Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi-ul.Kamena przy morzu....

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiap
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.01.2012
Tucepi-ul.Kamena przy morzu....

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiap » 26.01.2012 20:04

Witam, mam prośbe na namiary na ulicę kamena w Tucepi, ale blisko morza. Super byłoby dostać namiar na kwatery z 3 podwójnymi apartamentami...
Planujemy wyjazd początkiem czerwca na 3 rodziny (3 dzieci+3 dzieci+ 2 dzieci) wiec całkiem spora gromadka :))))
W tamty roku bylismy na ulicy Kraj 126, ale ulica kamena przy morzu wydawała sie nieco spokojniejsza, a niektóre domy miały nawet kawałek zieleni...
Byłabym wdzieczna za adresy:) Pozdrawiam
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 26.01.2012 20:32

wygooglane, mam nadzieje, że cos pomoże:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 27.01.2012 16:30

Początek czerwca,po co rezerwować tylko w ciemno.
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 27.01.2012 17:58

Fakt, byłem 3 lata temu pod koniec czerwca na ul. Kamena 14 u Luki Viskovica. Rezerwowałem, bo to był mój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Jednak dużo apartamentów było wolnych.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 27.01.2012 19:19

Mogę polecić apartamenty u państwa Simic.

Blazenka-Bozidar Simic
Tucep Kamena 30
21325 Tucepi
Tel/fax 00385(0)21/623 268.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Milivoj Šimić
Kamena 29
21325 Tučepi
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 28.01.2012 23:38 przez Lubuszanin, łącznie edytowano 1 raz
kasiap
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiap » 28.01.2012 20:49

Dziękuję bardzo za wszelkie namiary, rozpoczynam pisanie maili z zapytaniem ...
yellow
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) yellow » 10.04.2012 00:04

Lubuszanin, a mógłbyś napisać parę słow o tych apartamentach? Poszukuję czegoś dla rodziny 2+2 (dzieci 3+6 lat). Ważne, żeby było blisko do plazy i w miarę blisko do miasta (jak plaża sie znudzi). Przydałby sie parking dla autka . Czy te apartament spełniaja kryteria?
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 10.04.2012 07:48

Parking właścicielka ma za główną drogą i jest ogrodzony. Będzie około 200 m od apartamentu. Autem można podjechać tylko na czas rozpakowania i pakowania, tak było kiedy byłem ostatnim razem.Często jednak auta stały pod apartamentem, bo nasi obywatele mieli w nosie nakazy i gdyby się dało, to wjechaliby do apartamentu usytuowanym na parterze. W nim akurat byłem, to nie raz musiałem prosić aby przestawiono auto, bo nie można było wyjść. Same apartamenty są czyste, te przy ziemi mają łóżko małżeńskie i wersalkę, aneks kuchenny i łazienkę,TV SAT. Cena w czerwcu 2009 roku 40 E. Na pierwszym piętrze z widokiem na morze 60E, ale tam o ile pamiętam mogło spać więcej osób. Pokój od strony Biokova 30E, jedno łóżko małżeńskie, aneks kuchenny, łazienka. Gdybyś miał bardziej konkretne pytania, to napisz do Pani Krystyny e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Porozmawiać można po Polsku. Jest dwoje właścicieli tego apartamentu, więc być może ceny i warunki są różne. Obok też były fajne apartamenty, bo posesje były ogrodzone z miejscami na auta. Może warto je wyśledzić ;). Ja wybrałem ten, bo poruszam się na wózku inwalidzkim, więc dla mnie jest OK no i do plaży 5 m, gratów dzieciom nie trzeba było nosić, bo wsio pod ręką. A tak wygląda pokój na piętrze od strony morza.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 28.05.2013 15:19 przez Lubuszanin, łącznie edytowano 1 raz
pumis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pumis » 30.04.2012 16:18

Witam, my byliśmy w zeszłym roku tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
To dwa domy wcześniej, mogę gorąco polecić te apartamenty i właścicieli, parking za domem w cieniu. Sporo miejsca na przechowywanie pontonów, materacy itp. Do dyspozycji jest zamknięty grill.
pumis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pumis » 06.05.2012 00:24

Lubuszanin napisał(a):Mogę polecić apartamenty u państwa Simic.

Blazenka-Bozidar Simic
Tucep Kamena 30
21325 Tucepi
Tel/fax 00385(0)21/623 268.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Milivoj Šimić
Kamena 29
21325 Tučepi
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Lubuszanin, masz może adresy e-mail do właścicieli ? na stronach WWW są identyczne.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 06.05.2012 10:11

Pumis, ja osobiście w sprawie apartamentu, kontaktowałem się z Panią Krystyną Bakatą e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pani Krystyna ma apartament w Makarskiej, a z właścicielami apartamentu w Tucepi jest spokrewniona i rozmawia po Polsku, więc łatwiej jest się wszystkiego dowiedzieć.
p.peter1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) p.peter1 » 28.05.2013 14:33

Hej,

a jak tak trochę z innej beczki, a pytam tu bo szukam kwatery w tej miejscowości. Zapytania o kwatery piszecie w jakim języku? Pisałem ostatnio po angielsku i na razie zero odpowiedzi.

Paweł
janusz s
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 22.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz s » 30.05.2013 21:08

Ja kożystam z [tłumacz gogle] i wysyłam wiadomość po chorwacku.Zawsze się dogadam ,nawet się targuję.Pozdrawim życzę powodzenia i udanego urlopu.
p.peter1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) p.peter1 » 05.06.2013 09:59

Dzięki za odpowiedz. Udało mi się dogadać po angielskiemu :-).

Paweł
kedzior74
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kedzior74 » 25.07.2013 09:16

Witam! Wybieram się do Chorwacji - Tucepi, Kamena 16. Czy ktoś z Was był w tym pensjonacie?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Na ich stronie znajduje się informacja dotycząca śniadania, parkingu podziemnego...
Może ktoś wie czy to jest wliczone w cenę pobytu?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tucepi-ul.Kamena przy morzu....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone