Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

tanie noclegi krk? czy to mozliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.06.2017 08:07

Bartek_F napisał(a):Zapomniałem dodać, że jedziemy w sierpniu, pewnie 2-3 tydzień.

to śpiesz się z rezerwacją jeśli coś sensownego znajdziesz
Bartek_F napisał(a):Przeglądałem apartamenty na booking.com i na apartmani-hrvatska.com, na tej pierwszej widzę że w okolicach 2500 zł za 7 nocy można coś znaleźć, ale też nie wiem jak to się ma do zdjęć. Na drugiej stronie prawie nigdzie cen nie ma, tylko zapytanie.

wychodzi tak 16,6E/os, moim zdaniem dobra cena jak na sierpień, zależy również gdzie... u nas app. różnił się nieznacznie od zdjęć, był przemalowany i nie zastaliśmy pewnych sprzętów, o które trzeba było poprosić
Bartek_F napisał(a):Jak duża różnica w standardzie jest wg Ciebie te kiero?

warunki jak za gierka, czasem można spotkać w podobnej cenie co nowoczesny app., także trzeba uważać, choć na Krku raczej nastawiają się na bogatszych turystów, więc standard podnoszą; wyślijcie zapytania również tam gdzie nie ma cen
Bartek_F
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek_F » 05.06.2017 08:28

te kiero napisał(a):wychodzi tak 16,6E/os, moim zdaniem dobra cena jak na sierpień, zależy również gdzie... u nas app. różnił się nieznacznie od zdjęć, był przemalowany i nie zastaliśmy pewnych sprzętów, o które trzeba było poprosić

Takie ceny w okolicach do 10km od miasta Krk na booking.com znalazłem. Drażni mnie tam tylko że bardzo często 5 osób, to apartament z 1 sypialnią + dostawka (2+1 w sypialni + 2 w salonie), a to dla mnie trochę przegięcie. Jak widzę 2 sypialnie to już lepiej.

te kiero napisał(a):warunki jak za gierka, czasem można spotkać w podobnej cenie co nowoczesny app., także trzeba uważać, choć na Krku raczej nastawiają się na bogatszych turystów, więc standard podnoszą; wyślijcie zapytania również tam gdzie nie ma cen

W zeszłym roku byłem w Bułgarii (Słoneczny Brzeg). Hotel też trącał minionym "gierkiem", ale tak na prawdę na wakacjach nie mam wielkich wymagań. Czysto, miejsce na auto, klima, net i styka, a czy na ścianach boazeria z minionego wieku, czy nie, to jakoś mi nie przeszkadza :) Byle się stołki nie rozpadały pod siedzeniem ;)
SuLoVa
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) SuLoVa » 09.08.2017 09:46

witam, czy może ktoś polecić w miarę przyzwoity i w dobrej cenie apartament dla 4 osób (dwie pary) w terminie 12-19.08 w miejcowości KRK. Wyjeżdżamy w piątek 11 sierpnia w nocy, jedziemy w ciemno i chcemy szukać noclegu na miejscu. Może ktoś podpowie czy jest to realne żeby znaleźć tam coś sensownego?
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.08.2017 20:04

SuLoVa napisał(a):witam, czy może ktoś polecić w miarę przyzwoity i w dobrej cenie apartament dla 4 osób (dwie pary) w terminie 12-19.08 w miejcowości KRK. Wyjeżdżamy w piątek 11 sierpnia w nocy, jedziemy w ciemno i chcemy szukać noclegu na miejscu. Może ktoś podpowie czy jest to realne żeby znaleźć tam coś sensownego?

mz będzie ciężko coś znaleźć, ewentualnie wyżej, w górnej części ul. Sl.Nikolicia lub w dzielnicy bliżej campu Bor; a może sie trafi jak ślepej kurze ziarno...
ewaewaen
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaewaen » 13.08.2017 10:06

Właśnie wróciliśmy z KRK - 4 noce w BASKA i 3 noce w MALINSKA. Baska jest droga powariowali tam wręcz z cenami! Za pokój 3-os 67Eu doba+ 9EU opł. jednorazowa. Warunki średnie, bez klimy, malutka toaleta z prysznicem, wyposażenie 20letnie, czysto ale szału za te euro nie było, mieliśmy taras widoki z niego panoramiczne cudowne, do plaży "Zarok" 5-6 minut pieszo. Baśka jest przepiękną malowniczo położoną miejscówką wśród gór z przecudną plaża ciągnącą się kilometrami, plaża łatwo dostępna. Jak dla mnie raj.Ta plaża wynagrodziła średnio- dobry apartman.

Natomiast MALINSKA ... pozostawiła wiele do życzenia!!! Kwatera 50 EU za dobę, bez kuchni, tylko z dostępem do lodówki, pokój z łazeinką, pod nami restauracja pizzeria, hałas do północy, daleko od morza 700-800m. Kilka razy odczuwalne wstrząsy sejsmiczne, żarły nas komary w tym pokoju! Sam pokój lekka komuna, wykładzina dywanowa w pokoju na pewno z mnóstwem insektów ;) bleeee. Nigdy więcej. Plaże w Maliska ohydne- betonowe i gdzieniegdzie żwirkowe ale tak wąskie że dwa kroki i woda!!!
Szukaliśmy też w mieście KRK ale tam ceny kosmos, wszędzie szukaliśmy przez BIURA INF TURYST.

Podsumowując :_ tanio znajdziesz ale warunki bardzo kiepskie, no chyba że nie jesteś wymagająca.
_ ceny za przyzwoitą kwaterę to około 70-80-90EURO za noc licząc 3 osoby
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

tanie noclegi krk? czy to mozliwe? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019