Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealna...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 31.01.2018 22:44

Dzień 12

To już nasz ostatni pełny dzień wakacji :(
Ostatni raz idziemy na naszą T.L.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.JPG

6.jpg

7.jpg

Do tej pory jakoś nie dotarliśmy do „okienka” więc koniecznie musimy to zrobić teraz :lol:

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.JPG

Gdy zaczyna nam się nudzić i burczy w brzuchu zbieramy się do apartmana i myślimy co robić przez dalszą część dnia…
Koło 13-14 z odruchu sprawdzam swjego maila a tu wiadomość od właścicielki apartamentu w Pisaku, do którego mamy jutro przyjechać !

„Dear Wioletta,
I am soory but we must CANCELED Your Reservation because our quest to continue use apartment.
Good luck for reservation on another place.
Best regards,
Dubravka”

No kur…….mnie trafiła ! Tak się nie robi ! Poczułam się kompletnie wy.ujana. Umówiłam się z właścicielką na nie wpłacanie zaliczki, bo najprawdopodobniej szybciej my przyjechalibyśmy niż dotarłaby zaliczka.Potem zastanawiałam się czy jakbym wpłaciła, to też by nas tak potraktowała :? Druga sprawa, że wcale nie musiałam sprawdzać maila i na 2 dzień przyjechalibyśmy niepotrzebnie na miejsce :x
Dlatego nie polecam
http://www.crodalmatia.com

Jak emocje trochę opadły zaczęłam kombinować gdzie by tu jeszcze „coś” znaleźć. Jednak mój mąż stwierdził, że widocznie tak miało być i na siłę nie będziemy nigdzie szukać i jechać i koniec kropa, nie ma gadania… Oczywiście foch na niego był :evil:
Nie muszę chyba wspominać o moim humorze do końca dnia :hut:

Straciłam ochotę na jakieś wycieczki więc pojechaliśmy ponownie do Sumartinu. Przynajmniej obiadek w konobie „Dalmatino” okazał się pyszny :hearts: Tylko przez czerwone parasole trochę waliło po oczach…

13.jpg

14.jpg

Zawsze bierzemy na naszą czwórkę 3 porcje i tak było tym razem. Kalmarki ( najdroższe jakie jadłam- 100 kun ) cevapy i pizza.
Oczywiście Rafa jak zwykle musiał po nas dojadać, tak naprawdę to Chorwackie porcje są tak ogromne, że spokojnie 2 daniami moglibyśmy objeść się w 4 :wink:
Płacimy rachunek ( 270 kun już z napiwkiem za jedzenie z jamnicą i 1 piwem ) i ruszamy na plażę w Sumartinie.

I tu ponownie okazuje się, że znowu na tą plaże zapomnieliśmy ręczników …a teraz jeszcze i butów do pływania. Tak to jest gdy wku…ona matka nie przypilnuje, to kto by o tym pamiętał :twisted:
Młodzi znowu siedzą w kocu bo im zimno :lool:

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

Znad Biokova dalej unoszą się kłęby dymu :? Podejmujemy decyzję o nie wjeżdżaniu jutro na szczyt Sv. Jure, jako tako nie ma żadnego komunikatu o zakazie wjazdu, ale w takich dymach na szczycie nic nie będzie widać. No nic zostaje to na przyszły rok :mrgreen:

Po plażowaniu udajemy się na ostatni spacer w cudownej Povlji…

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

Tutak chodź trochę widać jej piękno…

Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.02.2018 00:48

Oj widać... łza się w oku kręci...

Szkoda, że z Pisakiem nie wyszło... :? Zachowanie niedoszłej gospodyni baaardzo nie w porządku... :x
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.02.2018 00:53

Ostatni dzionek i taka pogoda 8O
Ten apartaman w Pisaku to dosyć popularny :roll: dlatego pewnie w D.... ma jakieś dwudniowe rezerwacje jak ma stałych klientów :evil:
U mnie rezerwacja w Pisaku też z problemami :D ale mam nadzieję że będzie wszystko OK :mrgreen: :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 01.02.2018 22:07

Też uważam, że gospodyni nie zachowała się ok :/ Może i mają stałych klientów żeby zawracać sobie głowę zmienianiem pościeli i sprzątaniem tylko na 3 dni, ale jednak zdecydowała się nam wynająć. Tym bardziej, że nie pisałam do właścicieli jak leci tylko przeglądałam kalendarze i akurat u niej wstrzelić się miałam idealnie w tą 3 dniową dziurę...

Krzysiek jakie to problemy ?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.02.2018 23:00

wiolek_lp napisał(a):Krzysiek jakie to problemy ?

Może nie problemy :D
Rezerwowałem przez FB, po dogadaniu się przelałem 100 euro (tylko) :roll:
po paru dniach pytając się czy jest kasa na koncie Marija twierdziła że nie ma :?
i zniknęła z FB na całe trzy tygodnie :evil: no to kasa poszła w pi.....u :mrgreen:
Po paru wpisach w końcu się odezwała, potwierdziła wpłatę i zapytała czy możemy przyjechać dzień później a że jestem człowiek bezkonfliktowy :mrgreen: to oczywiście się zgodziłem :D

Teraz już wiem co było przyczyną całego zamieszania :D
po prostu za wcześnie robiłem rezerwację :mrgreen: bo od początku grudnia zagląda na FB codziennie :D
a że jest to starsza kobieta to zostało jej to wybaczone :D :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 01.02.2018 23:46

Może Marije tak mają :mrgreen:
Nasza Marija ( podobno też starsza Pani) z Korculi po tygodniu od zapłacenia zaliczki zapytana czy pieniążki dotary napisała, że możemy jej wpłacić tyle i tyle :mrgreen: Kolejnego dni po napisaniu DRUKOWANYMI odpisała, że przeprasza i kasa dotarła rano czyli właśnie po 7 czy 8 dniach, nie pamiętam już :smo:
Dziwne u właściciela w Jelsie przelew byl już po 2 dniach ;)

No ale najważniejsze, że się u Was wyjaśnło, chodź tak długi czas to by mnie chyba trafiło :hut:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.02.2018 23:59

wiolek_lp napisał(a):No ale najważniejsze, że się u Was wyjaśnło, chodź tak długi czas to by mnie chyba trafiło :hut:

Ja już miałem plan :D
po nowym roku robię nową rezerwację a po drodze jadę do Pisaka po sto euro (z granatem) :mrgreen: :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.02.2018 00:04

lotnikwsk napisał(a): a po drodze jadę do Pisaka po sto euro (z granatem) :mrgreen: :wink:

Obrazek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.02.2018 00:06

Mnie by też coś trafiło :!:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.02.2018 00:13

Dobrze, że jednak nie skończy się to tak dramatycznie :mrgreen:

Chyba, że właścicielka znajdzie kogoś, kto wynajmie na miesiąc i Was wykopie 8) ( taki mało śmieszny żarcik :oczko_usmiech: )
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.02.2018 00:27

wiolek_lp napisał(a):Chyba, że właścicielka znajdzie kogoś, kto wynajmie na miesiąc i Was wykopie 8) ( taki mało śmieszny żarcik :oczko_usmiech: )

Wtedy granat może nie wystarczyć... :oczko_usmiech:

Obrazek
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.02.2018 00:47

wiolek_lp napisał(a): ( taki mało śmieszny żarcik :oczko_usmiech: )

Eeeee tam :D za 10 lat na pewno będzie śmieszny :mrgreen:

Mikromir napisał(a):Wtedy granat może nie wystarczyć... :oczko_usmiech:

Mam inne środki :sm:
......ale wtedy do Pisaka już nikt nie pojedzie :cry:
bo go po prostu nie będzie :oczko_usmiech: :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.02.2018 18:16

Ja sobie właśnie też nadrabiam zaległości i dotarłam do Twojej relacji. Okazuje się, że my na fish picnicu w Bolu byliśmy w tym samym dniu, kiedy Wy byliście na Vidovej. Czyli najprawdopodobniej gdzieś tam siedzieliśmy właśnie na Zlatnim Racie, kiedy Ty nam cykałaś fotki z góry;) Skojarzyłam fakty, głównie przez nocną Burę, która u nas na Makarskiej Rivierze też szalała. A pożar na Hvarze obserwowaliśmy właśnie z okolic Złotego Rogu :D To był 21 sierpnia.
Na Hvarze też będziemy w podobnym czasie :D Pozdrawiam :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 07.02.2018 22:15

Tak, dokładnie to był 21 sierpień :wink:
To teraz zapraszam do przejrzenia mojej mini relacji z Hvaru :oczko_usmiech: Byliśmy właśnie 10 dni i jak tam napisałam byłam bardzo zadowolona z ilości miejsc, które udało się zobaczyć :D

hvar-srodkowa-dalmacja-5-5-dni-czy-inaczej-t49841.html
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.02.2018 22:29

Zajrzę na pewno. Tez lubie zwiedzać i poznawać nowe miejsca ale też lubimy poleżeć na plaży tak po prostu bez spiny ze coś musimy więc tak myślę pół na pół. Poprzelatane 5 dni plazingu (oczywiście nie tylko na jednej plaży w ID) i 5 dni jakieś zwiedzanie grubsze, w tym to wejście na św. Mikołaja, o którym Ci pisałam ale z moja 2,5 latka może być ciężko wiec może się do kogoś "doczepie". Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealna... - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone