Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Warszawa-Piotrków jak wygląda trasa ????

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 16.06.2011 12:51

tatamarcela napisał(a):
gosciak napisał(a):Jadę przez Mrągowo potem albo przez Szczytno na Ciechanów-Łowicz-Łódź i jedynką do Piotrkową Tryb. lub Warszawa-Radom-Kielce-Kraków-Kalwaria-Wadowice--Żywiec-Zwardoń jechał ktoś tą trasą??? Poza tym ja chcę wyjechać ok. 3-4 rano w niedzielę w Warszawie będzę ok. 6tej rano może jednak ruchu nie będzie na gierkówce?


Mrągowo moje kochane:D

jeśli chcesz jechać na Wawę to kieruj się przez Ostrołękę, przez Szczytno za dużo zakrętasów.

wczoraj rozmawiałem z kolega z pracy z oddziału w Krakowie, który potwierdził, ze droga Kraków-Kalwaria-Wadowice-Żywiec-Zwardoń jest bardzo dobrą i szybką trasą.
tak właśnie będę jechał w środę 22 czerwca - wcześniej oczywiście przez Radom i Kielce.


Zawszę jeżdżę przez Ostrołękę, Różan , Pułtusk ale mnie ten remont zastanawia stąd moje pytanie o alternatywę, chyba też się skłonię przez Kraków, wyruszam 3 lipca do Vodic
tatamarcela
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tatamarcela » 16.06.2011 14:20

gosciak napisał(a):Zawszę jeżdżę przez Ostrołękę, Różan , Pułtusk ale mnie ten remont zastanawia stąd moje pytanie o alternatywę, chyba też się skłonię przez Kraków, wyruszam 3 lipca do Vodic


skoro kierowcy tranzytowi omijają odcinek od Wawy do Piotrkowa to znaczy, że lepiej tam się nie pakować.
a jeśli koniecznie chcesz tam trafić to omiń feralny odcinek jadąc na Grójec - Nowe Miasto - Opoczno - Piotrków.
tirowcy jadą nawet dalej aż do Końskich, następnie do Radomska i tam dopiero wpadają na Gierkówkę.
pamiętaj, że obydwie drogi prowadzą przez wioski, więc należy liczyć się z ograniczeniami prędkości. tirowców trochę to mniej boli, bo oni poza obszarem zabudowanym i tak nie przyspieszają tak jak osobówki.

ja jednak wybieram drogę na Kraków i następnie na Wadowice - BB- Żywiec - Zwardoń. :D
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 16.06.2011 15:35

tatamarcela napisał(a):
gosciak napisał(a):Zawszę jeżdżę przez Ostrołękę, Różan , Pułtusk ale mnie ten remont zastanawia stąd moje pytanie o alternatywę, chyba też się skłonię przez Kraków, wyruszam 3 lipca do Vodic



....a jeśli koniecznie chcesz tam trafić to omiń feralny odcinek jadąc na Grójec - Nowe Miasto - Opoczno - Piotrków....

pod żadnym pozorem nie jedźcie trasą Opoczno-Piotrków, korki gorsze niż między Wa-wą i P-kowem :lol:
gosciak jeżeli chcesz jechać w niedzielę około 3-4 rano to możesz śmiało jechać na Wa-wę i Piotrków. Nie będzie tirów, ruch aut osobowych też dużo mniejszy. Jechałem ostatnio dwukrotnie w niedzielę do Wa-wy i z powrotem i nie było źle. Za Piotrkowem w kierunku Częstochowy jeszcze jeden odcinek remontowany ale przejazd dość szybki. Do Cze-wy z Piotrkowa powinnaś dojechać w około 40min. Moim zdaniem nie ma sensu pchać się objazdami ale to już Twój wybór :wink:
Tak czy inaczej pamiętaj,ze jedziesz na wakacje więc bez niepotrzebnego stresu.
PysiaPysio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 563
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PysiaPysio » 16.06.2011 16:46

gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 16.06.2011 20:41



Nie chcę jechac przez Węgry, czy ktoś może napisac jak wyląda trasa od Łowicza Stryków przez Łódź?
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 16.06.2011 21:40

Wyjedź o 2:00 i jedź jak chcesz bez kombinacji, będzie niedziela więc napewno przelecisz bez większych problemów :D
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 17.06.2011 09:33

gosciak napisał(a):


Nie chcę jechac przez Węgry, czy ktoś może napisac jak wyląda trasa od Łowicza Stryków przez Łódź?


Witam Ziomala,
moja trasa - też niedzielna - wygląda tak: Mrągowo - Szczytno - Ciechanów (50) - Płońsk - i tutaj różnie albo Nowy Dwór (7) i przez Błonie na gierkówkę (ale chyba nie ze względu na roboty), albo dalej 50 - tką do Mszczonowa (ale chyba też nie ze względu na roboty), więc Płońsk - Sochaczew (2) - Łowicz - potem na wojewódzką 704, 715, 716, przez Moszczenicę i wpadam w okolicach Piotrkowa. Chyba optymalna na te czasy.

Pozdrawiam i szerokości
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 17.06.2011 13:32

Rafles278 napisał(a):Wyjedź o 2:00 i jedź jak chcesz bez kombinacji, będzie niedziela więc napewno przelecisz bez większych problemów :D


:lol: to dzieci położę spać w aucie od razu co je będę zganiał o 2giej do garażu ;)
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 17.06.2011 13:41

faziolot napisał(a):
gosciak napisał(a):


Nie chcę jechac przez Węgry, czy ktoś może napisac jak wyląda trasa od Łowicza Stryków przez Łódź?


Witam Ziomala,
moja trasa - też niedzielna - wygląda tak: Mrągowo - Szczytno - Ciechanów (50) - Płońsk - i tutaj różnie albo Nowy Dwór (7) i przez Błonie na gierkówkę (ale chyba nie ze względu na roboty), albo dalej 50 - tką do Mszczonowa (ale chyba też nie ze względu na roboty), więc Płońsk - Sochaczew (2) - Łowicz - potem na wojewódzką 704, 715, 716, przez Moszczenicę i wpadam w okolicach Piotrkowa. Chyba optymalna na te czasy.

Pozdrawiam i szerokości


Cześć, dobrze prawisz, tylko z Mrągowa przez Piecki na Babięta bo tą inną trasą to same dziury potem Przasnysz Ciechanów Łowicz, czy trasa nr 1 jest płatna???
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 17.06.2011 14:52

faziolot napisał(a):
gosciak napisał(a):


Nie chcę jechac przez Węgry, czy ktoś może napisac jak wyląda trasa od Łowicza Stryków przez Łódź?


Witam Ziomala,
moja trasa - też niedzielna - wygląda tak: Mrągowo - Szczytno - Ciechanów (50) - Płońsk - i tutaj różnie albo Nowy Dwór (7) i przez Błonie na gierkówkę (ale chyba nie ze względu na roboty), albo dalej 50 - tką do Mszczonowa (ale chyba też nie ze względu na roboty), więc Płońsk - Sochaczew (2) - Łowicz - potem na wojewódzką 704, 715, 716, przez Moszczenicę i wpadam w okolicach Piotrkowa. Chyba optymalna na te czasy.

Pozdrawiam i szerokości

Z Łowicza jedź na Łódź, ewentualnie z Koluszek do drogi nr1. Między Koluszkami a Piotrkowem w 4 miejscach są "wahadełka". Oprócz tego między Łowiczem a Piotrkowem 5 przejazdów kolejowych. Jadąc w niedzielę nie ma problemu żeby jechać głównymi drogami.
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 17.06.2011 14:55

gosciak napisał(a):
faziolot napisał(a):
gosciak napisał(a):


Nie chcę jechac przez Węgry, czy ktoś może napisac jak wyląda trasa od Łowicza Stryków przez Łódź?


Witam Ziomala,
moja trasa - też niedzielna - wygląda tak: Mrągowo - Szczytno - Ciechanów (50) - Płońsk - i tutaj różnie albo Nowy Dwór (7) i przez Błonie na gierkówkę (ale chyba nie ze względu na roboty), albo dalej 50 - tką do Mszczonowa (ale chyba też nie ze względu na roboty), więc Płońsk - Sochaczew (2) - Łowicz - potem na wojewódzką 704, 715, 716, przez Moszczenicę i wpadam w okolicach Piotrkowa. Chyba optymalna na te czasy.

Pozdrawiam i szerokości


Cześć, dobrze prawisz, tylko z Mrągowa przez Piecki na Babięta bo tą inną trasą to same dziury potem Przasnysz Ciechanów Łowicz, czy trasa nr 1 jest płatna???

Na południe od Torunia jedynka jest jak na razie bezpłatna. Ten kawałek autostrady między Łodzią a Piotrkowem też jest bezpłatny.
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 17.06.2011 18:52

pt napisał(a):
faziolot napisał(a):
gosciak napisał(a):


Nie chcę jechac przez Węgry, czy ktoś może napisac jak wyląda trasa od Łowicza Stryków przez Łódź?


Witam Ziomala,
moja trasa - też niedzielna - wygląda tak: Mrągowo - Szczytno - Ciechanów (50) - Płońsk - i tutaj różnie albo Nowy Dwór (7) i przez Błonie na gierkówkę (ale chyba nie ze względu na roboty), albo dalej 50 - tką do Mszczonowa (ale chyba też nie ze względu na roboty), więc Płońsk - Sochaczew (2) - Łowicz - potem na wojewódzką 704, 715, 716, przez Moszczenicę i wpadam w okolicach Piotrkowa. Chyba optymalna na te czasy.

Pozdrawiam i szerokości

Z Łowicza jedź na Łódź, ewentualnie z Koluszek do drogi nr1. Między Koluszkami a Piotrkowem w 4 miejscach są "wahadełka". Oprócz tego między Łowiczem a Piotrkowem 5 przejazdów kolejowych. Jadąc w niedzielę nie ma problemu żeby jechać głównymi drogami.


pojadę przez Tuszyn po co Koluszki, jak przez Łódź się przejeżdżza od strony Strykowa ok. 7 rano???
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 17.06.2011 23:15

W niedzielę o 7 rano jak przez miasto duchów :lol:, na wylocie z Łodzi za CZMP może być częściowo frezowany asfalt ale to pikuś. Uważaj na fotoradary tuż przed Tuszynem i w samym Tuszynie, Szerokiej drogi.
ps.O Koluszkach to było do faziolot
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 18.06.2011 07:33

gosciak napisał(a):
Rafles278 napisał(a):Wyjedź o 2:00 i jedź jak chcesz bez kombinacji, będzie niedziela więc napewno przelecisz bez większych problemów :D


:lol: to dzieci położę spać w aucie od razu co je będę zganiał o 2giej do garażu ;)


Myślisz ,że jak je obudzisz dzieci o 3-4-tej to już nie będą spać?Na pewno zasną czy wyjedziesz o 2-jej czy o 4-tej.
Ja zawsze moją 6-cio letnią córkę budzę na nocne wyjazdy i po 10 min dziecko śpi twardo i jakąś czeęść drogi sobie przesypia.

Pozdrawiam :wink:
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 18.06.2011 19:18

pt napisał(a):W niedzielę o 7 rano jak przez miasto duchów :lol:, na wylocie z Łodzi za CZMP może być częściowo frezowany asfalt ale to pikuś. Uważaj na fotoradary tuż przed Tuszynem i w samym Tuszynie, Szerokiej drogi.
ps.O Koluszkach to było do faziolot

dzięki za przydatne informacje, ta trasa wydaje się najszybsza a krótsza to na pewno od wersji przez Kraków-Wadowice
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Warszawa-Piotrków jak wygląda trasa ???? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone