Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ...

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 06.07.2009 07:15

Wojan dzięki. :D Napisz jeszcze z którym biurem byłeś i który hotel - może ten sam i jak przelot. Jak możesz do napisz na jakie wycieczki pojechałeś. Rozmyślam co warto zobaczyć. Coś ciekawego do obejrzenia w Hurghadzie?
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 06.07.2009 08:28

:lol: No, niezłe jaja sobie zrobiłeś.....tym tematem.....
Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ...
:lol:
Czekam na relacje i zdjęcia :lol: :lol: :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 06.07.2009 13:42

Warto było :?: :?: :?: :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.07.2009 14:25

Wojan ....... witaj w kraju.

Mogę tylko słowa współczucia napisać. :D :wink:
Ja, na zasadzie "chwili" zajrzałem do Chorwacji.
Temparatury były takie jak na załączonym zdjeciu i zaznaczam, że nie jest to żart.
Wyspa KRK, miast KRK, plaża "na skałkach".
(celowo, w ostatniej chwili wziąłem ze sobą ten termometr, myślałem,że kłamie więc mu szybkę zbiłem ale... jest jak jest).
[img][img]http://images37.fotosik.pl/153/36de3b9ec5a14177med.jpg[/img][/img]


Na tym zdjęciu(dolnym) ..jak widać termometr w wodzie, przyłożony kamieniem coby nie wypłynął.

Zaznaczam, żaden to żart.
Mam jeszcze z Cizine ale tego nie zamieszczam ponieważ ........ sam nie wierzę. Chyba ten termometr jest tzn. był...... do kitu.

[img][img]http://images43.fotosik.pl/157/34992e5609ea2f67med.jpg[/img][/img]
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 06.07.2009 15:38

Namawiasz do rozwodu, Wojanku? Raz już mnie przekonałeś do Maroka :D , kto wie co będzie teraz ?
Do zdrady mam trochę czasu... Ten rok już przesądzony :lol: , ale po 5 latach jakaś mała odmiana będzie się należała!
No to zachęcaj :D , pisz i wklejaj :!:
Karawana już na mnie trochę podziałała :wink:
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 06.07.2009 17:02

To ja zaczynałem od "zdrady"!!! W planach cały czas Chorwacja a wyjazd ostatecznie w zupełnie innym kierunku. Aż tu nagle 2 lata temu doszło do skutku spotkanie z Croatią. Piękne to było spotkanie. W poprzednim roku znów musieliśmy się spotkać. W tym roku prawdopodobnie także będziemy się zachwycać Cro...
Czy nam tak już zostanie na zawsze?
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 06.07.2009 18:36

Wojanku :roll: żeby zaraz rozwód :wink: trzeba tak jak ja :lol: wilk syty- Croatia i owca cała - Turcja :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.07.2009 21:35

marsylia napisał(a):Warto było :?: :?: :?: :lol:


Warto :D :D

kominesku napisał(a):Wojanku :roll: żeby zaraz rozwód :wink: trzeba tak jak ja :lol: wilk syty- Croatia i owca cała - Turcja :lol:


A u mnie niestety owca cała być nie może z bardzo prozaicznej przyczyny - nie mam urlopu,bo pracuję w systemie kontraktowym.
Czyli jak nie pracuję - nie zarabiam i z tego względu tylko wilk może być syty :D :D

LRobert napisał(a): Napisz jeszcze z którym biurem byłeś i który hotel - może ten sam i jak przelot. Jak możesz do napisz na jakie wycieczki pojechałeś. Rozmyślam co warto zobaczyć. Coś ciekawego do obejrzenia w Hurghadzie?


Robercie zmuszasz mnie do pisania :D bo odpowiedzi na te Twoje pytania zamierzałem umieścić na początku relacji :D
OK zaraz więc spróbuję wykombinować jakiś króciutki pierwszy odcinek ze specjalną dedykacją dla LRoberta :D :D
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 06.07.2009 22:39

Wojan wiem że Cię popędzam, ale na razie interesują mnie szczegóły techniczne. :D Relację chętnie przeczytam w całości, ale raczej po powrocie. Jak oceniasz usługi tego biura od wycieczek? Na jakie wycieczki pojechałeś? Jak z obsługą turysty przez biuro? Wszystko było ok? Czy odebrali Was z hotelu czy musieliście dotrzeć gdzieś pod biuro? My mamy hotel 20km od lotniska/Coral Beach/ i nie uśmiecha nam się docieranie z dziećmi po nocy gdzieś do centrum. 8O Dzięki za informacje. Czekam baardzo niecierpliwie. :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.07.2009 22:47

Pomysł wyciągnięcia mnie na wakacje do Egiptu zrodził się w głowie Wojtka - mojego kolegi z pracy. Jest to ten sam człowiek, który w 2001 roku zawiózł mnie na Krk .Potem jeszcze razem byliśmy na Pagu,no i ja, jak wiadomo, wpadłem na 8 lat, a Wojtuś ( zdrajca :D ) zaczął się po all inclusivach wałęsać to bliżej to dalej od domu.
Jednego teraz jestem pewien - historia na pewno nie zatoczy koła i nie będę teraz przez osiem lat jeździł do Egiptu. :D :D
Rezerwację zrobilismy w listopadzie, bo były wtedy dobre promocyjne ceny, poprzez Biuro Podróży Kopernik.Wybraliśmy hotel Dana Beach, wpłaciliśmy zaliczkę i nie przejmując się wypisywanymi na różnych forumach opiniami na temat w/w biura :D spokojnie czekaliśmy na wakacje.
Które w końcu przyszły 19 czerwca. :D :D 8)
Wylecieliśmy zgodnie z planem ok.9 rano z Warszawy litewskimi liniami Aurela.Zapakowali nas do nieźle wyglądającego Boeinga 757-200 i po czterech godzinach lotu gładko i bez podskoków wypakowali w Hurghadzie.

Obrazek

A przed wypakowaniem z góry pokazali nam to cudo gdzie mieliśmy przez 2 tygodnie mieszkać.

Obrazek
Obrazek

W czasie jazdy z lotniska do hotelu w głowie już zaczął nam nieśmiało świtać plan wycieczek : krótki rajd po Hurghadzie, Luxor, Kair i rejs na jedną z pobliskich wysp - do sprecyzowania później.

CD na pewno kiedyś nastąpi .
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.07.2009 22:55

LRobert napisał(a): Jak oceniasz usługi tego biura od wycieczek? Na jakie wycieczki pojechałeś? Jak z obsługą turysty przez biuro? Wszystko było ok? Czy odebrali Was z hotelu czy musieliście dotrzeć gdzieś pod biuro? My mamy hotel 20km od lotniska/Coral Beach/ i nie uśmiecha nam się docieranie z dziećmi po nocy gdzieś do centrum.


Biuro sprawne,dość dobrze zorganizowane,dojeżdżają po turystów do hoteli,więc nie musisz się martwić o to że z dziećmi gdzieś będziesz musiał sie tułać.
Ale jest i tego druga strona medalu,bo po powrocie z wycieczek rozwożenie turystów po hotelach trwa czasami dość długo - odległości są spore :D
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 06.07.2009 23:03

Dzięki. Pisz pisz pisz jeszcze :o Jak z tymi wycieczkami. Warto się męczyć. Obiecuje czytać do wyjazdu. Potem to pożegnanie z cywilizacją a może powitanie, ale z tego co mi wiadomo Egipcjanie byli zdolni i madrzy, ale internetu to chyba nie mieli. :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.07.2009 23:12

LRobert napisał(a): Potem to pożegnanie z cywilizacją a może powitanie, ale z tego co mi wiadomo Egipcjanie byli zdolni i madrzy, ale internetu to chyba nie mieli. :D

Ale teraz mają :D - u nas w hotelu był hotspot, a poza tym 3 stanowiska komputerowe, z tym że już płatne.
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 06.07.2009 23:44

Wierzę, ale na wakacjach są ciekawsze rzeczy do robienia. Tak mi się wydaje. :lol: Jak bym chciał siedzieć w internecie to nie trzeba by wyjeżdżać.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 07.07.2009 00:09

Dopisuję się do listy "kibiców" rozwodu i czekam na CD, oczywiście niecierpliwie :D .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone