Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

sprawdzony apartament przy morzu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dabek12
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabek12 » 14.04.2010 21:20

szukam apartamentu na 3 osoby blisko morza termin 2 ostatnie tygodnie lipca
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jorgus111
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.04.2010 21:24

dabek12 napisał(a):szukam apartamentu na 3 osoby blisko morza termin 2 ostatnie tygodnie lipca
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Sprawdzony apartament, piękna plaża..... :wink:

i do przejrzenia wątki z FAQ

Bank kwater

Noclegi w Chorwacji: apartamenty i pokoje
pawelli
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 15.04.2010 11:44

Piękne miejsce ale pewnie też za piękną cenę ;)
Kacper111
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 15.04.2010 13:09

poszukaj tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dabek12
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabek12 » 15.04.2010 21:21

szukam czegoś sprawdzonego -godnego polecenia w zeszłym roku wybrałem coś z ofert jakieś biuro niby ok - apartament i gospodarz totalna porażka
może ktoś był w jakimś fajnym apartamencie z miłymi gospodarzami i cos poleci ja służe namiarami na coś super fajnego z gospodynią która jest polką niestety wolne tylko czerwiec i wrzesień ja chce wyjechać dwa ostatnie tygodnie lipca i nie zdążyłem zarezerwować cena za apartament z prywatną plażą około 60euro 3 osoby
pozdrawiam
Krzychu 33
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 15.04.2010 22:30

Polecam Villę Prvan w Stanici byłem tam w poprzednie wakacje.
Nad samym morzem (tylko 76 schodów z plazy do apartamentu),gospodarz bardzo spokojny,apartament dobrze wyposażony z klimatyzacją.A na plaży wieżyczka do skakania oczywiście do wody,rewelacja dla moich dzieci.
Pozdrawiam,
Montka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Montka » 27.05.2010 09:54

Krzychu, czy mógłbyś mi przesłać więcej informacji na temat Villi Prvan na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry dziękuję :roll:
misiek662
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek662 » 27.05.2010 12:43

Witam.
Polecam willę "Podvrh" w Tribunj (Dalmacja środkowa) z pięknym widokiem na morze, do morza w linii prostej 25 m, na plażę 1 minuta drogi. Sprawdzone - byłem tam w roku ubiegłym i w tym się też wybieram. Podaję link do stronki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Z gospodarzem można dogadać się po Polsku.
pozdrawiam.
tyger
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 03.02.2014 20:54

Witam mam gorącom prośbę. Potrzebuje więcej informacji na temat Villi Prvan w m. Stanići . Może ktoś był i ma jakieś fotki tej willi. Bardzo proszę o kontakt na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na gg 47866978
marta2411
Turysta
Miejsce dla rodziny z dziećmi, apartament przy morzu

Nieprzeczytany postnapisał(a) marta2411 » 30.08.2015 20:20

Witam serdecznie,

Do Chorwacji jeżdżę od 15 lat... I są to dwa miejsca... z naciskiem na Marusici... Jednak dwójka małych dzieci skłania do refleksji i do poszukiwań apartamentu tuż nad morzem, aby nie trzeba było chodzić daleko na plażę. Poszukuję ciekawego miejsca do wypoczynku, liczę na ciekawe propozycje i z góry dziękuję.
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.09.2015 21:33

Jesteśmy po pierwszym wyjeździe do Cro.
Byliśmy w lipcu w Tribunj.
Jechaliśmy rodzinką 2+2, nasze założenia minimalne ze względu na dzieciaki to:
- apartament bardzo blisko plaży
- na plaży trochę cienia od drzewek
- stosunkowo spokojne miejsce
Tribunj spełniał te wymogi w 100% mały opis wyjazdu i miejscówki chętni znajdą tutaj.

Na przyszły rok chcemy pojechać gdzieś na riwierę Makarską, Brela, Baśka, Duce, Omiś czy inne miejscowości, chcemy zaznać trochę górek :). Oczywiście powyższe założenia pozostają bez zmian bo też jedziemy z dziećmi czyli szukamy podobnej kwatery co w Tribunj.

Podzielcie się namiarami jeśli byliście we wspomnianej okolicy.
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.09.2015 20:35

Jedna z miejscowości która spełnia nasze powyższe wymagania to Duce.
Znalazłem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Był ktoś z forumowiczów w tych apartamentach i może podzielić się opinią o nich ?
Może był ktoś gdzieś w pobliżu ?
Będę wdzięczny za namiary.
papse
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 16.09.2015 22:01

sdolas napisał(a):... Może był ktoś gdzieś w pobliżu ?
Będę wdzięczny za namiary.

Byliśmy w 2013r powyżej "Twojego" apartamentu i lekko w prawo za drzewami.
apar uvod 06.jpg

Moje zdjęcie:
aIMGP2230.JPG

Mieliśmy zdecydowanie dalej i pod górkę, ale nie było źle.
Plaża przyzwoita z drzewkami, ale jak chcesz mieć miejsce w cieniu to trzeba wcześniej wstać :)
Z Duce do Omisz odległość idealna na wieczorne spacerki, klimatyczne stare miasto i pyszne lody (lepsze jadłem tylko w Medulinie) Dodatkowych atrakcji jest mnóstwo, poczytaj na forum.
Blisko też miałbyś do Studenaka na zakupy.
Kiedyś jeszcze tam wrócimy
pzdr
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.09.2015 22:27

Trochę mnie odstrasza przejście przez jardanke, w Tribunj był niemal zerowy ruch, więc dzieciaki same biegały do apartamentu za wszelaką potrzebą.
Ale może tak jak piszesz, tą niedogodność zrekompensuje urok miejscowości :wink:

Co do drzewek i miejsca to w Tribunj świetnie sprawdzał się patent z wystawianiem karimat ok 7:00 pod drzewkami. Miejsce było zaklepane każdego dnia :wink:
papse
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 16.09.2015 22:52

Jeśli nie masz wielu tobołków, to możesz skorzystać z przejścia pod drogą akurat koło Twojego apartamentu. Jest wąskie, ale da się przejść :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019