Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd za 10 dni, a pogoda lipna...

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malczykos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malczykos » 07.06.2012 15:07

Ja siedzę od niedzieli w Tucepi, jak do tej pory padało tylko w nocy z poniedziałku na wtorek i we wtorek było pochmurno i chłodno. Jednak od środy znowu przypieka i jest przyjemnie gorąco.
Prognozy na najbliższe dni nic nie mówią o pogorszeniu pogody.
Kiniek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiniek » 07.06.2012 19:59

o dzięki Wam za dobre słówka,

Wiem, że nie powinnam się nakręcać tymi prognozami, bo co dzień jak wchodzę to podają inaczej, obiecuje sobie, że ni będę wchodzić a i tak. Dzisiaj w porównaniu do wczoraj dużo lepiej.

Trzymam kciuki, że będzie ok. Jadę dopiero w środę a Wam (bo chyba stamtąd piszecie) życzę miłego odpoczynku i piszcie tu jak pogoda - a życzę przepięknej

K
guniak
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 26.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) guniak » 08.06.2012 17:42

Kolego Malczykos a do kiedy tam siedzisz?Bo ja planuje już tam być 18go,A więc podeślesz prognoze pogody na mój termin? I jeszcze jedno ,jechałeś w ciemno.Bo ja będę poszukiwał czegoś właśnie z internetem i tarasem z widokiem na morze.Może coś polecisz dla 2+1.Pozdrawiam i życze wysokiej temp.
malczykos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malczykos » 09.06.2012 12:52

Jutro wracam do PL. Jak zwykle jechałem w ciemno. W poprzednich latach byłem 2 razy w Makarskiej również w ciemno. Tym razem wybrałem Tucepi, zdecydowanie mniejszy tłok o ile w ogóle można mówić o tłoku. Raczej jak na tę chwilę jest mało turystów, ale z każdym dniem ich przybywa.
Aktualnie jestem w tym apartamencie: http://villaluciatucepi.com/.
Aby dojść na plaże wystarczy przejść przez chodnik.

Jeśli chodzi o pogodę, to myślę że nie ma się czym martwić. Z dnia na dzień jest coraz cieplej i woda również jest coraz cieplejsza. Pod koniec miesiąca będzie już przyjemna do kąpieli, bo teraz to tak średnio.
guniak
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 26.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) guniak » 09.06.2012 15:02

A pytałeś się sam czy cię zwineli na drodze 8) ,Powiedz mi jaką cene wynegocjowałeś?Stoją z ofertami przy drodze?
Bo w tamtym roku w Baśce Wodzie stał tylko jeden szef i nas zgarnął pod strzeche.
malczykos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malczykos » 09.06.2012 19:44

Ja przyjechałem tutaj w niedzielę około południa, bo dzień wcześniej byłem na Plitvickich i tam nocowałem. Nikogo stojącego z kartkami nie widziałem, więc poszedłem poszukać apartamentów. Akurat właściciel prowadzi na dole swojego domu kafejkę i akurat w niej siedział więc zagadałem czy ma wolne pokoje. Cena 35 euro. Poszedłem dalej popytać również było kilka wolnych nawet w niższej cenie, ale nie miały widoku na morze.
W ciągu tygodnia byłem również w Makarskiej tam spotkałem ludzi pytających czy nie szukamy noclegów.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.06.2012 21:23

21.20 i 27 st.......
Jeśli to jest zła pogoda, to ja już naprawdę nie wiem...
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 10.06.2012 11:20

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):21.20 i 27 st.......
Jeśli to jest zła pogoda, to ja już naprawdę nie wiem...


coś się boję, że znajdą się tacy, którzy i tak będą narzekać... ja się już doczekać nie mogę...;)
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 10.06.2012 11:40

Malkontentom proponuję Łębę- żar deszczu i aż 19*C...
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 10.06.2012 11:41

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):21.20 i 27 st.......
Jeśli to jest zła pogoda, to ja już naprawdę nie wiem...

Niektórym naszym rodakom nigdy się nie dogodzi. Przecież mogłoby być 28 st :twisted: . Po prostu trzeba ich zachowanie olać i się samemu nie denerwować.
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 11.06.2012 17:50

Jestem na CIOVO. Przyjechałem w sobote. Wczoraj ( niedziela) było pochmurno i co chwila lekko kropiło a mimo tego bylo 26 st. Dziś już plazowaliśm i jest około 28 st i z dnia na dzien jest co raz cieplej. Widać po niebie, że pogoda sie zmienia na lepsze a chorwaci mówią, żę od jutra bedzie super pogoda i minimum 30st. Więc żyć nie umierać.
Temperatura w morzu wg mnie idealna. Nie za zimma nie za ciepła około 22-23 st. Spokojnie mozna pływać pół godziny i nie jest zimno.
Kiniek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiniek » 11.06.2012 20:23

super widzieć takie wpisy.
Je jeszcze jutro do pracy i środa w drogę, oby Chorwaci mieli rację. A czasami jak troszkę pokropi to też chwilka wytchnienia, zwłaszcza jak zapowiada się temperatura 30 stopni. I oby tak było :D
uff ..... jak ja jutro w pracy wytrzymam ... :wink:
a.ana
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) a.ana » 11.06.2012 20:36

a jak to na Istrii wygląda? Ktoś wie może :) jade 17.06 z dwójką maluszków pod namiot z Vacansoleil, Park Umag (pierwsza wycieczka do Cro) i jak czytam te Wasze info o pogodzie to humor mi się psuje. proszę o jakieś info o pogodzie, może ktoś był w podobnym okresie.
pzdr.
MEGGI
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 26.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 11.06.2012 20:37

też mnie to cieszy , wyjazd 02.07, czyli woda zdąży nam się dogrzać...
super
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 11.06.2012 20:54

a.ana napisał(a):a jak to na Istrii wygląda? Ktoś wie może :) jade 17.06 z dwójką maluszków pod namiot z Vacansoleil, Park Umag (pierwsza wycieczka do Cro) i jak czytam te Wasze info o pogodzie to humor mi się psuje. proszę o jakieś info o pogodzie, może ktoś był w podobnym okresie.
pzdr.


Sprawdzaj na bieżąco aktualne dane; zerknij na prognozy 3 i 7 dniowe dla interesujacego Cię regionu.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd za 10 dni, a pogoda lipna... - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone