Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealna...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak
Re: Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealn

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.04.2018 15:51

Mikromir napisał(a):Szybenik jest na 2 godziny.
Nie zgadzam się z tym! Sibenik jest super, inny, czarowny. Widok z Twierdzy super, katedra wspaniała, a baptysterium powala na kolana. Miasto czaruje zwłaszcza pod wieczór....
Obrazek
Możesz zajrzeć do mnie: 2011, 2015i 2016rok. I z przyjemnością kolejny raz bym odwiedziła, ale na razie Dalmacji nie planuję....
A żeby była plaża to może nocleg w Zaborici czy Brodaricy? Może nie powalające, ale jako baza wypadowa i na popliskanie się ok. No i Twierdza przy delcie Krka do odwiedzenia - dzieciakom się spodoba :mrgreen:

W Rovinj w założonej cenie możesz się nie zmieścić, no i trasę do domu mocno wydłużasz.Potem przez Słowenia warto już autostradą wracać, a nie wiem czy winietę będziecie kupować czy jedziecie objazdem...
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.04.2018 19:14

wiolek_lp napisał(a): Myślisz, że jest sens pchać się na Istrie na 3 dni ?
Czy lepiej odpuścić i poplażować na Pagu tu a stacjonować w mieście ?

Ja bym tę decyzję zostawiła na ostatnią chwilę - zależnie od tego, czy będziesz czuła większy niedosyt odpoczynku na plaży czy też zwiedzania. No i zależnie od prognoz pogody, oczywiście. ;-)

Na Istrii (w drodze powrotnej z Brača) spędziłam praktycznie tylko 3 i pół dnia intensywnie zwiedzając - myślę, że było warto. Kwaterę znalazłam wśród opcji last minute na tym portalu. W tej opcji kosztowało chyba 40E w drugiej połowie lipca. Ale w okolicy Rovinj też jakieś niedrogie oferty były.
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.04.2018 19:34

wiolek_lp napisał(a): Ale na Metajnę wolę patrzyć z Bosany :mrgreen:

Tego Wam własnie zazdroscimy. :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.04.2018 12:25

Kotor byłby idealny :D ale rzeczywiście oddalasz się od domu i później potrzeba by szukać jeszcze noclegu tranzytowego :roll:
a takim myśleniem to do zimy nie wrócicie :mrgreen:
Ja kiedyś jechałem z Buljaricy na raz ale trochę to trwa :D
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 22.04.2018 18:07

piekara114 no właśnie najbardziej mnie kusi ten wieczorny Szybenik, no nic do przemyślenia jeszcze :wink: Zerknę do relacji przypomnieć sobie :oczko_usmiech:
Wracalibyśmy przez Wegry, do Rzeszowa bez sensu pchać się przes Słowenię :wink: Km więcej, czasowo google pokazuje praktycznie to samo, a koszty wzrosłyby :wink:

Mikromir chyba tak właśnie zrobię... Tylko wcześniej przygotuję sobie ewentualne miejscówki noclegowe, przeglądam często tą stronkę, chodź noclegów na Istri jeszcze nie szukałam, bardziej na Pagu i albo mój termin zajęty, albo właściciel nie wykazuje w kalendarzu rezerwacji, ciężko będzie się wstrzelić w te dni, ale może akurat się uda :wink: Czytałam oczywiście Twoją relację, ale wtedy nie skupiałam się tak na Istri, idę sobie przypomnieć :wink:

lotnikwsk no Kotor byłby super, ale z pewnych względów jednak odpuszczam w tym roku na pewno :) Ale kiedyś przy okazji Peljesacza na pewno będzie musiał być :mrgreen: Ps. kiedy dalsza część u Ciebie ? Nie to żebym poganiała :mrgreen:
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 22.04.2018 19:07

Zachody słońca w Szybeniku są cudowne:)!
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.04.2018 21:02

wiolek_lp napisał(a):lotnikwsk no Kotor byłby super, ale z pewnych względów jednak odpuszczam w tym roku na pewno :) Ale kiedyś przy okazji Peljesacza na pewno będzie musiał być :mrgreen:

My właśnie będąc na Peljesacu (w Żuljanie ) pojechaliśmy do Czarnogóry i to jest w miarę logiczne rozwiązanie :roll:

wiolek_lp napisał(a): Ps. kiedy dalsza część u Ciebie ? Nie to żebym poganiała :mrgreen:

Poganiaj , poganiaj to może się zmotywuję :D
....najpierw wywaliło mi system w laptopie (miałem przygotowane fotki do relacji) :evil: ....i mi się odechciało :oops:
później przyszedł przepiękny kwiecień :D (i wolę unikać sprzętów elektronicznych) :lol:
a teraz dziewczyny mnie ciągną nad morze :roll: :roll:
......no bo w sierpniu nie ma po co jechać a teraz to inna bajka :mrgreen: :mrgreen:
Ale na pewno kontynuacja relacji będzie :wink:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 22.04.2018 21:11

amatus1 napisał(a):Zachody słońca w Szybeniku są cudowne:)!

Kusicie tym Szybenikiem :wink:

lotnikwsk napisał(a):My właśnie będąc na Peljesacu (w Żuljanie ) pojechaliśmy do Czarnogóry i to jest w miarę logiczne rozwiązanie :roll:

Tak właśnie myślę, że byłby to dobry pomysł, a że w tym roku obczaję sobie Peljesacz to może kolejne wakacje tak właśnie będą wyglądać :wink:

lotnikwsk napisał(a):Poganiaj , poganiaj to może się zmotywuję :D
....najpierw wywaliło mi system w laptopie (miałem przygotowane fotki do relacji) :evil: ....i mi się odechciało :oops:
później przyszedł przepiękny kwiecień :D (i wolę unikać sprzętów elektronicznych) :lol:
a teraz dziewczyny mnie ciągną nad morze :roll: :roll:
......no bo w sierpniu nie ma po co jechać a teraz to inna bajka :mrgreen: :mrgreen:
Ale na pewno kontynuacja relacji będzie :wink:

Pisz, pisz bo niedługo kolejne wakacje :D
No pogoda ostatnio nas rozpieszcza, aż żałuję, że nie poczekaliśmy i byliśmy w Tatrach w marcu :?
Majówka nad morzem to super pomysł... My w tym roku w domu, ja mam całe 9 dni wolnego, ale mąż w tym roku niestety nie :roll:
Ale do wyjazdu już tak blisko, że nawet mi nie szkoda :wink:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.04.2018 21:33

wiolek_lp napisał(a):Majówka nad morzem to super pomysł... My w tym roku w domu, ja mam całe 9 dni wolnego, ale mąż w tym roku niestety nie :roll:

Nad morzem na majówce byliśmy w 2015 roku , było super , temperatury takie jak czasem w lipcu :mrgreen:
na kąpiele nikt się nie nastawiał to nie było rozczarowania :mrgreen: a ludzi dużo mniej i można cokolwiek pozwiedzać bez kolejek
ale to też tak trochę na czuja :roll: ( bo np. o 9 rano do oceanarium w Gdyni weszliśmy z marszu a o 12 już była kolejka na dwie godziny stania :evil: )
.....z korkami na drodze to już nie ma reguły :roll:

ja z urlopem nie mam problemu a żona ma wolną majówkę , grzech tego nie wykorzystać ......a i córka po egzaminach gimnazjalnych
twierdzi że udanych :roll: :wink:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.04.2018 07:28

Tylko ta pogoda na majówkę nad naszym morzem co chwilę się zmienia.... A nie chcę połowy pobytu spędzić w budynkach....
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 23.04.2018 08:46

my w tym roku mamy właśnie jeden nocleg w Szybeniku, ale w drodze do Chorwacji, też jedziemy na Korculę, chcemy płynąć w stronę "do", z Orebica, wiec ten nocleg po drodze nam się przyda :) W Szybeniku będziemy pewnie koło 17, więc odświeżenie, kolacja, i obowiązkowo zachód słońca :)
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 23.04.2018 21:24

lotnikwsk napisał(a):ja z urlopem nie mam problemu a żona ma wolną majówkę , grzech tego nie wykorzystać ......a i córka po egzaminach gimnazjalnych
twierdzi że udanych :roll: :wink:

Fakrtcznie szkoda by nie wykorzystać :wink: W takim razie udanej i pogodnej majówki :oczko_usmiech:

piekara114 napisał(a):Tylko ta pogoda na majówkę nad naszym morzem co chwilę się zmienia.... A nie chcę połowy pobytu spędzić w budynkach....

Niby tak, ale pogody nie przewidzisz, a dla mnie zawsze lepiej wycieczkować się niż siedzieć w domu :mrgreen:

jolcix napisał(a):my w tym roku mamy właśnie jeden nocleg w Szybeniku, ale w drodze do Chorwacji, też jedziemy na Korculę, chcemy płynąć w stronę "do", z Orebica, wiec ten nocleg po drodze nam się przyda :) W Szybeniku będziemy pewnie koło 17, więc odświeżenie, kolacja, i obowiązkowo zachód słońca :)

I super, akurat w dobrym czasie wjedziecie do miasta.
My w tym roku wyjątkowo nie na noc, tylko wyjeżdżamy do południa, żeby po południu być w oceanarium w Budapeszcie. To marzenie starszego synka, zobaczyć rekiny :oczko_usmiech: A potem na noc już w drogę do Cro i Orebica :wink:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 23.04.2018 22:05

wiolek_lp napisał(a):Fakrtcznie szkoda by nie wykorzystać :wink:

I tu masz rację :D
wiolek_lp napisał(a):W takim razie udanej i pogodnej majówki :oczko_usmiech:

Dzięki :D co będzie to będzie raz kozie śmierć :D
apartament w Jastrzębiej Górze dzisiaj zarezerwowany :mrgreen:
tak na telefon bo właścicielka stwierdziła że na wpłatę zaliczki za późno :roll:
tam gdzie byliśmy ostatnio wszystko zajęte ale polecili nam sąsiądkę z mieszkaniem po świeżym remoncie dlatego wcześniej nie robili żadnych rezerwacji bo nie wiedzieli kiedy się wyrobią :wink:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.04.2018 11:17

lotnikwsk napisał(a):Dzięki :D co będzie to będzie raz kozie śmierć :D
apartament w Jastrzębiej Górze dzisiaj zarezerwowany :mrgreen:
tak na telefon bo właścicielka stwierdziła że na wpłatę zaliczki za późno :roll:
tam gdzie byliśmy ostatnio wszystko zajęte ale polecili nam sąsiądkę z mieszkaniem po świeżym remoncie dlatego wcześniej nie robili żadnych rezerwacji bo nie wiedzieli kiedy się wyrobią :wink:

Jedź, korzystaj i testuj nocleg może jak fajny to podasz mi namiary na jesień :wink:
martinb33
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 24.04.2018 13:47

wiolek_lp wyślesz mi na priv namiary na twoje noclegi z tej relacji ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wakacje, których miało nie być ! Pag i Brač- para idealna... - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019