Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Słowenia - zwiedzanie za darmo (po kupnie winiety)

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Słowenia - zwiedzanie za darmo (po kupnie winiety)

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 05.08.2018 11:55

Może się komuś przyda.
https://www.waszaturystyka.pl/swiat/item/7129-s%C5%82owenia-winieta-zwiedzanie-za-darmo.html
Okazuje się, że jak się ma winietę to wstęp do Postojnej gratis. Jest tam jeszcze kilka atrakcji ale ogólnie mało. Widać jednak, że Słoweńcy próbują promować swoje drogie winiety :)
ACandrzej
Cromaniak
Posty: 1401
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ACandrzej » 05.08.2018 14:47

Hm... Nie znalazłem takowych informacji ani na stronie DARS, ani na stronie Postojnej.
Może nie umiałem ich znaleźć, a może była to jakaś krótkotrwała promocja.
Może ktoś, kto ostatnio skorzystał z takowej promocji potwierdzi?
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 05.08.2018 15:35

ACandrzej napisał(a):Hm... Nie znalazłem takowych informacji ani na stronie DARS, ani na stronie Postojnej.
Może nie umiałem ich znaleźć, a może była to jakaś krótkotrwała promocja.
Może ktoś, kto ostatnio skorzystał z takowej promocji potwierdzi?


A czemu szukasz na DARS? Masz info na tej stronie co podałem i jeszcze w tym linku co tam na stronie czyli tu https://www.postojnska-jama.eu/en/explore-the-park/visit-for-a-day-remember-for-a-lifetime?utm_source=slovenia.info&utm_medium=button&utm_campaign=tranzitna_pl_2018&utm_content=postojna_predjama

Cytet ze strony:
"Visitors are entitled to free entry to the interactive Expo Cave Karst exhibition upon presentation of the sales receipt for a vignette (a motorway toll sticker) purchased between 15 February 2018 and 15 September 2018 when purchasing tickets to Postojna Cave or Predjama Castle. The special offer based on the vignette purchase receipt is good for a one-time exhibition entry for up to two adults and up to two children. The special offer is valid until 15 September 2018."

tłumacz google:
"Odwiedzający mają prawo do bezpłatnego wejścia na interaktywną ekspozycję Expo Cave Bar po okazaniu dowodu zakupu winiety (naklejki na autostradę) zakupionej między 15 lutego 2018 a 15 września 2018 roku przy zakupie biletów do jaskini Postojna lub Zamku Predjama. Oferta specjalna oparta na dowodzie zakupu winiet jest dobra na jednorazowy bilet wstępu dla maksymalnie dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci. Promocja jest ważna do 15 września 2018 roku."

Oczywiście potwierdzenie jak najbardziej. Ja nie jestem dokłądnie zorientowany bo tam się nie wybieram. Informację umieściłem bo może komuś się przyda :)
Ostatnio edytowano 05.08.2018 15:38 przez toomas, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2018 15:38

" Odwiedzający mają prawo do bezpłatnego wejścia na interaktywną ekspozycję Expo Cave Bar"

Także tytuł sensacyjny, a fakt raczej nie...
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 05.08.2018 16:18

bigredone napisał(a):" Odwiedzający mają prawo do bezpłatnego wejścia na interaktywną ekspozycję Expo Cave Bar"

Także tytuł sensacyjny, a fakt raczej nie...


Może, obeznany nie jestem bo tam się nie wybieram. Zamieściłem post bo może komuś się przyda.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2018 16:49

Nikomu się nie przyda, bo informacja jest nieprawdziwa. A wejście na tą ekspozycję jest darmowe dla wszystkich, którzy kupią bilety do jaskini i/lub zamku.
Nie bardzo rozumiem idei "promocji" dla kupujących winiety jeśli to tak wygląda :)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Słowenia - zwiedzanie za darmo (po kupnie winiety)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone