Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrzesień w Chorwacji

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
promise z wrocka

Nieprzeczytany postnapisał(a) promise z wrocka » 11.09.2002 00:35

:lol: [=red][/color][si

zecolor=18][/size

a ja jade 15 wrzesnia na krk . tam jest b. cieplo , yugo troche dokucza ale wieczorami , w ub.r. bylo super cieplo , dwa razy była burza z piorunami , była fajna zabawa polecam krk ,tomek z wrocławia
migi
wrzesien w chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) migi » 25.09.2002 12:47

czesc wszystkim !
Wie ktos moze jak daleko teraz musze zajechac na poludnie zeby zaznac jeszcze ciepełka?
Pozdrowionka :?:
koniec września w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) koniec września w Chorwac » 26.09.2002 15:53

Jeśłi teraz wyjazd do Chorwacji to jak najdalej na południe np. w okolice Dubrownika. Trudno wskazać konkretną miejscowość bo wszystkie są piękne. Najlepiej jechać magistralą adriatycką i zatrzymać się tam gdzie wyda się najpiękniej. Jesienne chłodny powoli ale schodzą z centralnej częsci Chorwacji w dół, ale mimo wszystko na południu jest jeszcze ciepło bo to strefa śródziemnomorska.
SylwiaMM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 137
Dołączył(a): 22.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaMM » 18.04.2003 13:38

Teraz to już wiem jak jest... bo byłam w ubiegłym roku :D Byłam na Istrii w terminie 21/09- 01/10.... na cały pobyt przypadło 4 dni deszczu i chłodu, pozostałe dni to było piękne i ciepluteńkie lato (uwaga - noce chłodne!!!), wróciliśmy opaleni na mahoń, woda w morzu była ciepła - dziecko (4 lata)zachwycone :D
Ostatnio edytowano 16.07.2003 10:31 przez SylwiaMM, łącznie edytowano 1 raz
Makta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makta » 06.06.2003 16:19

tomm napisał(a):Planuję wakacje w pierwszej połowie września. Czy wtedy można się jeszcze wygrzać?


Tak jak juz wczesniej pisalam, pogoda na kontynencie bardzo czesto diametralnie rozni sie od tej na wyspach. Dlatego wybierajac sie do Chorwacji przed sezonem tzn w maju i czerwcu jak i po sezonie we wrzesniu i pazdzierniku gwarancje wspanialej pogody masz wlasnie na wyspach :D
kalka

Nieprzeczytany postnapisał(a) kalka » 10.06.2003 17:07

Makta napisał(a):
tomm napisał(a):Planuję wakacje w pierwszej połowie września. Czy wtedy można się jeszcze wygrzać?


Ja z kolei planuje wyjazd w drugiej polowie wrzesnia na Makarska. Jak tam jest z pogoda o tej porze roku? Chcialabym sie opalic, a nie smigac w plaszczu przeciwdeszczowym:)
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Wrzesień w Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone