Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd za 10 dni, a pogoda lipna...

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 27.08.2012 15:44

Gdy wyjeżdzalem do Chorwacji 10 sierpnia, prognozy rowniez byly nieciekawe (specjalnie sobie je zapisalem na dysku na pamiatke). Na miejscu okazalo sie jednak, ze bylo goraco jak diabli (nigdy nie mialem jeszcze takiej pogody, nawet w Grecji), nie spadla ani jedna kropelka deszczu (Riwiera Makarska), a w ciagu 2 tygodni chmurki mozna bylo policzyc na palcach jednej reki. Nawet Chorwaci narzekali na upaly, zapowiadali tez, ze w nadchodzacym tygodniu (czyli od dzis) przyjsc ma jeszcze wieksza fala upalow.
Skooter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skooter » 27.08.2012 15:46

Pogoda zawsze jest ! A w CRO nie ma co narzekac na pogode . Zawsze jest odpowiednia . Nie narzekajmy , bo mozemy byc mile zaskoczeni ! Zabierzmy ze soba duzo optymizmu i bedzie OK . Pozdrawiam :D :D :D
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 31.08.2012 15:36

Wyć mi się chce! Jutro wyjeżdżam-jeszcze znajomych namówiłem-i co? I kicha! Prognoza straszna. Jak nad Bałtykiem. A w ogóle to co można robić w Cro w czasie deszczu? Nie wiem, bo nigdy tam nie uświadczyłem wody z nieba.
majmon
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) majmon » 31.08.2012 15:51

No ja też mam lekką załamkę....w razie deszczu bierzemy jeszcze pod uwagę opcję - parę dni w Cro a potem zjazd do Czarnogóry...może tam będzie lepiej....
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 31.08.2012 15:55

themoon napisał(a):Wyć mi się chce! Jutro wyjeżdżam-jeszcze znajomych namówiłem-i co? I kicha! Prognoza straszna. Jak nad Bałtykiem. A w ogóle to co można robić w Cro w czasie deszczu? Nie wiem, bo nigdy tam nie uświadczyłem wody z nieba.


no to masz przerąbane u znajomych :wink:, a jeśli uważasz że pogoda będzie jak nad Bałtykiem to może nad Bałtyk trzeba jechać.
Też jutro jedziemy :D. Niech sobie popada przez weekend, powietrze będzie przyjemniejsze, w poniedziałek lepiej się będzie odsypiać drogę :), a od wtorku nie będzie lampa :D
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 31.08.2012 16:04

Z tego co zauważyłem w ostatnich paru latach, prognozy pogody w Chorwacji sprawdzają się na max 2 dni do przodu, więc głowa do góry.
Pafka
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pafka » 31.08.2012 20:52

I my jutro startujemy. Dlatego nawet lepiej jak jutro czy w niedzielę będzie parę stopni chłodniej, nie lubię upałów podczas podróży.
Jestem pełen optymizmu że od poniedziałku wrócą upały.
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 31.08.2012 21:10

O pogodę w Cro jakoś się nie obawiam, ale patrząc na pogodę w nocy z soboty na niedzielę Brno, Wiedeń, Graz, Maribor, Zagrzeb - wszędzie deszcze. Koło Graz nawet blisko 50 mm. Będzie ciężka droga :/
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 31.08.2012 23:04

My za 28 godzin :lol: o rany !! :wink: i już czaruję pogodę :D
jakabzdura
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 04.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakabzdura » 31.08.2012 23:20

ja już za 18:D oby była pogoda faktycznie
majmon
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) majmon » 01.09.2012 06:14

Szymuś napisał(a):O pogodę w Cro jakoś się nie obawiam, ale patrząc na pogodę w nocy z soboty na niedzielę Brno, Wiedeń, Graz, Maribor, Zagrzeb - wszędzie deszcze. Koło Graz nawet blisko 50 mm. Będzie ciężka droga :/



:((( my też wyjeżdżamy dziś wieczór...mam nadzieję że na trasie nie będzie tak źle...
życzę wszystkim szerokiej drogi!!!
marcin-dabek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin-dabek » 01.09.2012 07:49

Nie ma się co przejmować. My jedziemy w czwartek i na razie prognozy mówią o temp. w dzień 28-30stopni (sprawdzałem dla Puli, Splitu i Dubrovnika) a w nocy 16-20stopni. Moim zdaniem pogoda idealna.Zapowiadają też burze ale jak to z burzą bywa-pół godziny i po sprawie.
Głowa do góry i udanych wakacji
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 01.09.2012 09:16

marcin-dabek napisał(a):Nie ma się co przejmować. My jedziemy w czwartek i na razie prognozy mówią o temp. w dzień 28-30stopni (sprawdzałem dla Puli, Splitu i Dubrovnika) a w nocy 16-20stopni.


Fakt, dziś sprawdziłam, wygląda że będzie dobrze :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 01.09.2012 09:30

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2012 11:55

Zgodnie z tradycją, wszystkie prognozy niekorzystne w sierpniu okazały się nietrafione...w okresie kiedy były "przewidziane" opady było bardzo gorąco i nie zmienia tego faktu, że od niedzieli 26 sierpnia zaczęło zdrowo wiać...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Wyjazd za 10 dni, a pogoda lipna... - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone