp wody wróci do 20 stopni albo i wyżej bo 2 tygodnie temu tyle już miała.
lisica
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 07.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lisica » 25.05.2012 11:45

Ja biorę ślub 9.06 w CRO, więc też trzymam kciuki za pogodę. Wiem, że w ostatnich dniach padało. Może się limit wyczerpał?
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 25.05.2012 11:52

Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 25.05.2012 14:25

Nie ma co się oszukiwać ale początek czerwca w Cro to gra w ruletkę :wink: , całkiem duża szansa, że będzie cieplutko i słonecznie ale tez niewiele mniejsza, że przez 50% pobytu będzie padać, generalnie to niestety klimat slę zmienia i nie ma nic pewnego, jak ktoś nastawia się na 100% słońca i upały to Egipt to poleca 8) , w ubiegłym roku nawet w lipcu w Cro były okresy gdzie przez kilka dni z rzędu padało. My jedziemy w tym roku na Krk przełom lipca i sierpnia i tez nie jestem do końca pewny pogody, choć oczywiście to, że przez 2 tygodnie będzie padać jest mało prowdopodobne. Na pocieszenie pozostaje fakt, że w Cro rzadko kiedy pada ciągle przez kilka dni, w gorszą pogodę zawsze jest gdzie podjechać i coś zwiedzić.
edzia-max
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 28.05.2012 11:09

my już w sobote w nocy wyruszmay w droge na Chorwacje.
Jedziem do Mariny koło Trogiru i codziennie z przerażeniem patrze na pogode. Z dnia na dzień zapowiada się coraz gorzej.
Już 7 razy bylismy na Chorwacji i ani razu nie padało, mam nadzieje że i tym razem tak będzie.
Chociaż chodze od tygodnia zestresowana.

szczerze mówiąc to odechciewa mi się jechać :(
edzia-max
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 28.05.2012 11:14

a takie pytanko?

czy jets ktoś teraz na miejscu albo niedawno wrócił, żeby zdac relacje jaka na żywo jest pogoda?
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 28.05.2012 11:19

edzia-max napisał(a):my już w sobote w nocy wyruszmay w droge na Chorwacje.
Jedziem do Mariny koło Trogiru i codziennie z przerażeniem patrze na pogode. Z dnia na dzień zapowiada się coraz gorzej.
Już 7 razy bylismy na Chorwacji i ani razu nie padało, mam nadzieje że i tym razem tak będzie.
Chociaż chodze od tygodnia zestresowana.

szczerze mówiąc to odechciewa mi się jechać :(


Nie martw się na zapas. W ubiegłym roku też niby dużo padało w lipcu i sierpniu, a jak pojechaliśmy 20 sierpnia, to byliśmy spragnieni choć małej chmurki na chwilę 8)
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 28.05.2012 11:28

Ja już trzy razy byłam na początku czerwca. Nigdy się nie zawiodłam i pogoda była idealna. 80 % dni słonecznych, a nawet jak były chmurki to takie, które dawały ukojenie 8) Może ze dwa razy popadało, i raz dopadło nas jugo :roll:
Za tydzień wyjeżdżam po raz czwarty w tym samym okresie i szczerze mówiąc spoglądając na prognozy też zaczynam się niepokoić :wink:
Aczkolwiek wiem, że tam na miejscu to wygląda inaczej....
Mam nadzieje że będzie dobrze!
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 28.05.2012 11:30

To mnie trochę podbudowałaś. My jedziemy 17.06, ale też z niepokojem zerkam na temperatury :)
lukaszwej
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszwej » 28.05.2012 11:34

Jadę w ciemno w sobotę, także zastanawiałem się nawet nad zmianą kierunku podróży (np. Turcja, Egipt, Tunezja), ale jednak nie ma jak to Chorwacja, musi być dobrze! :P
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd za 10 dni, a pogoda lipna...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone