Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgory ciąg dalszy - 2016 s. 16

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 03.12.2016 15:03

Hie hie, pierwsza myśl po zobaczeniu tego obrazu - faktycznie kucharz :D :oczko_usmiech:

Naleśniki w tym roku nie były nam dane :( może kiedyś...

Dzięki za wspaniałą relację, piękne wspomnienia i do zobaczenia w następnej! :D
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 03.12.2016 16:39

Vjetar napisał(a):Dzięki za pokazanie miejsc, które ciągle przede mną.
Półwysep kusi.

Pzdr

Już Ci zazdroszczę! :lol:
dhmegi napisał(a):Fajnie się z Wami podróżowało.
Szkoda, że to już koniec.

ajdadi napisał(a):Fajnie się z Wami podróżowało .Pozdrawiam Adrian

Dziękujemy również :papa:
tyniolek napisał(a):Dzięki za relację :papa: , te ostatnie dni są takie bez sensu.... :cry:

A gdyby tak piep*yć wszystko i wyjechać... do Cro (Bieszczady za blisko, jeszcze mnie ktoś znajdzie).

Dzisiaj puszczę lotka, może uda się wygrać i wtedy sylwester w Cro hmmm :mrgreen:
ewula91 napisał(a):Hie hie, pierwsza myśl po zobaczeniu tego obrazu - faktycznie kucharz :D :oczko_usmiech:

Naleśniki w tym roku nie były nam dane :( może kiedyś...

Dzięki za wspaniałą relację, piękne wspomnienia i do zobaczenia w następnej! :D

Mam nadzieję, że w Twojej :!:
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 05.12.2016 02:14

figusek napisał(a):To nasz ostatni dzień w Chorwacji :( od samego rana nastroje mamy kiepskie...
Jesteśmy już w domu ;) zrobiliśmy dokładnie tyle kilometrów:
P8020924.JPG


Identyczną temperaturę zobaczyłem na wyświetlaczu, gdy miałem po powrocie wyłączać silnik. Do tego chmury i mżawka :cry:
Termometr wskazywał połowę tego, co w podczas wyjazdu do Polski.
Po przeniesieniu wszystkiego i odpoczynku włączony telewizor zagrał nam jako pierwszy skecz Kabaretu Skeczów Męczących.
Niby Chorwacja to nie Egipt, ale pogoda odpowiadała temu, o czym śpiewał podczas pobytu nad Bałtykiem.
Popatrzyłem i posłuchałem piosenki, po czym spytałem żonę: "Wracamy?" :mrgreen:
Jednak nie wróciliśmy :(

figusek napisał(a):Czas zakończyć tę relację i odliczać dni do wyjazdu do Cro :(
Žuljana - 229 DDW...

No wiesz co? Jak to? Żadnych zdjęć już nie będzie? 8O
A poza tym-z kumplem z pracy uznaliśmy, że nie ma co patrzeć, kiedy urlop się skończył tylko trzeba patrzeć na to, ile jeszcze czasu zostało do kolejnego urlopu :)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 05.12.2016 21:37

kojacek napisał(a):
figusek napisał(a):To nasz ostatni dzień w Chorwacji :( od samego rana nastroje mamy kiepskie...
Jesteśmy już w domu ;) zrobiliśmy dokładnie tyle kilometrów:
P8020924.JPG


Identyczną temperaturę zobaczyłem na wyświetlaczu, gdy miałem po powrocie wyłączać silnik. Do tego chmury i mżawka :cry:
Termometr wskazywał połowę tego, co w podczas wyjazdu do Polski.
Po przeniesieniu wszystkiego i odpoczynku włączony telewizor zagrał nam jako pierwszy skecz Kabaretu Skeczów Męczących.
Niby Chorwacja to nie Egipt, ale pogoda odpowiadała temu, o czym śpiewał podczas pobytu nad Bałtykiem.
Popatrzyłem i posłuchałem piosenki, po czym spytałem żonę: "Wracamy?" :mrgreen:
Jednak nie wróciliśmy :(

figusek napisał(a):Czas zakończyć tę relację i odliczać dni do wyjazdu do Cro :(
Žuljana - 229 DDW...

No wiesz co? Jak to? Żadnych zdjęć już nie będzie? 8O
A poza tym-z kumplem z pracy uznaliśmy, że nie ma co patrzeć, kiedy urlop się skończył tylko trzeba patrzeć na to, ile jeszcze czasu zostało do kolejnego urlopu :)

Odliczanie DDW trzyma nas jakoś przy życiu :lol:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 11.12.2016 13:07

Dziękuję za fajną relację, miło było z Wami podróżować :D

Strudle ze smokvą też zawsze przywozimy i jeszcze dżemiki ze smokvą, pycha :lol:
Pozdrawiam i życzę wielu cudownych wakacji w CRO :smo:
Janka
oszi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 18.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) oszi » 11.12.2016 18:04

Również dziękuję za relację
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 26.12.2016 14:32

Ja na postawie tej relacji wybrałem Podgorę na Wakację 2017. Mam nadzieję że też nas zachwyci.

Dzięki figusek :D
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 26.12.2016 17:12

pablos77 napisał(a):Ja na postawie tej relacji wybrałem Podgorę na Wakację 2017. Mam nadzieję że też nas zachwyci.

Dzięki figusek :D

Ale się cieszę :-) mam nadzieję, że będziecie zadowoleni :-)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.03.2017 15:34

A sobie ponadrabiałam, że łochocho!fajnie tu u Ciebie :lol: no i...ciekawa jestem Waszej tegorocznej Żuljany :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.03.2017 09:25

Ja też dobrnęłam do końca, ciężko zaległości się nadrabia ale ma to i plusy bo dużo na raz. Aż mi się trochę szkoda zrobiło, że w tym roku już do Chorwacji nie zawitamy, ale czasem trzeba coś innego pozwiedzać :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.05.2017 10:04

Nadrobiłam końcówkę :D W tym roku będziemy w Tucepi i planuję spacer do Podgory.
Z tego co widzę, Wy chyba nie szliście do Tucepi. Czy coś przeoczyłam? Interesuje mnie czy dojdę tą trasą z wózkiem dziecięcym?
Czy ktoś może spacerował i pomoże rozwiać wątpliwości?
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 25.05.2017 12:10

Ja też mam pytanko: czy z Podgory płynie jakiś fish picnic? Jeśli tak to dokąd? Z góry dzięki za informację :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.05.2017 13:48

CROnikiCROpka napisał(a):czy z Podgory płynie jakiś fish picnic?

My w 2014 roku z Tucepi płynęliśmy na Hvar i Brac statkiem Vitorio. O ile się nie mylę, to chyba zbieraliśmy też turystów z Podgory, ale ręki nie dam uciąć. Myślę, że raczej coś powinno pływać.
Też się właśnie zastanawiam, czy z Tucepi popłyniemy gdzieś indziej niż do Jesly i na Złoty Róg, bo tam już byliśmy.
Pozdrawiam :D
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 25.05.2017 18:22

kojacek napisał(a):Natomiast gdy wracaliśmy, wspomniany wcześniej sprzedawca spytał nas skąd pochodzimy, a gdy dowiedział się skąd usłyszeliśmy coś w stylu "oddam flaszkę za polskie dwie dychy!" 8O :D
Jak już wcześniej pisałem-byliśmy bez grosza, ale takie podejście do klienta do tej pory poprawia nam humor :mrgreen:


My się skusiliśmy :D rzeczywiście za 20 zeta można było kupić, a przed zakupem spróbować, a smaków masa (mąż kierowca więc ja smakowałam ;)). Skusiliśmy się na wiśniówkę i granatówkę - wiśniówka była rewelacyjna :D
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 25.05.2017 18:56

agata26061 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):czy z Podgory płynie jakiś fish picnic?

My w 2014 roku z Tucepi płynęliśmy na Hvar i Brac statkiem Vitorio. O ile się nie mylę, to chyba zbieraliśmy też turystów z Podgory, ale ręki nie dam uciąć. Myślę, że raczej coś powinno pływać.
Też się właśnie zastanawiam, czy z Tucepi popłyniemy gdzieś indziej niż do Jesly i na Złoty Róg, bo tam już byliśmy.
Pozdrawiam :D

My w 2013 też pływaliśmy na fish picnic statkiem Vitorio z Tucepi na Hvar i Brac. Pamiętam że były też rejsy na wyspę Korcula, ale to była wyprawa o parę godzin dłuższa niż na tamte wyspy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Podgory ciąg dalszy - 2016 s. 16 - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone