Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wycieczki fakultatywne na miejscu w makarskiej

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Artureez
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.07.2017
Wycieczki fakultatywne na miejscu w makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artureez » 08.07.2017 10:57

Witam chciałbym poruszyć temat wycieczek fakultatywnych kupowanych na miejscu w makarskiej czy jest taka możliwość ? jeżeli tak to jakie są ceny wycieczek np do dubrownika na wodospady krka itp 8). Dzięki za info :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2017 11:36

To już na miejscu zapytasz rezydenta po animacji.
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 08.07.2017 11:37

O tych wycieczkach zorganizowanych to wiem niewiele. W zasadzie tylko tyle, że są. Natomiast można taką wycieczkę np. do Dubrownika zorganizować sobie samemu. Na głównym dworcu autobusowym w Makarskiej są autokary, które jeżdżą po całym wybrzeżu. Wystarczy dowiedzieć się w okienku lub sprawdzić rozkład jazdy takich autokarów i można śmiało, na własną rękę, wybrać się na wycieczkę do Dubrownika, na Plitvice itd. :)
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 18.07.2017 19:58

Rok temu wycieczki były w przedziale 30-50 euro od osoby. Trochę opcji było, ciężko powiedzieć jak jest w tym roku ale lepiej sprawdzać sobie ceny autobusów bo czasami wychodzi i połowę yaniej jechać na własną rękę.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.cron
Wycieczki fakultatywne na miejscu w makarskiej
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021