Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgory ciąg dalszy - 2016 s. 16

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 25.05.2017 20:48

agata26061 napisał(a):Nadrobiłam końcówkę :D W tym roku będziemy w Tucepi i planuję spacer do Podgory.
Z tego co widzę, Wy chyba nie szliście do Tucepi. Czy coś przeoczyłam? Interesuje mnie czy dojdę tą trasą z wózkiem dziecięcym?
Czy ktoś może spacerował i pomoże rozwiać wątpliwości?


Ja szłam ;) da się przejść, tylko w jednym miejscu, na końcu Tucepi przy plaży dla golasków będziecie mieli schody do pokonania. Opisywałam chyba w mojej relacji -> https://www.cro.pl/podgora-z-plusem-czerwiec-2016-t50514-105.html#p1743962 jest tam też zdjęcie jak wygląda dróżka kiedy skończy się promenada w Tucepi :)
a w tej części z innego dnia znajdziesz dalszą drogę do Podgory :)

shrek napisał(a):
agata26061 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):czy z Podgory płynie jakiś fish picnic?

My w 2014 roku z Tucepi płynęliśmy na Hvar i Brac statkiem Vitorio. O ile się nie mylę, to chyba zbieraliśmy też turystów z Podgory, ale ręki nie dam uciąć. Myślę, że raczej coś powinno pływać.
Też się właśnie zastanawiam, czy z Tucepi popłyniemy gdzieś indziej niż do Jesly i na Złoty Róg, bo tam już byliśmy.
Pozdrawiam :D

My w 2013 też pływaliśmy na fish picnic statkiem Vitorio z Tucepi na Hvar i Brac. Pamiętam że były też rejsy na wyspę Korcula, ale to była wyprawa o parę godzin dłuższa niż na tamte wyspy.


Nas parę razy zaczepiał Vincent, ze stateczku Triton, rejs w każdą niedzielę ;) parę rejsików było ale nie interesowałam się tym za bardzo.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 19.07.2017 07:49

Duzo fishpickników odpływa z Podgory np.: Otac NIKO, Makarski Jadran, czy DAWID Split (250 kun dorosły, 125 dziecko, do 5 lat free).
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Podgory ciąg dalszy - 2016 s. 16 - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone