Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrzesień w Chorwacji

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 21.07.2002 12:50

Hej
My jedziemy 9 w okolice Zadaru. Pogoda murowana- 100%
:D
Iwona 8)
njal
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 07.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) njal » 30.07.2002 22:45

pamiętajcie o kremach z filtrem
gap
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) gap » 31.07.2002 00:13

njal napisał(a):pamiętajcie o kremach z filtrem


we wrześniu też ??? 8O
to cieszy :lol: :!:
gripen
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) gripen » 31.07.2002 23:26

czy ktoś z wybierających się we wrześniu będzie na korćuli :?:
Darek J
Pogoda Chorwacji na TV-sat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek J » 01.08.2002 15:32

Jak ktoś odbiera na telewizji satelitanej kanały Chorwackie:
HRT-TV1 lub HRT-TV2, to może w sobote i niedziele ogladać live camery w wszystkich miejsc adriatyku z temp. powietrza i morza.
W zeszłym roku bylem w sierpniu w czasie upałów i potem ogladałem pochmurne obrazy z deszczem i 16st na poczatku września i już nie żałowałem ze nie pojechałem we wrześniu!

---
D.Janicki
gap
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Re: Pogoda Chorwacji na TV-sat

Nieprzeczytany postnapisał(a) gap » 01.08.2002 22:28

Darek J napisał(a):Jak ktoś odbiera na telewizji satelitanej kanały Chorwackie:
HRT-TV1 lub HRT-TV2, to może w sobote i niedziele ogladać live camery w wszystkich miejsc adriatyku z temp. powietrza i morza.
W zeszłym roku bylem w sierpniu w czasie upałów i potem ogladałem pochmurne obrazy z deszczem i 16st na poczatku września i już nie żałowałem ze nie pojechałem we wrześniu!

---
D.Janicki


nie kracz :evil: :evil: :evil:
w tym roku pożałujesz :!: :!: :!: :oczko_usmiech:
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Chorwacja we wrześniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 02.08.2002 17:11

:D A hoj! z tratwy Waldek zawsze i wciąż będę sie starał aby w Chorwacji być we wrześniu.Dlaczego? Wystarczy przeczytać wypowiedzi w tym temacie Leona.To wszystko.Pozdrav.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 07.08.2002 23:11

Im puzniej tym dalej na poudnie recept prosty
gap
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) gap » 30.08.2002 01:41

Leon napisał(a):Im puzniej tym dalej na poudnie recept prosty


dlatego spadam aż pod Dubrownik :D
trzymam cię Leon za słowo :smo:
:papa: do uwidziska
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 30.08.2002 11:30

Wyszedłem z tego samego załozenia. Ale spadam nawet za Dubrovnik :)
kiszot
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiszot » 02.09.2002 02:26

Ja w przyszłym roku urlop dopiero we wrześniu.I tak rozpatruję czy by nie zawadzić znowu o Croatię.Bo w tym roku było super.
artur-
Jedziemy 7 IX

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur- » 02.09.2002 08:56

Jedziemy pierwszy raz i może ktoś w tym terminie również? Przez Barwinek, Słowację i Węgry.
PS - mamy wolne miejsce w samochodzie.502-713-858
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 10.09.2002 10:00

Wróciłam właśnie z Primostenu (10 dni na miejscu) i tylko jeden dzień miałam całkowicie pochmurny więc pojechałam do Splitu. Dwa razy były burze, ale jedna nad ranem a druga w nocy. Kilka razy nie mogłam wytrzymać gorąca na plaży. Opeleniznę mam przepiękną (tylko w Polsce za szybko schodzi...). W drodze powrotnej pojechałam na północ i od Zadaru pogoda była nieciekawa.
Życzę powodzenia
meeg
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.09.2002 12:18

Im dalej na południe tym lepiej(od Splitu w dół) - to normalne :D Po przeczytaniu powyższych postów jestem już w 100% przekonany że w przyszłym roku jadę na HR we wrześniu :lol: - pierwszy raz może uda mi się coś zwiedzić jak człowiek, a nie planować kolejności zwiedzania w zależności od odległości od morza, która moim zdaniem w lipcu i sierpniu nie powinna być większa niż 10 min spaceru ze względu na upał :mrgreen:
Marcin 44
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 20.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin 44 » 10.09.2002 13:37

Zwykle jeżdżę do Chorwacji we wrześniu. Kilka lat temu byłem przez dwa tygodnie na wyspie Pag jednego dnia padało przez 2 godziny, poza tym słonecznie, temperatura do 30 st. Dwa lata temu byłem na wyspie Cres. Jeden dzień była burza, reszta dni była upalna. W zeszłym roku podróżowałem po wybrzeżu od Murteru po Dubrownik. Jeden cały dzień lało z temperaturą 10 st., tydzień pogoda była zmienna z temperaturą do 24 st.. Naprawdę ładne były tylko trzy dni. Podobno zeszłoroczny wrzesień był w Chorwacji najbrzydszy z dotychczasowych.
W tym roku byłem na Hvarze na przełomie Sierpnia i Września. Cały czas była ładna pogoda (tylko nad wyspą, bo nad lądem widziałem burzowe chmury) z wyjątkiem jednej nocy, gdy była potężna burza (w związku z tym za tą noc nie policzono mi za nocleg).
Znajomy był cztery lata temu w pierwszym tygodniu października na Murterze. Miał piękną pogodę z temperaturą do 27 st.

Jadąc we wrześniu do Chorwacji można mieć dużą nadzieję, że będzie ładnie, lecz należy również zabrać ze sobą ciepły polar i przeciwdeszczową kurtkę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Wrzesień w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone