Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

relacja z leczenia unikalnej choroby - Kamping VALA/Orabic

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 30.06.2011 07:24

nulka1 napisał(a):Jedna z rodzin dostała to pierwszej nocy po przyjeździe - niczego "tutejszego" nie zdążyła zjeść. - ODPADA
To jeszcze sprawdzę jak się załacza zdjęcia...


Jeszcze jedno - poczyałem te i owe opisy , ja byłem w chorwacji w okolicy splitu - po 2 dniach miałęm swedzacą wysypkę na nogach poniżej kolan , cholernie swedzącą z malućkimi krosteczakmi - skąd ? dużo pływałem , nurkowałęm , lubie ogladac podwodny świat znalazłęm 2 kraby i 200 kun pod motorówką niemca :) ale też widziałem niemca jak nurkował z butlą w piance niepełnej , czyli mogi od kolan i rece od łokci odsłonięte , leżał prawie na dnie i widziałem w pewnym momencie jak noga musnęła o rośliny on ją poderwał jakby go poparzyło - tak jak nasza pokrzywa ! . moja córka młodsza tez miała egzeme na policzku mało ale takie skupisko krostek .

Tam są rosliny które paża , ale niekt tu nie wspomina o meduzach ! , we włoszech w okolicach Bari a to też adriatyk - o tym głośno - chodzi oto ze motorówki potrafia te meduzy zmielic jak mixer i takie szczatki pływają i pażą a poniweaż to coś zmielone jest bezbarwne i martwe to morze jak kazdy śmiec wyżuca naq brzeg , my tam pływamy ! trudno zauważyc meduze wielkośi kalafiora - a zmieloną ?

ja postawiłbym na meduzy , lub rośliny wodne .

Ja stosowałem fenistil żel ,ciut pomagał ,ale i tak swędziało , a na meduzy podobno jest dobrze posmarowac masłem ? poczytajcie na forach .
KRZYSIEK&MAGDA
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KRZYSIEK&MAGDA » 16.08.2011 11:42

cześć
wróciliśmy z HR tydzień temu i wszystko było OK aż w czwartek zaobserwowałem opisywane w tym temacie objawy (czerwone place z czymś w rodzaju krostki na prawym barku) swędzi, szczypie jak by ktoś wbijał mi igły, w nocy nie mogę spać a w dzień siedzę drapie się i kombinuje jak sobie pomóc ! w służbę zdrowia nie wierze dlatego nie udałem się jeszcze z tym do dermatologa! na razie fenistil, wapno, trybiotyk i jakaś maść od siostry nie pomaga. mam nadzieje ze najgorsze mam już za sobą i niebawem organizm sobie sam poradzi z tym g....nem.

pozdrawiam
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 16.08.2011 16:48

lulmar napisał(a):
stratos napisał(a):Czy na kampie VALA dalej spotyka się pogryzionych wczasowiczów ? , wybieramy się w sierpniu i wolałbym uniknąć problemów .



Po opisanych tutaj historiach omijałbym raczej to miejsce szerokim łukiem.


Ani dwa lata temu, ani w ubiegłym roku nie było najmniejszych problemów.
Remika222
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.08.2016
Re: relacja z leczenia unikalnej choroby - Kamping VALA/Orab

Nieprzeczytany postnapisał(a) Remika222 » 05.09.2018 21:45

Czy ktoś wziął pod uwagę nocny atak pluskwy? W apartamentach- hotelach podczas wakacji czestonsie zdarzają takie ugryzienia. Pluskwa czai sie w pościeli, pod materacem w zakamarkach, listwach przypdlogowych...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
relacja z leczenia unikalnej choroby - Kamping VALA/Orabic - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone