Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

tanie noclegi krk? czy to mozliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.07.2010 23:02

froggy napisał(a):..krk, jakie tam sa plaze ? zalezy mi zeby nie byly piaszczyste, ..


Mówisz ..masz. Wedle życzenia. :lol:
Piasek w KRK-u (miasto) jest nieobecny. Są skałki, znajdziesz żwirek i trochę betonowej.
Woda- kryształ.
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 02.07.2010 23:11

Chcesz dobrej ceny - pytaj u źródła a nie u pośrednika.
Źródła masz w ww. linku


Dzięki wielkie, tam sobie coś znajdę. (Mój lapek padł bo się przegrzał - ogłada ze mna mecz Ghana-Urugwaj od początku.. ;-)
froggy
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) froggy » 03.07.2010 09:43

dziekuje za odp :D widze kolega TomTom4AD podobnie jak my wyjezdza z Wrocka. Jaka drogą jedziesz ?
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 03.07.2010 14:43

Jadę krajową 8-ką przez Boboszów, potem Brno, Wiedeń, Graz, a dalej to jak nawigacja poprowadzi.. przez googlemaps wychodzi ok. 950 km, ale nie śledziłem jeszcze dokładnie trasy z pomocą nawigacji.

To nie jest tak ważne, myślę, trzeba mieć cel podróży i determinację żeby dojechać. Najlepiej nie samemu, bo to jest prawie 1'000 km nocnej jazdy.
froggy
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) froggy » 03.07.2010 15:43

To widze ta sama trasa jaka planujemy :D Daj znac po powrocie jak droga i jak dlugo jechales. Bo my jeszcze ewentualnie bierzemy pod uwage opcje przejazdu przez niemcy.
cycu3
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2010
do tomtoma4d

Nieprzeczytany postnapisał(a) cycu3 » 10.07.2010 12:00

tomtoma4d powiedz mi kiedy dokladnie zamierzasz wyjechac my z zona rowniez planujemy wyjazd z 10 miesiecznym maluchem moze jakos sie zgadamy i razem bysmy pojechali
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010
Re: do tomtoma4d

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 12.07.2010 11:35

cycu3 napisał(a):tomtoma4d powiedz mi kiedy dokladnie zamierzasz wyjechac my z zona rowniez planujemy wyjazd z 10 miesiecznym maluchem moze jakos sie zgadamy i razem bysmy pojechali


Dzięki za propozycję! Niesetety nasz dzień wyjazdu nie jest jeszcze zaplanowany i będzie raczej spontaniczny (przełom lipec/sierpień ale nie na 100%). Ja mam zmiennika do nocnej jazdy + 3 osoby z tyłu i mnóstwo do spakowania. Trudno to będzie zorganizować, żeby w jednym czasie wyjechać z małymi dziećmi.. [/list]
qlu
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.10.2005
Teneryfa

Nieprzeczytany postnapisał(a) qlu » 19.07.2010 14:16

Wiprawdę masz namiary na niedrogi wypad na Teneryfę.Jeśli to możliwe to bardzo proszę. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Czy z tą Teneryfą to zart, czy na
TomTom4AD napisał(a):Tak, dokładnie jak mówisz. Znajdę coś na miejscu przez to biuro turystyczne w sierpniu, czy może masz / macie jakiś sprawdzony namiar? :-)

Ja to bym poleciał nawet na Teneryfę (byłem i POLECAM! jakby ktoś chciał to mam namiar: 'finca' za mniejsze pieniądze niż Cro), ale nie teraz.
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010
Re: Teneryfa

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 20.07.2010 11:21

qlu napisał(a):Wiprawdę masz namiary na niedrogi wypad na Teneryfę.Jeśli to możliwe to bardzo proszę. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Czy z tą Teneryfą to zart, czy na


Czy czytamaila ode mnie
    e
kapiki
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapiki » 25.07.2010 18:43

mogę się podłączyć pod ten namiar na teneryfe?
thx :)
mia741
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mia741 » 21.10.2010 09:56

Jeżeli odpowiada komuś senna atmosfera miasteczka, polecam Silo na Krk. Ludzi dość mało, nie ma przede wszystkim gwaru i hałasu. Plaże w pełnym spektrum zróżnicowania, od piaszczystej, poprzez betonowe do żwirkowych i skalnych. Nocowałem w świetnym apartamencie, który mogę spokojnie polecić - ok. 150 kroków od morza.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

over.
nosferatu7
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosferatu7 » 26.04.2015 16:26

Wybieram się w pierwszych tygodniach czerwca do miasta KRK, i będę szukał w ciemno noclegu dla 4 osób i dziecka, w odległości do 600 metrów od plaży. Orientujecie jakich cen mogę spodziewać się w tej lokalizacji w tym czasie ?.
Bartek_F
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek_F » 05.06.2017 08:13

Od ostatniego postu już chwila minęła, więc chciałem podbić temat.
Ktoś powie, czy nadal w takich cenach można na Krk znaleźć apartament? Szukam coś dla 5 osób (2 pary + singiel), a że cała ekipa młodzi ludzie, to chcieli byśmy znaleźć coś blisko miasta. Będziemy autem, więc tak się zastanawiam czy np miejscowości typu Punat, Pinezici czy Lakmartin itp są sporo tańsze od samego Krk? Kilka km podjechać to przecież nie problem, a jeśli różnica w cenach jest spora to może warto? Dodam, że to nasz pierwszy wyjazd na Cro.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.06.2017 08:47

Bartek_F napisał(a):Od ostatniego postu już chwila minęła, więc chciałem podbić temat.
Ktoś powie, czy nadal w takich cenach można na Krk znaleźć apartament? Szukam coś dla 5 osób (2 pary + singiel), a że cała ekipa młodzi ludzie, to chcieli byśmy znaleźć coś blisko miasta. Będziemy autem, więc tak się zastanawiam czy np miejscowości typu Punat, Pinezici czy Lakmartin itp są sporo tańsze od samego Krk? Kilka km podjechać to przecież nie problem, a jeśli różnica w cenach jest spora to może warto? Dodam, że to nasz pierwszy wyjazd na Cro.

w tegoroczna majówkę najniższe ceny w Krku z przeglądanych ofert to było 13/15E osoba; wiadomo więcej osób to taniej, wskazane miejscowości pewnie nieco tańsze od Krku, ale różnicę robi standard apartamentu i bliskość do plaży;
btw: w czerwcu na sezon będzie raczej ciężko coś znaleźć, ale nie piszę że to niemożliwe, naprawdę sporo app. nie ma stron internetowych
Bartek_F
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek_F » 05.06.2017 08:54

te kiero napisał(a):w tegoroczna majówkę najniższe ceny w Krku z przeglądanych ofert to było 13/15E osoba; wiadomo więcej osób to taniej, wskazane miejscowości pewnie nieco tańsze od Krku, ale różnicę robi standard apartamentu i bliskość do plaży;
btw: w czerwcu na sezon będzie raczej ciężko coś znaleźć, ale nie piszę że to niemożliwe, naprawdę sporo app. nie ma stron internetowych


Dzięki za szybką odpowiedź. Zapomniałem dodać, że jedziemy w sierpniu, pewnie 2-3 tydzień.

Przeglądałem apartamenty na booking.com i na apartmani-hrvatska.com, na tej pierwszej widzę że w okolicach 2500 zł za 7 nocy można coś znaleźć, ale też nie wiem jak to się ma do zdjęć. Na drugiej stronie prawie nigdzie cen nie ma, tylko zapytanie.

Jak duża różnica w standardzie jest wg Ciebie te kiero?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
tanie noclegi krk? czy to mozliwe? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone