Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.11.2009 14:14

hepik napisał(a):Rowerem zdrowiej niż samochodem ;)

Obrazek

Zależy dla kogo. Niektórym może serce nie wytrzymać przy oglądaniu tego "rowera". :D
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 12.11.2009 17:39

Te burzowe fotki są conajmniej ładne żeby nie powiedzieć że piękne.
Zatoczka Likva bardzo fajna (tylko czy w sezonie nie ma tłoku?). Tak pytam z ciekawości bo moje plany wakacyjne mogą się niebawem skierować w tamtym kierunku (dzięki Tobie Hepiku :) ).
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 12.11.2009 17:41

hepik napisał(a):Rowerem zdrowiej niż samochodem ;)

Ostatnio zamiast dwóch kółek preferuję nogi. Więcej czasu na podziwianie krajobrazu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.11.2009 22:12

Obawiam się ,że tłok akurat tam,jest.Ale można plażować z boczku,od strony otwartego morza,już w bardziej dzikich okolicznosciach a do zatoczki dopłynąć żabką lub kraulem.
Albo na plecach.
Gwoli prawdy ,dodać należy,żeby pochodzic po miekkim piasku trzeba miec przynajmniej metr siedemdzisiąt,by głowa była nad powierzchnią ;)
A burzowe chmury fotogeniczne-to prawda.

Obrazek
amigo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) amigo » 13.11.2009 00:55

W 1986 jako młodzieniec 12 letni wraz z rodzicami i młodszym bratem byłem na tej wyspie w Jugosławii i dokładnie w Sutiwanie. Ta plaża na zdjęciach jest mi chyba znana bo właśnie tam nadbrzeżem chodziliśmy jedyny szczegół jaki mi utkwił w pamięci to niedaleko tej plaży był pomost do cumowania łodzi . Widziałeś tam coś takiego?

Miłość do Cro pozostała ( 6 razy do tej pory) bo były to niezapomniane wakacje dojazd autobusem marki Autosan,niezłe jaja na granicy, oczekiwanie na prom a w zasadzie statek i te ich "nema problema" po 10 godzinach oczekiwania . Pierwszy raz taka czysta woda nurkowanie do upadłego spalone plecy smarowane olejem zajumanym ze stołówki, wyrzarte kólko z soli od maski do nurkowania w zasadzie mógłbym jeszcze długo....o handlu ciuchami i brzeszczotami, kinie na wolnym powietrzu i patrzeniu z murka (pierwszy erotyczny film w życiu)....ale nie wiem czy będzie to kogo obchodziło.... Bardzo fajna relacja.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.11.2009 09:06

amigo napisał(a):...ale nie wiem czy będzie to kogo obchodziło...

Myśle, że specjalne zaproszenie nie będzie potrzebne i wkrótce będzie nowa (nie jedna) relacja.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 13.11.2009 09:09

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.11.2009 13:28

amigo napisał(a): Widziałeś tam coś takiego?


Jeśli sie dobrze przyjrzysz ,to po lewej stronie zdjęcia kawalatko pomostu widać.
Zapewne deski już inne ,być może większy,bo oprócz wypożyczalni sprzetu pływającego,służy też plażującym na drewnie ;)
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 15.11.2009 00:13

Hepik ładne zdjęcia a gdzie dalszy ciąg?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 15.11.2009 15:09

Ja rowniez zasiadam do czytelni ....

Relacja .. to co zdazylem przeczytac zapowiada sie ciekawie i dowcipnie ...

Pozdrawiam Hepika
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 15.11.2009 18:14

Relaja super ale hepki bardzoooo zwolniłłłłłłłł :lol:
adamola
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamola » 15.11.2009 20:12

Hepik,dawaj dalej.Pozdrawiam i czekam z utęsknieniem na dalsza relacje. :lol:
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 15.11.2009 21:14

Hepik gazu!! :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.11.2009 22:40

Nie poganiać mnie ,bo tracę oddech ...zbieram siły na ruszenie d..y z Sutivanu ;)

To co na czarno -przejechałem,tam gdzie białe plamy-pstrykałem(raz wiecej ,raz mniej:

Obrazek

...czyli jeszcze to wszystko potrwa.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.11.2009 23:36

hepik napisał(a):...czyli jeszcze to wszystko potrwa.


I bardzo dobrze :D Poczekamy :wink: 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone