Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowy Sutivan czyli wakacje z kudłaczem :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 01.03.2014 22:53

Witam wszystkich , może wkleję parę zdjęć z plażowania. Najpierw z obawy przed reakcją ludzi na naszego psa chodziliśmy na odległe plaże. Ale ponieważ okazało się że ludzi było naprawdę niewiele ,plażowaliśmy głównie w zatoce Livka. Nikomu nasz pupil nie przeszkadzał ,wręcz przeciwnie. Myślę że w sezonie plażowanie z psem nie byłoby możliwe bo plaża nie jest duża a jak wiadomo przyciąga dużo turystów. No ale ponieważ był to wrzesień , mogliśmy korzystać z tego przywileju. Wszyscy pisali że plaża Livka jest piaszczysta , więc postanowiliśmy to sprawdzić. Troszkę to naciągane bo piasek faktycznie był ale na dnie gdzie woda sięgała mi do szyji. No ale nasze dzieciaki miały frajdę przy nurkowaniu .

DSC_0210.JPG


DSC_0208.JPG


DSC_0454.JPG


DSC_0423.JPG


DSC_0454.JPG


DSC_0446.JPG
Załączniki:
077.JPG
063.JPG
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 01.03.2014 23:03

DSC_0576.JPG


DSC_0578.JPG


DSC_0658.JPG


DSC_0666.JPG


DSC_0672.JPG
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 05.04.2014 12:13

Super !Zasiadam do czytania , szczególnie ze w Sutivanie byliśmy z naszą labką:)
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 05.04.2014 12:40

to ja tak po cichutku na gapowicza :wink: bo widzę ze będzie ciekawie,tym bardziej ze w ubiegłym roku widziałem Brać ze Stanici
pozdrawiam Jacek :hut:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 08.04.2014 19:37

Witam po dość długiej przerwie , dużo pracy więc nie starczyło czasu na napisanie choćby małego odcinka. Ale dzisiaj muszę coś naskrobać bo nieładnie tak zostawiać niedokończoną relację ...

Poczas pobytu zrobiliśmy sobie parę objazdowych wycieczek po wyspie , zwiedzając nieliczne miasteczka. Wyspa jest przecudna , jazda dostarcza niezapomnianych przeżyć, czasami mrożących krew ale w większości dostarcza widoków których się nigdy nie zapomina.
Na pierwszy ogień wybraliśmy Vidovą Górę i Bol. Widoki wspaniałe i sama droga z Vidowej na Bol -niezapomniana , widoki przepiękne ..

DSC_0067.JPG


DSC_0075.JPG


DSC_0100.JPG


DSC_0102.JPG


DSC_0108.JPG
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 08.04.2014 19:47

Bol jak dla mnie jest przereklamowany , piasek a raczej żwirek dość drobny ale i tak kolor jakiś taki brudny . My byliśmy już po południu i we wrześniu , więc ludzi było bardzo mało . Ale w sezonie musi tam być niezły kociołek. Jak dla mnie , to wolę już biały żwirek i mało zaludnione plaże bez muzyki , drinków z palemką i pewnie niezłej drożyzny i tłoku . No ale amatorów tego typu rozrywek nie brakuje bo Bol jest bardzo oblegany i rozreklamowany . Mnie najbardziej podobał się sam zjazd do miasteczka , bardzo zakręcone drogi i widoki ... Niestety nie mam zdjęć :( bo byłam tak zachwycona że zapomniałam że istnieje aparat .....

DSC_0113.JPG


DSC_0147.JPG


DSC_0166.JPG


DSC_0174.JPG
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 08.04.2014 19:52

cyt: Super !Zasiadam do czytania , szczególnie ze w Sutivanie byliśmy z naszą labką:)

Witaj Mucha , właśnie Twoja relacja zachęciła mnie do zabrania naszego psiaka , dziękuję :) Bardzo dużo sie ciekawych rzeczy się od Ciebie dowiedziałam i nie miałam obaw jak to będzie z dużym psem . Bardzo się cieszę że mogłam zabrać naszego kudłacza i cieszyć się jego psią radością . To były pełne wakację całą rodziną. Pozdrawiam
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 08.04.2014 21:16

Przyznam szczerze, że pierwszy raz oglądam na zdjęciach Bol taki... wyludniony :lol
Zawsze "ręcznik na ręczniku" ;)
Pozdrawiam
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 24.04.2014 10:24

anusiek czy mogłabyś przesłać namiary na tą kwaterę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2014 16:25

anusiek napisał(a): Wszyscy pisali że plaża Livka jest piaszczysta , więc postanowiliśmy to sprawdzić.


To nieprawda ;)

bra-wg-hepika-t25935-165.html#p453123
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 24.04.2014 18:47

Witaj Hepik , to prawda ,Ty nie pisałeś że jest piaszczysta . Przepraszam , bardzo to uprościłam ..
Przed wyjazdem przerobiłam także Twoją fantastyczną relację , dzięki . Pozdrawiam
karalajna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 24.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karalajna » 25.04.2014 08:47

To i ja dołączam do grona śledzących Twą relację anusiek :)

Fajnie, że psiaka zabraliście ze sobą, ja z moim też jeździłam gdzie tylko się dało, ale niestety staruszek właśnie dobija 14-tki, w dodatku czarny i kudłaty jest, więc nie mogłam go ze sobą zabrać, bo by mi takiego upału nie wytrzymał :(
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 26.04.2014 16:43

anusiek napisał(a):Nasza przygoda rozpoczęła się 5 września 2013 . W składzie : rodzice i dwójka niemałych dzieci - 18 i 9 lat


a co ze szkołą? :roll:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 26.04.2014 20:59

Witam , szkoła nie zając ,nie ucieknie. A wakacje z całą rodziną - bezcenne :)
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 27.04.2014 07:50

anusiek napisał(a):Witam , szkoła nie zając ,nie ucieknie.


To jest Polska właśnie, w Anglii to nie do pomyślenia, tam każdy dzień nieobecności trzeba dobrze udokumentować. A tu rodzic napisze świstek i wal się szkoło...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wrześniowy Sutivan czyli wakacje z kudłaczem :) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone