Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rosja po raz pierwszy

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 06.10.2017 18:40

MRK napisał(a):
Czołem ziutt... nie pytam o szczegóły, bo to nie jest miejsce odpowiednie, ale... byłeś w USA też?


Witam.Nie,nie byłem w USA choć byłem blisko wyjazdu.Sprawa jest delikatna ale od razu dodam że znając tych ludzi i będąc z nimi w kilku trasach nie wierze w to o co oskarża ich ta laska.Ostatnie doniesienia na jej temat potwierdzają moje przypuszczenia na temat tego co się tam stało.
Pozdrawiam
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.10.2017 21:19

Sprawa, dla większości ludzi ze sceny, jest prosta. Chyba nie znam nikogo, kto zwątpił w chłopaków. Najbardziej pojebane jest to, że to USA niestety. Ostatnie doniesienia rzecz jasna znam. Ta wersja była przeze mnie obstawiana, no ale...nie wyrokuje, jak większość "ynteligentnych". Nie byłem tam.
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 19.11.2017 22:16

Jestem.Wiem,miało być wcześniej.Dałem ciała.Ale miałem małą zawieche związaną z Dniem zmarłych bo to pierwszy raz bez mamy :cry:
Obiecałem że po powrocie zajmę się Sankt Petersburgiem.No to zaczynam.Na dobry początek podróż z Moskwy.Jechaliśmy nocą kuszetkami.
Tak wyglądała cała ekipa już po rozlokowaniu i wyciągnięciu smakołyków

Obrazek

Po kilku godzinach nocnych rozmów rodaków zaczęło świtać.Aparat w telefonie był chyba w podobnym stanie jak ja :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po jakości zdjęć domyślacie się jaki to był stan? :)
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2871
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 04.12.2017 12:14

Twórczo wyszło :d
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 19.02.2018 23:03

Jechali,jechali i dojechali :)

Moscow Railway Station

Obrazek

Widoki po wyjściu ze stacji

Obrazek

Obelisk Bohatera Leningradu i stacja metra Vosstaniya (ten okrąglak)

Obrazek

Trasa do Clubzal przez hotel Azimut

Obrazek

W hotelu mamy czas na małą drzemkę ale najpierw śniadanie.Rus czeka :)

Obrazek

I takiego śniadania się rus doczekał :)

Obrazek
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2871
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 22.02.2018 18:50

Obfite te śniadanie :D
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 22.02.2018 19:13

Będę zaglądał :wink:
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 15.03.2018 22:47

Witam wszystkich w tym wątku.
Ja wybieram się do Rosji z racji posiadania biletów na MŚ 2018 na mecz Polska-Senegal. Jadę samochodem z Warszawy. Rozważałem trasy przez Białoruś lub przez Litwę i Łotwę. Z racji białoruskich wiz i opłat padło chyba na tą drugą opcję. Pomimo że gogle maps pokazuje tylko 100km dalej to wylicza to na aż 4h dłużej. Czy ktoś jechał autem do Rosji?
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Rosja po raz pierwszy - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone