Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tucepi-ul.Kamena przy morzu....

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asiaw16
Globtroter
Czy ktoś był?? TUCEPI apartameny Kamena 48

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiaw16 » 21.02.2016 10:53

Czy ktos moze był tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link?

Jak kwatery , gdzie parkuje się auto
??
borek1974
Turysta
Tucepi 2016 apartament dla 2 rodzin z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) borek1974 » 10.03.2016 10:15

Witam , czy macie jakies sprawdzone apartamenty dla 2 rodzin z dziecmi w Tucepi .

Prosiłbym o namiary

Rafał
dychy4
Odkrywca
Re: Tucepi 2016 apartament dla 2 rodzin z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 10.03.2016 19:27

borek1974 napisał(a):Witam , czy macie jakies sprawdzone apartamenty dla 2 rodzin z dziecmi w Tucepi .

Prosiłbym o namiary

Rafał

Wysłałem na PW.

dychy4
Lubuszanin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 10.03.2016 21:10

Tucepi ul.Kamena 30.Byłem dwa razy i polecam.
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 11.03.2016 23:37

Witam serdecznie,
mam pytanie. Nie dotyczy apartamentu na ul.Kamena ale w pobliży ul. Pogradac
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Czy w tym miejscu będzie bardzo głośno i czy przejście przez Jadrankę będzie bardzo uciążliwe?
Ich oferta cenowo mi bardzo odpowiada. Chcą 17 euro od osoby. Chyba że macie w Tucepi coś taniej :)
Czytałem coś kiedyś o podziemnych przejściach ale nie wiem czy to jakaś bujda była czy prawda...
ewka54
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewka54 » 12.03.2016 13:52

patrząc na mapę nie powinno być głośno, a przejścia podziemne w Tucepi są faktycznie i jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Arturk05
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arturk05 » 19.03.2016 12:28

Witam czy mógł bym również poprosić o namiary na kwatery w Tucepi. Pozdrawiam i dziękuję z góry Artur.email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joso79
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 10.04.2016 18:15

witam czy ktoś był w apartamencie Ul.Kamena 4 villa Lucy w Tucepi? bardzo proszę o opinie
Angrekoo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 10.04.2016 21:13

Witam,
I w tym roku szukam opini o apartamencie w Tucepi.
Dokładnie o tą ofertę.
Widać że blisko plaży i to plus, ale z tego co tam widze jest jakieś przejscie tunelem . Ma to jakiś sens jak jade z 2 letnim dzieckiem tzn z wózkiem ? Nie mam pojecia jak taki tunel wygląda w praktyce od strony małych dzieci i właśnie wózka.

Ps. 2 opcją jest ten :

Jesli ktoś był /widział/przechodził obok i może coś napisać to będę wdzięczny.

PS. ewentualnie poproszę o jakieś sprawdzone ofert blisko plaży.
natalia13
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia13 » 02.08.2016 11:27

kasiap napisał(a):Witam, mam prośbe na namiary na ulicę kamena w Tucepi, ale blisko morza. Super byłoby dostać namiar na kwatery z 3 podwójnymi apartamentami...
Planujemy wyjazd początkiem czerwca na 3 rodziny (3 dzieci+3 dzieci+ 2 dzieci) wiec całkiem spora gromadka :))))
W tamty roku bylismy na ulicy Kraj 126, ale ulica kamena przy morzu wydawała sie nieco spokojniejsza, a niektóre domy miały nawet kawałek zieleni...
Byłabym wdzieczna za adresy:) Pozdrawiam

mogłabys napisac coś więcej o kraj 126? to sa apartamenty Ruza Saric?
KrzysiekO
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekO » 08.02.2017 23:13

Witam
Drodzy Cromaniaki szukamy razem z żoną sprawdzonego przez Was a zarazem nie drogiego apartamentu na ul. Kamena w przedziale od..do góra 70Euro dla rodziny 2+2 dzieci (13 i 9) w Tucepi z dwoma sypialniami na przełomie końca lipca i pierwszego tygodnia sierpnia (słyszeliśmy że ceny poszły w górę no ale może :D ).
Może ktoś zna takie miejsce i będzie chciał się nim podzielić to bardzo proszę o informację adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Krzysiek
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Tucepi-ul.Kamena przy morzu.... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019