Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Relacja z białym kamieniem w tle

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 24.12.2015 16:07

Dziękuję za relację i za podsumowanie wyspy Brać:)
Povlja naszym celem w czerwcu 2016...już się cieszę:)
Wesołych Świąt :D
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.12.2015 17:09

TomKinS napisał(a):spokojnych i pięknych (jak piękna jest Chorwacja) Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia cro-marzeń, oraz innych, w Nowym Roku.
Tomasz.

Dziękuję :)

Mikeee napisał(a):Dziękuję za fajną relację.
Byłem raz na wyspie Brać na jednodniowej wycieczce. Pokazałaś wiele fajnych miejsc i kiedyś przy kolejnej wizycie w Chorwacji, na pewno będę chciał tam spędzić kilka dni. Zaskoczony jestem Zagrzebiem - nigdy nie sądziłem, że jest na tyle ciekawy, żeby się tam zatrzymać na dłużej.

Oby Cię tylko ten Zagrzeb nie rozczarował ;)

loverosa napisał(a):Povlja naszym celem w czerwcu 2016...już się cieszę:)

Już zazdroszczę ;)

Wszystkim Forumowiczom życzę zdrowych, radosnych Świąt, pełnych rodzinnego ciepła. Trafionych prezentów pod choinką i spełnienia marzeń (nie tylko tych o Cro ;)) w nadchodzącym roku :)

Maslinka :papa:
Aguha
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 02.01.2016 10:17

Jak zwykle superrelacja!

Zaczynam szukać kwater na Braču. :D

Szczęśliwego nowego roku!!!
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.01.2016 13:53

Aguha napisał(a):Jak zwykle superrelacja!

Zaczynam szukać kwater na Braču. :D

Szczęśliwego nowego roku!!!

Dzięki :D I nawzajem - wszystkiego naj naj! :D
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.01.2016 23:52

maslinka napisał(a):Te wakacje (jak każde kolejne ;)) były lepsze od pozostałych, najlepsze! :mrgreen:

Oby okazały się gorsze... od następnych.

Pozdrawiam,
Wojtek
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.01.2016 12:50

marze_na napisał(a):Powstał kolejny świetny przewodnik po Chorwacji pod redakcją Maslinki. Powinnaś to zebrać i wydać 8) .

Też tak myślę i dziękuję za Brać 8)

Kolejny fajny awatarek - Pierwsza w 2016 roku odsłona Maslinki :smo:

Pozdrawiam
Piotr
Magdalena S.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 11.01.2016 23:16

Nadrobiłam zaległości.
Bardzo lubię Twoje relacje :D .
Pełne szczegółowych informacji i wspaniałych zdjęć, bywają dla mnie źródłem pomysłów.
Dzięki i do następnego razu :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.01.2016 00:11

Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):Te wakacje (jak każde kolejne ;)) były lepsze od pozostałych, najlepsze! :mrgreen:

Oby okazały się gorsze... od następnych.

Oby! :D

piotrf napisał(a):Kolejny fajny awatarek - Pierwsza w 2016 roku odsłona Maslinki :smo:

Alpejska odsłona :)

Magdalena S. napisał(a):Nadrobiłam zaległości.
Bardzo lubię Twoje relacje :D .
Pełne szczegółowych informacji i wspaniałych zdjęć, bywają dla mnie źródłem pomysłów.
Dzięki i do następnego razu :papa:

Magda, dzięki za miłe słowa :)
Pozdrawiam serdecznie :papa:
ruwado
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 15.01.2016 19:45

Są już jakieś plany na bieżący rok?
janusz07
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 15.01.2016 22:21

Dzięki za relację, jak zwykle super. Teraz udanych szusów, a latem fajnego kierunku... :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.01.2016 17:48

ruwado napisał(a):Są już jakieś plany na bieżący rok?

No co Ty! My często tydzień przed wyjazdem nie wiemy, dokąd jedziemy :mrgreen:

janusz07 napisał(a):Dzięki za relację, jak zwykle super. Teraz udanych szusów, a latem fajnego kierunku... :papa:

Dzięki, Janusz :D
kropi
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 09.02.2016 01:47

Dzięki, Maslinko, za kolejną świetną opowieść o ciepłej i jasnej stronie życia :oczko_usmiech: . Może wydasz to kiedyś w formie przewodnika/albumu/książki podróżniczej? Masz dziewczyno talent, a dobrych pozycji na temat HR nie ma zbyt wielu.
Jako że planujemy w końcu oderwać się od stałego lądu (wyspy z mostem się nie liczą :mrgreen: ), na pewno skorzystamy z Waszych doświadczeń. Co do Harry'ego Hole'a, to dzielnie towarzyszył nam rok wcześniej w Ribaricy. Przed lipcowym wypadem do Norwegii postanowiłem wczuć się w klimat i chwyciłem pierwszą książkę norweskiego autora, jaką znalazłem, jak zwykle - dzień przed wyjazdem. Po powrocie zamówiłem resztę w internetach i dość sprawnie wszystkie "przerobilim". BTW czy możesz polecić jakieś książki do wprowadzenia się w klimaty chorwackie? Raczej po polsku lub angielsku. Nie widziałem nic na półkach w księgarni, ale może słabo szukałem.
A jeśli chodzi o Trogir, to ma zasadniczo dwie wady - korki i ubóstwo miejsc do parkowania, choć nie jest tak tragicznie jak w Dubrowniku. Gdybyście kiedyś jednak się zdecydowali i nie było gdzie stanąć po stronie lądu, można przejechać na Ciovo, skręcić w lewo i za chwilę zaczynają się parkingi - najpierw płatne, a potem za darmoszkę. Potem kawałek można się przejść wzdłuż kanału. Zdecydowanie - jak większość miast - nabiera uroku po zmroku i warto tam posiedzieć choć przez jeden wieczór. Kiedyś może się zbiorę do jakiejś małej fotorelacji...
Tymczasem raz jeszcze wielkie dzięki za odrobinę lipca w lutym 8)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.02.2016 21:53

kropi napisał(a):Dzięki, Maslinko, za kolejną świetną opowieść o ciepłej i jasnej stronie życia :oczko_usmiech: . Może wydasz to kiedyś w formie przewodnika/albumu/książki podróżniczej? Masz dziewczyno talent, a dobrych pozycji na temat HR nie ma zbyt wielu.

Kropi, witaj również tutaj :) Dzięki, pomyślę o tym ;) :D

kropi napisał(a):Co do Harry'ego Hole'a, to dzielnie towarzyszył nam rok wcześniej w Ribaricy. Przed lipcowym wypadem do Norwegii postanowiłem wczuć się w klimat i chwyciłem pierwszą książkę norweskiego autora, jaką znalazłem, jak zwykle - dzień przed wyjazdem. Po powrocie zamówiłem resztę w internetach i dość sprawnie wszystkie "przerobilim".

Harry to świetne towarzystwo w podróży, szczególnie na plaży ;)

kropi napisał(a):BTW czy możesz polecić jakieś książki do wprowadzenia się w klimaty chorwackie? Raczej po polsku lub angielsku. Nie widziałem nic na półkach w księgarni, ale może słabo szukałem.

Niestety niczego takiego nie czytałam, ale na forum jest taki wątek. Może coś znajdziesz :)

kropi napisał(a):A jeśli chodzi o Trogir, to ma zasadniczo dwie wady - korki i ubóstwo miejsc do parkowania, choć nie jest tak tragicznie jak w Dubrowniku. Gdybyście kiedyś jednak się zdecydowali i nie było gdzie stanąć po stronie lądu, można przejechać na Ciovo, skręcić w lewo i za chwilę zaczynają się parkingi - najpierw płatne, a potem za darmoszkę. Potem kawałek można się przejść wzdłuż kanału. Zdecydowanie - jak większość miast - nabiera uroku po zmroku i warto tam posiedzieć choć przez jeden wieczór.

W końcu ten Trogir zobaczymy... Może w naszym przypadku będzie do czterech razy sztuka :)
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2016 20:15

Cześć Aga.
Kawał solidnej relacji. Należy się Obrazek

:)

Pzdr
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.02.2016 13:34

Vjetar napisał(a):Cześć Aga.
Kawał solidnej relacji. Należy się

:oczko_usmiech:

Dzięki, Jacku :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Relacja z białym kamieniem w tle - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019