Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trieste z wypadem do Piranu, Koperu i Wenecji - 2013

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2017 17:11

Wygrzebana jedna z ostatnich fot z Triestu...

Obrazek


I jeszcze jedno wspomnienie z Triestu - miętowy sok z kruszonym lodem. Wspaniała rzecz (obok Aperolu...) na gorący wieczór :D

Obrazek



Wracam do odświeżania linków do zdjęć :roll:
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 24.05.2017 18:09

Super.
Damian, jak już odświeżasz wspomnienia z Triestu, to napisz, czy byłeś w muzeum Joyce'a. W Trieście byłem już kilka razy, ale do tego przybytku jeszcze nie trafiłem. I się zastanawiam, czy warto, bo może w tym roku też zawitam do stolicy Friuli.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2017 19:05

Podobno warto, jeżeli ktoś lubi takie muzea. My nie byliśmy. W muzeum jest dużo rzeczy poświęconych Jamesowi Joyce, można też wybrać się na małą wycieczkę po śladach Joyce'a.

Obrazek
Obrazek
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 24.05.2017 19:06

Grazie mille.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2017 19:49

maxredaktor napisał(a):Grazie mille.


Di niente! :) Moja znajoma podpowiada mi, że warto - z tym, że ona to miłośnik Irlandii i wszystkiego, co z nią związane :)

Kafejka jego imienia.

Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Trieste z wypadem do Piranu, Koperu i Wenecji - 2013 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone