Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ...

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.07.2009 22:26

Wczoraj wróciłem z Egiptu - pytajcie ...

:D :D


Robię sobie oczywiście jaja ...

A nawiązując do tematu - bunt w rodzinie ( w zeszłym roku 3/5 rodziny powiedziało mi ,że 9 raz z rzędu do Chorwacji na wakacje nie jedzie 8O ) sprawił,że już w listopadzie zarezerwowaliśmy 2 tygodnie w jednym z hoteli w Hurghadzie i w ten sposób rzeczony rozwód się dokonał :(

Jak tylko troszkę się otrzepię i odnajdę w szarej rzeczywistości - w poniedziałek idę do pracy 8O , to postaram się coś wiecej skrobnąć i wkleić kilka fotek.
A to na zachętę :

Obrazek
Obrazek

PS Myślę,że z tym rozwodem trochę przesadziłem i raczej trzeba ten mój skok w bok :D potraktować jako krótkotrwałą separację :D :D :D
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 04.07.2009 22:30

Andrzeju, przynajmniej miałeś ładną pogodę bo Ci co byli w Chorwacji strasznie narzekali.

Dobrze zrobiłeś z tym rozwodem. :D
Czekamy na relację. :wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 04.07.2009 22:54

wojan napisał(a):Wczoraj wróciłem z Egiptu - pytajcie ...


Po ile LPG?
Jak objechać autostradę?
Wieldbłunda widzieliśta?

A jeśli chodzi o to zdjęcie:

Obrazek

to my ze szwagrem nie takie rzeczy po pijaku robili (copyright Andrzej Mleczko).

:wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.07.2009 23:15

Cześć Andrzej, jak odsapniesz to napisz cuś fajnego ;-)
A z tym "rozwodem/separacją" to też uważam, że to pomysł OK bo.......życie jest za krótkie, żeby siedzieć w jednym miejscu :wink:
Pozdrav :papa:

EDIT: brałeś kuny czy euro i co bardziej się opłaca przy wymianie na funta :?: :devil:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 04.07.2009 23:38

wojan napisał(a):Wczoraj wróciłem z Egiptu - A to na zachętę :

Obrazek


Czy to na pewno Egipt? Może to jakieś nowe cudo pod Berlinem?.
Bez zdjęcia z miejscową gazetą nie uwierzę :)
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 05.07.2009 09:30

"Pieruńsko" ciepłe zdjęcia. Już czuję pot na plecach i zarazem potwierdzam że czasami "skok w bok" jest potrzebny. Zdjęcie z mini karawaną SUPER!
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.07.2009 11:18

Witaj Andrzej!

Fajny ten "skok w bok" nie ma co! 8O :D
Zdjęcia na zachętę też niczego sobie....
Jestem ciekawa jak dalej wypadki się potoczyły i co tego gorącego romansu wynikło?.... :wink: :lol:

Serdecznie pozdrawiam!
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.07.2009 11:57

No romans zaiste gąrący 8O :lol:...

To i ja zadam pytanie :oops:

Aparat dał radę w tamtych temperaturach, jakiego koloru masz aparat :?: Pytam bo to istotne bo mój jest ..... czarny z czarnym obiektywem i ma plastikową obudowę... Czy nie istnieje ryzyko stopieia się styków w karcie SDHC 4GB SanDisc Extreme III... Czy wiejący wiatr porywający drobinki piasku nie jest w stanie zaszkodzić obiektywom i całej pozostałej mechanice aparatów :?: Czy może polecałbyś wsadzić aparat w jakiś pyłoszczelny worek...

:lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool:

Witaj na forum po urlopie i czekam na ciąg dalszy relacji :D

Pozdrav :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.07.2009 13:21

Ło matko tyle pytań 8O 8O :D :D :D :D
Nie wiem czy mam wiedzę aby na wszystkie odpowiedzieć :D :D

A na razie obrabiam fotki - trochę się ich uzbierało.
Myślę,że nie będę was trzymał długo w niepewności i za kilka tygodni :D coś sklecę w formie do czytania i oglądania :D :D :D
:papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 05.07.2009 16:19

Witaj Wojan.

Ciekawy jestem Twoich wrażeń z E.

Choć w sumie... jeśli Miss Diarrea nie dopadła Was w drodzę do K. czy L. to musiało być super.


:lol:

PZDR
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 05.07.2009 17:23

I ja czekam na ciąg dalszy.
Wpatruję się w karawanę i nie widzę tam Aliny na wielbłądzie :lol:
Andrzej dawaj zdjęcia...może być tylko suchy piach, bo wody mam dosyć.....
od poniedziałku suszę piwnice :cry:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.07.2009 17:28

Coś mi już zgrzyta w zębach...
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 05.07.2009 18:51

I ja też w tym roku dokonuję zdrady :oops: ,więc ciekawa jestem,jak tam na tym boku było :) Ale może sie i uda w ramach przeprosin zdradzonej wyskoczyć choć na parę dni do Cro,choć mój małżonek twierdzi,że Bałkanów to ma dosyć na jakiś czas.Ciekawe na jak długo :D
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 05.07.2009 22:22

Wojan napisz coś szybko bo ja w tym roku też mam rozwód z cywilizacją i lecę w piątek do Hurghady. :roll: Interesuje mnie informacja o wycieczkach - wybór i ceny. Nie wiem ilu "prezydentów" zabrać. Czy w tej starożytnej niecywilizacji da się jakoś przetrwać? :lol: Jak temperatury?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.07.2009 00:16

LRobercie:
- na wycieczki jeżdziliśmy z miejscowym biurem Saif Tours.Namiary masz tutaj Mają też swojego przedstawiciela w Polsce ,telefon do niego znajdziesz w podanym linku.Ceny mają o kilkadziesiąt dolarów niższe niz proponowane przez rezydenta naszego biura podrózy ... Wysyła się do nich smsa z nazwą hotelu,numerem pokoju i nazwiskiem.Oddzwaniają i umawiają się na spotkanie.
- "prezydentów " zabrałem 1200 na 4 osoby,byłem na trzech wycieczkach,zrobiłem trochę zakupów i jeszcze 200 ze mną wróciło .. :D
- cywilizacja starożytna ale jak widać przetrwaliśmy i wróciliśmy cali i zdrowi
- temperatury czerwcowe były znośne (zwłaszcza nad basenem :D ) ale podobno lipiec i sierpień to małe piekiełko :D :D
Pozdrav.
Następna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone