Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

windsurfing-peljesac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dawid79
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2004
windsurfing-peljesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawid79 » 18.07.2004 09:01

Na którym campie na peljesac-u znajduje sie jakaś wypożyczalnia desek.
Czy są jakiekolwiek wypożyczalnie?Proszę o ewentualne linki .Wybieramy sie z 1-rocznym synkiem i chcielibyśmy nie błądzić w poszukiwaniu campu.
Wadzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wadzik » 18.07.2004 09:24

dawid79 napisał(a):Na którym campie na peljesac-u znajduje sie jakaś wypożyczalnia desek.
Czy są jakiekolwiek wypożyczalnie?Proszę o ewentualne linki .Wybieramy sie z 1-rocznym synkiem i chcielibyśmy nie błądzić w poszukiwaniu campu.


szukaj nazwy w sieci Perna za Orebicem,było cos tesz o tym na CRO
Mafus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 22.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mafus » 18.07.2004 09:37

zobacz może www.camping.hr choć niewiem czy są tam jakieś informacje
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 18.07.2004 21:45

Hej!

Ze spokojnym sumieniem mogę Ci polecić duży i ładny kamping Perna, tuż za Orebicem. Pisałem o nim w zeszłym roku, więc jak przeszukasz moje posty to znajdziesz. Sam camp nie ma chyba strony internetowej.
Co prawda będąc na miejscu nie interesowałem się za bardzo surfingiem (chociaż amatorów tego sportu było tam mnóstwo), to podaję Ci ten link: http://www.perna-surf.com - jest link do szkoły surfingu tamże (jest tam mini-kamera na plaży i możesz podejrzeć amatorów żagla).
Z tego co rozumiem można też wypożyczyć sprzęt (o ile iznajmjliwanje to wypożyczanie...). :wink:

PozdraV
J.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 18.07.2004 21:52

I jeszcze jedno: Tu: http://www.club-adriatic.hr/hotels/3/10v.jpg możesz zobaczyć z góry ten kamping (ten duży, zalesiony cypel po lewej). :lol:

J.

Powrót do Kempingi



cron
windsurfing-peljesac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone