Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja z białym kamieniem w tle

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 24.12.2015 16:07

Dziękuję za relację i za podsumowanie wyspy Brać:)
Povlja naszym celem w czerwcu 2016...już się cieszę:)
Wesołych Świąt :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.12.2015 17:09

TomKinS napisał(a):spokojnych i pięknych (jak piękna jest Chorwacja) Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia cro-marzeń, oraz innych, w Nowym Roku.
Tomasz.

Dziękuję :)


Mikeee napisał(a):Dziękuję za fajną relację.
Byłem raz na wyspie Brać na jednodniowej wycieczce. Pokazałaś wiele fajnych miejsc i kiedyś przy kolejnej wizycie w Chorwacji, na pewno będę chciał tam spędzić kilka dni. Zaskoczony jestem Zagrzebiem - nigdy nie sądziłem, że jest na tyle ciekawy, żeby się tam zatrzymać na dłużej.

Oby Cię tylko ten Zagrzeb nie rozczarował ;)


loverosa napisał(a):Povlja naszym celem w czerwcu 2016...już się cieszę:)

Już zazdroszczę ;)


Wszystkim Forumowiczom życzę zdrowych, radosnych Świąt, pełnych rodzinnego ciepła. Trafionych prezentów pod choinką i spełnienia marzeń (nie tylko tych o Cro ;)) w nadchodzącym roku :)

Maslinka :papa:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 02.01.2016 10:17

Jak zwykle superrelacja!

Zaczynam szukać kwater na Braču. :D

Szczęśliwego nowego roku!!!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.01.2016 13:53

Aguha napisał(a):Jak zwykle superrelacja!

Zaczynam szukać kwater na Braču. :D

Szczęśliwego nowego roku!!!

Dzięki :D I nawzajem - wszystkiego naj naj! :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.01.2016 23:52

maslinka napisał(a):Te wakacje (jak każde kolejne ;)) były lepsze od pozostałych, najlepsze! :mrgreen:

Oby okazały się gorsze... od następnych.

Pozdrawiam,
Wojtek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.01.2016 12:50

marze_na napisał(a):Powstał kolejny świetny przewodnik po Chorwacji pod redakcją Maslinki. Powinnaś to zebrać i wydać 8) .


Też tak myślę i dziękuję za Brać 8)

Kolejny fajny awatarek - Pierwsza w 2016 roku odsłona Maslinki :smo:

Pozdrawiam
Piotr
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 11.01.2016 23:16

Nadrobiłam zaległości.
Bardzo lubię Twoje relacje :D .
Pełne szczegółowych informacji i wspaniałych zdjęć, bywają dla mnie źródłem pomysłów.
Dzięki i do następnego razu :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.01.2016 00:11

Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):Te wakacje (jak każde kolejne ;)) były lepsze od pozostałych, najlepsze! :mrgreen:

Oby okazały się gorsze... od następnych.

Oby! :D


piotrf napisał(a):Kolejny fajny awatarek - Pierwsza w 2016 roku odsłona Maslinki :smo:

Alpejska odsłona :)


Magdalena S. napisał(a):Nadrobiłam zaległości.
Bardzo lubię Twoje relacje :D .
Pełne szczegółowych informacji i wspaniałych zdjęć, bywają dla mnie źródłem pomysłów.
Dzięki i do następnego razu :papa:

Magda, dzięki za miłe słowa :)
Pozdrawiam serdecznie :papa:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 15.01.2016 19:45

Są już jakieś plany na bieżący rok?
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 15.01.2016 22:21

Dzięki za relację, jak zwykle super. Teraz udanych szusów, a latem fajnego kierunku... :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.01.2016 17:48

ruwado napisał(a):Są już jakieś plany na bieżący rok?

No co Ty! My często tydzień przed wyjazdem nie wiemy, dokąd jedziemy :mrgreen:


janusz07 napisał(a):Dzięki za relację, jak zwykle super. Teraz udanych szusów, a latem fajnego kierunku... :papa:

Dzięki, Janusz :D
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 09.02.2016 01:47

Dzięki, Maslinko, za kolejną świetną opowieść o ciepłej i jasnej stronie życia :oczko_usmiech: . Może wydasz to kiedyś w formie przewodnika/albumu/książki podróżniczej? Masz dziewczyno talent, a dobrych pozycji na temat HR nie ma zbyt wielu.
Jako że planujemy w końcu oderwać się od stałego lądu (wyspy z mostem się nie liczą :mrgreen: ), na pewno skorzystamy z Waszych doświadczeń. Co do Harry'ego Hole'a, to dzielnie towarzyszył nam rok wcześniej w Ribaricy. Przed lipcowym wypadem do Norwegii postanowiłem wczuć się w klimat i chwyciłem pierwszą książkę norweskiego autora, jaką znalazłem, jak zwykle - dzień przed wyjazdem. Po powrocie zamówiłem resztę w internetach i dość sprawnie wszystkie "przerobilim". BTW czy możesz polecić jakieś książki do wprowadzenia się w klimaty chorwackie? Raczej po polsku lub angielsku. Nie widziałem nic na półkach w księgarni, ale może słabo szukałem.
A jeśli chodzi o Trogir, to ma zasadniczo dwie wady - korki i ubóstwo miejsc do parkowania, choć nie jest tak tragicznie jak w Dubrowniku. Gdybyście kiedyś jednak się zdecydowali i nie było gdzie stanąć po stronie lądu, można przejechać na Ciovo, skręcić w lewo i za chwilę zaczynają się parkingi - najpierw płatne, a potem za darmoszkę. Potem kawałek można się przejść wzdłuż kanału. Zdecydowanie - jak większość miast - nabiera uroku po zmroku i warto tam posiedzieć choć przez jeden wieczór. Kiedyś może się zbiorę do jakiejś małej fotorelacji...
Tymczasem raz jeszcze wielkie dzięki za odrobinę lipca w lutym 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.02.2016 21:53

kropi napisał(a):Dzięki, Maslinko, za kolejną świetną opowieść o ciepłej i jasnej stronie życia :oczko_usmiech: . Może wydasz to kiedyś w formie przewodnika/albumu/książki podróżniczej? Masz dziewczyno talent, a dobrych pozycji na temat HR nie ma zbyt wielu.

Kropi, witaj również tutaj :) Dzięki, pomyślę o tym ;) :D

kropi napisał(a):Co do Harry'ego Hole'a, to dzielnie towarzyszył nam rok wcześniej w Ribaricy. Przed lipcowym wypadem do Norwegii postanowiłem wczuć się w klimat i chwyciłem pierwszą książkę norweskiego autora, jaką znalazłem, jak zwykle - dzień przed wyjazdem. Po powrocie zamówiłem resztę w internetach i dość sprawnie wszystkie "przerobilim".

Harry to świetne towarzystwo w podróży, szczególnie na plaży ;)

kropi napisał(a):BTW czy możesz polecić jakieś książki do wprowadzenia się w klimaty chorwackie? Raczej po polsku lub angielsku. Nie widziałem nic na półkach w księgarni, ale może słabo szukałem.

Niestety niczego takiego nie czytałam, ale na forum jest taki wątek. Może coś znajdziesz :)

kropi napisał(a):A jeśli chodzi o Trogir, to ma zasadniczo dwie wady - korki i ubóstwo miejsc do parkowania, choć nie jest tak tragicznie jak w Dubrowniku. Gdybyście kiedyś jednak się zdecydowali i nie było gdzie stanąć po stronie lądu, można przejechać na Ciovo, skręcić w lewo i za chwilę zaczynają się parkingi - najpierw płatne, a potem za darmoszkę. Potem kawałek można się przejść wzdłuż kanału. Zdecydowanie - jak większość miast - nabiera uroku po zmroku i warto tam posiedzieć choć przez jeden wieczór.

W końcu ten Trogir zobaczymy... Może w naszym przypadku będzie do czterech razy sztuka :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2016 20:15

Cześć Aga.
Kawał solidnej relacji. Należy się Obrazek

:)

Pzdr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.02.2016 13:34

Vjetar napisał(a):Cześć Aga.
Kawał solidnej relacji. Należy się

:oczko_usmiech:

Dzięki, Jacku :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja z białym kamieniem w tle - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone