Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Warszawa-Piotrków jak wygląda trasa ????

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1853
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 19.06.2011 07:42

Myślę że w Boże Ciało nie będzie korków,a jak nie to pojadę na Kielce i potem odbije w Jędrzejowie albo Miechowie.
aro_40
Croentuzjasta
Posty: 296
Dołączył(a): 07.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aro_40 » 20.06.2011 07:46

Też mnie czeka przejazd gierkówką i to w piątek po południu / wieczorkiem. Spodziewam się, że nie polecę zbyt szybko, ale jak czytam ten wątek to resztki włosów mi się jeżą na głowie...
Miałem tę wątpliwą przyjemność jechania remontowanym odcinkiem kilkukrotnie, ale tragicznie to nie było. Wprawdzie niezbyt chyba sumiennie przestrzegam wszelkich ograniczeń prędkości, ale na tym odcinku jeździłem z prędkoscią 70-80 km/h Nie jest to może zabójcza prędkość, ale narzekac jakoś straszliwie też chyba nie można.
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 20.06.2011 08:20

pt napisał(a):
faziolot napisał(a):
gosciak napisał(a):


Nie chcę jechac przez Węgry, czy ktoś może napisac jak wyląda trasa od Łowicza Stryków przez Łódź?


Witam Ziomala,
moja trasa - też niedzielna - wygląda tak: Mrągowo - Szczytno - Ciechanów (50) - Płońsk - i tutaj różnie albo Nowy Dwór (7) i przez Błonie na gierkówkę (ale chyba nie ze względu na roboty), albo dalej 50 - tką do Mszczonowa (ale chyba też nie ze względu na roboty), więc Płońsk - Sochaczew (2) - Łowicz - potem na wojewódzką 704, 715, 716, przez Moszczenicę i wpadam w okolicach Piotrkowa. Chyba optymalna na te czasy.

Pozdrawiam i szerokości

Z Łowicza jedź na Łódź, ewentualnie z Koluszek do drogi nr1. Między Koluszkami a Piotrkowem w 4 miejscach są "wahadełka". Oprócz tego między Łowiczem a Piotrkowem 5 przejazdów kolejowych. Jadąc w niedzielę nie ma problemu żeby jechać głównymi drogami.


Dzięki.

gosciak z Mrągowa tylko na Piecki, Babięta, Szczytno.

Pozdrawiam
musiek
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) musiek » 21.06.2011 00:15

Też miałem w planie trasę Wa-wa Katowice.
A co myślicie o jeździe 23 czerwca rano ??
Może w święto trasa jest przejezdna ?
Ciężarówki powinny zostać na parkingach....

Objeżdżać, nie objeżdżać ?
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 21.06.2011 08:34

musiek napisał(a):Też miałem w planie trasę Wa-wa Katowice.
A co myślicie o jeździe 23 czerwca rano ??
Może w święto trasa jest przejezdna ?
Ciężarówki powinny zostać na parkingach....

Objeżdżać, nie objeżdżać ?


ciężarówek nie powinno być, ale pamiętaj że to długi weekend :)
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 21.06.2011 16:26

musiek napisał(a):Też miałem w planie trasę Wa-wa Katowice.
A co myślicie o jeździe 23 czerwca rano ??
Może w święto trasa jest przejezdna ?
Ciężarówki powinny zostać na parkingach....

Objeżdżać, nie objeżdżać ?

najlepszy z możliwych terminów do jazdy gierkówką.Jeżeli już przy tych remontach jechać Wa-wa Katowice to święto albo niedziela.Wg mnie 23 rano to najlepszy wybór, brak ciężarówek i aut służbowych a to oznacza 2/3 ruchu mniej. Powodzenia
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 21.06.2011 16:39

aro_40 napisał(a):Też mnie czeka przejazd gierkówką i to w piątek po południu / wieczorkiem. Spodziewam się, że nie polecę zbyt szybko, ale jak czytam ten wątek to resztki włosów mi się jeżą na głowie...
Miałem tę wątpliwą przyjemność jechania remontowanym odcinkiem kilkukrotnie, ale tragicznie to nie było. Wprawdzie niezbyt chyba sumiennie przestrzegam wszelkich ograniczeń prędkości, ale na tym odcinku jeździłem z prędkoscią 70-80 km/h Nie jest to może zabójcza prędkość, ale narzekac jakoś straszliwie też chyba nie można.


Masz rację, jak dla mnie troszkę demonizowane są te utrudnienia. Właściwie tylko jakiś poważniejszy wypadek zatrzymuje ruch. Z każdym przejechanym kilometrem i z każdą upływającą minutą będzie coraz bardziej pusto.
Greg69
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2009
do pt i aro_40

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg69 » 22.06.2011 09:21

Trochę mnie pocieszyliście, gdyż nie bardzo uśmiechało mi się objeżdżanie "gierkówki". Pytanie do Was: planuję pokonać m.in. trasę Janki - Piotrków (w drodze z Suwałk do Mikulova) w sobotę 16VII, zapewne w godzinach przedpołudniowych (wyjazd z domu około 5 rano) - jak Waszym zdaniem będzie wyglądać trasa? Pchać się, czy objeżdżać? Dodam, że ostatnio jechałem tamtędy pod koniec stycznia br. i jakoś poszło.
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 22.06.2011 09:25

Pchać się.
I nie będziesz musiał za mocno sią rozpychać.
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 22.06.2011 11:13

Dudek2222 napisał(a):Pchać się.
I nie będziesz musiał za mocno sią rozpychać.

:lol: nic dodać , nic ująć
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 22.06.2011 12:07

Wczoraj przejechałem ten odcinek trasy od strony Piotrkowa. Na odcinku od Tomaszowa Maz. do Mszczonowa jedzie się w zasadzie cały czas jedną nitką, średnia prędkość 60km/h. Jak się ma pecha i wyjedzie jakiś sprzęt budowlany (ja tak miałem) można jechać i 20km/h. Poza tym Tiry też się na tym odcinku nie "śpieszą". Generalnie da się przejechać, ale raczej wolno.
piotr62
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 22.06.2011 12:56

Arek napisał(a):Większość prac na odcinku Rawa - Tomaszów ma zostać zakończona do 30 czerwca, pozostaną prawdopodobnie tylko 2 miejsca z robotami. Zobaczymy jak przejazd będzie wyglądał na początku lipca.


Na ile ta informacja jest pewna i skąd pochodzi?
P.
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 30.06.2011 00:45

Polecam stronkę GDDKiA.

http://www.gddkia.gov.pl/10/serwis-dla-kierowcow

Tam są informacje na mapce odnośnie remontów i dat ich zakończenia.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 30.06.2011 07:45

piotr62 napisał(a):
Arek napisał(a):Większość prac na odcinku Rawa - Tomaszów ma zostać zakończona do 30 czerwca, pozostaną prawdopodobnie tylko 2 miejsca z robotami. Zobaczymy jak przejazd będzie wyglądał na początku lipca.


Na ile ta informacja jest pewna i skąd pochodzi?
P.


Ze strony GDDKiA. A na ile pewna przekonamy się w przyszłym tygodniu.
lulmar
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 29.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lulmar » 30.06.2011 10:35

Jechałem katowicką do Cro i nie polecam. Cały odcinek do połączenia z jedynką -rozkopany.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Warszawa-Piotrków jak wygląda trasa ???? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone