Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealna...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1710
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.01.2018 23:21

piekara114 napisał(a):Widzę chłopaków Twoich w długich rękawkach... Wieczorny były chłodne czy oni tak lubią??? Tak z ciekawości, bo zwykle ja mam coś ubrane, Pan M. też nie raz coś zarzuci (nie w Cro), a synowi stale gorąco...


Było chłodno nie pamiętam dokładnie ale myślę, że koło 18- 20 stopni... zresztą w dzień było koło 26 więc nawet wieczorna temp nie dziwi :x
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 23:37

To słabo jak na sezon....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2018 23:53

piekara114 napisał(a):To słabo jak na sezon....

Bywa... Na Krku na przełomie czerwca / lipca miałam w jeden dzień 17 stopni i taką pogodę: :roll:

aP1270602.jpg


Pusta plaża w Bašce - bezcenna! :mrgreen:

aP1270608.jpg


Cały tydzień pogoda nie rozpieszczała i pojawiały się przelotne deszcze, choć były też i przyjemne chwile... :)

aP1280151.jpg


Pogoda w Cro niestety nie jest całkiem przewidywalna w sezonie... :(


A wracając do relacji: super, że jest nowy odcinek i dużo fajnych zdjęć z Povlji.
Tego placu zabaw przy naszym pierwszym pobycie nie było, pojawił się dopiero rok później, w 2016. Malutki, ale fajnie że jest. :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1710
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 06.01.2018 00:04

Danusiu piękna plaża na ostatnim zdjęciu ! Czemu już nie dzielisz się z nami swoimi relacjami ? :(

To lato w Cro pod względem pogody było bardzo dziwne... i już wiem, że nie ma się co sugerować miesiącami, że sierpień to upał i nagrzana woda. Akurat :twisted:
Teraz mam nadzieję, że pogoda dopisze końcem czerwca :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18280
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.01.2018 00:43

wiolek_lp napisał(a):
P1090163.JPG

Mieliśmy nawet głupie pomysły jechać na 1 dzień, ale mamy tam ok 250 km więc trzeba by było wyjechać koło 5 rano a to mnie pokonało... lubię w wolne dni pospać :hut:


Wiola , nie masz czego żałować , bo przy tej pogodzie jaka nam towarzyszyła tydzień przed świętami , najprzyjemniejszym miejscem były termy w Bukowinie Tatrzańskiej ( chyba że ktoś lubi spacery po asfalcie albo błocie :wink: )

Zdecydowanie wolę widoki takie , jakie pokazujesz w swojej relacji 8)


Pozdrawiam
Piotr
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.01.2018 12:54

wiolek_lp napisał(a):Danusiu piękna plaża na ostatnim zdjęciu ! Czemu już nie dzielisz się z nami swoimi relacjami ? :(
Przyłączam się do pytania. Dlaczego :?: :?: :?:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 06.01.2018 13:12

piekara114 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Danusiu piękna plaża na ostatnim zdjęciu ! Czemu już nie dzielisz się z nami swoimi relacjami ? :(
Przyłączam się do pytania. Dlaczego :?: :?: :?:


No właśnie, ja też się przyłączam :?: :?: :?:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.01.2018 17:21

ruzica napisał(a):
piekara114 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Danusiu piękna plaża na ostatnim zdjęciu ! Czemu już nie dzielisz się z nami swoimi relacjami ? :(
Przyłączam się do pytania. Dlaczego :?: :?: :?:


No właśnie, ja też się przyłączam :?: :?: :?:


Bo plażę pokazała już gusia-s... ?... :wink:
przez-2-wiolonczele-runal-nasz-plan-i-co-z-tego-wyniklo-wsp-t51743-465.html#p1845029

A tak naprawdę - bo nie mam za bardzo o czym pisać. :roll: Ostatnio wpadam do Chorwacji tylko "na chwilę", zazwyczaj na tydzień, w celach czysto relaksacyjnych gdy jestem sterana życiem :oczko_usmiech: , odwiedzam miejsca wielokrotnie opisane na forum i nie mam właściwie nic do dodania, bo nawet o deszczach niespokojnych na Krku już Mysza pisała. :roll: :wink: Na zwiedzanie wybieram inne kraje, ale gdzie im tam do Chorwacji! :mrgreen:
No i jakoś tak... czytać wolę... bo fajnie piszecie. :smo:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1710
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 07.01.2018 10:34

piotrf napisał(a):Wiola , nie masz czego żałować , bo przy tej pogodzie jaka nam towarzyszyła tydzień przed świętami , najprzyjemniejszym miejscem były termy w Bukowinie Tatrzańskiej ( chyba że ktoś lubi spacery po asfalcie albo błocie :wink: )

Zdecydowanie wolę widoki takie , jakie pokazujesz w swojej relacji 8)


Pozdrawiam
Piotr


Oj domyślam się, z tą pogodą to kosmos, my na weekendzie majowym chodziliśmy w Tatrach w topniejącym śniegu po kolana, Ty w zimie miałeś błoto :twisted:
Ale ten konkretny dzień 30 grudnia był piękny, bardzo zimowy i w Tatrach i Bieszczadach ;)

Mikromir napisał(a):
A tak naprawdę - bo nie mam za bardzo o czym pisać. :roll: Ostatnio wpadam do Chorwacji tylko "na chwilę", zazwyczaj na tydzień, w celach czysto relaksacyjnych gdy jestem sterana życiem :oczko_usmiech: , odwiedzam miejsca wielokrotnie opisane na forum i nie mam właściwie nic do dodania, bo nawet o deszczach niespokojnych na Krku już Mysza pisała. :roll: :wink: Na zwiedzanie wybieram inne kraje, ale gdzie im tam do Chorwacji! :mrgreen:
No i jakoś tak... czytać wolę... bo fajnie piszecie. :smo:


Ej ej jakby każdy tak mówił, że nie ma o czym pisać, bo już wszystko było pokazane to nikt by nie pisał :( Pierwsza ja nie powinnam :oczko_usmiech:
Ja Twoje relacje uwielbiam, i Twoj syl pisania więc proszę mi się tu nie wykręcać :smo:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 25.01.2018 23:07

puk, puk.jpg
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.01.2018 23:32

Habanero napisał(a):...

No właśnie... :roll:

wiolek_lp napisał(a): Ja Twoje relacje uwielbiam, i Twoj syl pisania więc proszę mi się tu nie wykręcać :smo:

Dziękuję, to bardzo miłe... :oops: :smo:

Ja Twoje relacje też ogromnie lubię, więc kiedy ciąg dalszy?... :smo:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 26.01.2018 20:41

Powolutku kończę swoje smęcenie w relacji i zaczynam się odgrzebywać w tematach, które nawiedzałem. Jak zobaczyłęm ile mnie tu nie było to masakra jakaś. Toż ja byłęm tu ostatni raz zanim Katerina napisała że za 6 postów 1500, a ona ma już prawie 1900 :mrgreen:


Mikromir napisał(a):No i jakoś tak... czytać wolę... bo fajnie piszecie. :smo:

Tu jest mi nieco smutno. Co z tego, że my piszemy, ale rzadko kto tak pięknie maluje wyjazdy zdjęciami jak Ty Mikromir

Trzy tegoroczne spojrzenia na Povlję, Twoje Violek_lp, Elimar i lotnikwsk dają sumarycznie bardzo miły i ciekawy raport o tej osadzie.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 27.01.2018 01:00

Abakus68 napisał(a):Trzy tegoroczne spojrzenia na Povlję, Twoje Violek_lp, Elimar i lotnikwsk dają sumarycznie bardzo miły i ciekawy raport o tej osadzie.

Chyba muszę się zmobilizować do dalszej części relacji :oops: :wink:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 27.01.2018 08:27

lotnikwsk napisał(a):Chyba muszę się zmobilizować do dalszej części relacji :oops: :wink:

Oczywiście. Stanu pełnej gotowości wojskowej nie odwołano, mobilizacja trwa!!! :oczko_usmiech:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1710
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.01.2018 12:06

Hej hej :papa:
Jestem, a raczej bywam i podczytuję Was ale zaległości mam mega duże :?
Postawiłam sobie pewnien cel w nowym roku i niestety on zabiera cały czas, który mialam przeznaczony na fotum :x

Mam nadzieję, że uda mi się jakoś lepiej organizować bo mam wrażenie że czas mi ucieka nie wiadomo gdzie...

Ale przynajmniej jeden plus, coraz bliżej WAKACJI :mrgreen: 147 dni to już niedługo :wink:
Cudownego weekendu dla Was, u nas na szczęście słonecznie więc pasuje gdzieś się ruszyć z domu :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealna... - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone