Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.11.2009 19:45

Ok. 2-3 km od centrum Sutivanu,w zależności od obranej drogi(można pieszo wzdłuż morza,można samochodem w kierunku Milny) znajduje sie Park Prirody Sutivan-takie mini ZOO.
Dla dzieciaków będzie atrakcją,oprócz zwierząt ,równiez plac zabaw ,dla rodziców knajpka na miejscu.
Wstęp 15 kn.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 02.11.2009 19:57 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.11.2009 19:57

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.11.2009 20:03

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 02.11.2009 23:05

AdamSz napisał(a):Hepik świetnie oddał na zdjęciach ducha wyspy Brać. Faktycznie Brać jest w niektórych miejscach taka trochę senna, zmurszała, surowa, no... i powiedzmy ... lekko niedoinwestowana (w dobrym tego słowa znaczeniu). Też lubię tą wysepkę, właśnie z takiej "prowincjonalnej" strony.


A widzisz, każdy widzi ja inaczej..dla mnie jest przeciwieństwem tego co napisałeś...Hepik fotki super :)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 03.11.2009 00:35

Ines, powtórnie podkreślam - Cenię Brać (i Hvar też) za to, że można tam znaleźć takie miejsca, które są m.in. odzwierciedlone na zdjęciach Hepika. Bardzo lubię te wyspy za to, że można tam znależć takie klimaty (zero komercji, autentyczność, itp). Tego juz prawie nie spotkasz na lądzie (zwłaszcza w strefie nadmorskiej), bo w głębi HR to hoho.
Tak, więc kochana Ines, Twoje: cyt: "...A widzisz, każdy widzi ją inaczej... dla mnie jest przeciwieństwem tego co napisałeś.... ", to jest dla mnie wogóle nie zrozumiałe. Doprawdy, nie wiem, o co ci chodzi i nie rozumiem, jak Ty postrzegasz te klimaty odzwierciedlone na zdjęciach. A może Ty mnie nie zrozumiałaś ? Pozdr.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2009 07:30

Wrześniowy Bracz ma zdecydowanie outsiderski charakter.
Oprócz Bolu pustki(ale nawet tam nie było jakiś przeraźliwych tłumów)sennie,leniwie...we wszystkich miasteczkach można parkować w samych centrach(portach) i nikt nie wymaga opłat.
Na plażach ,tych głównych , po góra ,kilkanaście osób,tych ciut dalszych mozna się poczuć jak Robinson z Piętaszkiem razem wzietych ;)

Zapewne w lipcu i sierpniu wyglada to inaczej.
I sporo sie zmienia.

Na Vidovą jedzie się wygodnym asfaltem,tylko patrzeć ,jak i do Pustelni Blaca położą asfalt a od morza pobuduja kolejkę linową ;)

W Sutivanie Anglicy i Szwedzi budują apartamentowce-szeregowce,bez żadnego nawiązania do wyspiarsko =dalmatyńskiego charakteru...

Śpieszmy sie kochać Bracz ,bo tak polako,polako ale odchodzi :wink:
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 03.11.2009 09:22

No ja już się zakochałam ... bardzo dziękuję, takich inspiracji do kolejnych wyjazdów właśnie szukam. Może i na Brac przyjdzie kolej, a na razie poproszę o więcej, dużo więcej zdjęć :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2009 11:23

Znając położenie kwatery,niechęć do plaż tzw.miejskich i topografię miasteczka ,popartą informacjami bywalca Sutivanu wiedziałem,że plażowanie bedzie sie wiązało z dojazdem do ustronnych miejsc samochodem.
I pewne obawy z tym wiązałem...ale okazało sie to całkim wygodnym i mało męczącym rozwiązaniem.
W przyszłym roku,dla odmiany bedziemy szukać apartamentu na samej plaży,nawet taki na Vis juz wstępnie znalazłem ;)

Obrazek

Pora i temperatura odpowiednia-jedziemy na plaże.
Pierwsze 200 m to aleja palmowa i wjazd do portu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 05.11.2009 16:40 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2009 11:24

Przejazd nabrzeżem portowym wśród kawiarnianych stolików.
Krótki postój na zakup ciatek czy burka w piekarni...


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2009 11:25

...silniejszym i większym trzeba ustąpić

Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2009 11:30

...czasami trzeba slalomikiem...

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 05.11.2009 11:39 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2009 11:31

Po drodze mijamy kolejne plaże

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 05.11.2009 14:35 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.11.2009 11:46

Bardzo fajne miejsca na Twoich fotografiach :) kusisz . . .

Czekam na jeszcze :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2009 14:36

W tym najbardziej znaną w zatoczce Likva, z piaszczystym dnem

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2009 14:37

a potem asfalt się kończy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i w zasadzie jesteśmy jesteśmy celu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 08.11.2009 00:04 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone