Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzony apartament przy morzu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.09.2015 23:19

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link masz na myśli ?
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 17.09.2015 19:09

Tak, takie maleństwo :mrgreen:
Podobno to jest jakiś przepust burzowy, ale zrobili też schodki i ludziska korzystają :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 23.10.2015 20:00

Znalazłem apartament na samym morzem w Stanici.
Czy ktoś z was był w tych apartamentach zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i może coś o nich napisać?
jan ostrzycki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 08.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan ostrzycki » 31.12.2015 12:20

sdolas napisał(a):Na przyszły rok chcemy pojechać gdzieś na riwierę Makarską, Brela, Baśka, Duce, Omiś czy inne miejscowości, chcemy zaznać trochę górek :). Oczywiście powyższe założenia pozostają bez zmian bo też jedziemy z dziećmi czyli szukamy podobnej kwatery co w Tribunj.

Podzielcie się namiarami jeśli byliście we wspomnianej okolicy.


Mogę spokojnie polecić Solar Apartament Omiś Nemira 1/5. Gospodarz Vladimir Stanić.
Szukaj: solar-apartment.com Facet ma kilka kwater w dużym domu. Bezpośrednio nad wodą, pod domem miła plaża, trochę cienia ale nie za wiele. Zaleta jest, że prosto z domu schodzisz schodami na plażę-żadnej drogi nie przechodzisz, nawet uliczki w dzielnicy. Schodów na plażę dość dużo, ale to lepsze niż przełażenie Jadranki... Dla rodziny 2+3 idealne miejsce. Sprawdzone dwa razy. Wada: upiorne parkowanie pod domem. Upiorny zjazd, jeszcze upiorniejszy wyjazd. Szczególnie dużym kombi, vanem lub busem. Facet ma dodatkowy parking wyżej od domu, ale dowiedziałem się dopiero jak nie mogłem obrócić pudła na podjeździe do domu. Według mnie najlepsza kwatera to nr 5 - 2 wejścia z poziomu gruntu bez łażenia po domu + taras z drzewkiem oliwnym. Szukaj: solar-apartment.com/AP-5 jakość wyposażenia przeciętna, klima-płatna, wifi-darmo. Facet mówi dobrze po angielsku. Jakby co służę dodatkowymi informacjami na temat Omiś i okolic. Foto: widok z okna apartamentu.
Załączniki:
pod domem.jpg
z okna.JPG
sebastian11
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebastian11 » 24.01.2017 19:43

Witam
W Solar apartament byłem na przełomie sierpnia i września 2016 w ap.12. miejscówka godna polecenia, czysto, właściciele mili i pomocni, ładny widok z balkonów i tarasów, po drodze na plaże znajduję się prysznic do opłukania z soli. Na plaży znajduje się wypożyczalnia rowerów wodnych ze zjeżdżalnia i łódki z silnikiem spalinowym.
W razie pytań proszę na priv.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzony apartament przy morzu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone