Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Relacja z białym kamieniem w tle

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 28.02.2016 13:48

Dasz radę sama wypić, czy Ci pomóc :oczko_usmiech:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.02.2016 13:51

elka21 napisał(a):Dasz radę sama wypić, czy Ci pomóc :oczko_usmiech:

Radę oczywiście dam, ale w towarzystwie zawsze lepiej smakuje :mrgreen:
Sara76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 28.02.2016 21:11

Jak na takiego piwo-żłopa jak tu co niektórzy sugerują to Maslinka w ogóle nie ma rozwiniętego mięśnia piwnego :devil: Ps. Pozdrawiam i czekam na kolejną wielkanocną relację, bo wierzę, że tradycji stanie się za dość :oczko_usmiech: :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.02.2016 21:49

Sara76 napisał(a):Jak na takiego piwo-żłopa jak tu co niektórzy sugerują to Maslinka w ogóle nie ma rozwiniętego mięśnia piwnego :devil:

Jakieś forumowe legendy z tym moim piwem ;) Chociaż, jak w każdej legendzie, jest w tym trochę prawdy :twisted:

Sara76 napisał(a):Pozdrawiam i czekam na kolejną wielkanocną relację, bo wierzę, że tradycji stanie się za dość :oczko_usmiech: :papa:

O Wielkanocy jeszcze nie myślę. W nocy wróciliśmy z nart w Austrii :D
krusza
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) krusza » 02.05.2016 17:23

Witaj Maslinko,

przeglądając Twoją relację, natrafiłam na kilka interesujących mnie informacji dotyczących miasteczka Slunji i skansenu młynów. Miałabym do Ciebie kilka pytań w tym temacie. Pisałaś o płatnym parkingu. Czy mogłabyś napisać mi, ile kun kosztował za godzinę? I czy orientujesz się, czy wszystkie parkingi są płatne, i te bliżej centrum i te dalej? I drugie pytanie, orientowałaś się może, ile kosztuje wstęp na zwiedzanie skansenu? ( pisałaś "dalej już obowiązują bilety")
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam!
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.06.2016 23:00

krusza napisał(a):Witaj Maslinko

Krusza, dopiero teraz tu zajrzałam :oops:

Z tym, że to raczej niewielka strata, bo niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytania. Ceny parkingu nie pamiętam, była średnia jak na chorwackie standardy; ani drogo, ani tanio...

Z tego, co mi się wydaje, wszystkie parkingi w Slunju są płatne.

Aktualnego cennika zwiedzania Rastoke nie udało mi się znaleźć, ale w 2013 roku wstęp kosztował 12,5 kuny.

Pozdrawiam :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.02.2019 19:23

Odświeżania zdjęć w relacjach ciąg dalszy :D Dokładnie połowa tej relacji zrobiona :mrgreen:
mchrob
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 02.02.2019 19:27

maslinka napisał(a):Odświeżania zdjęć w relacjach ciąg dalszy :D Dokładnie połowa tej relacji zrobiona :mrgreen:

Super, przyda się przed naszymi odwiedzinami Braci w tym roku.
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 02.02.2019 21:21

maslinka napisał(a):Odświeżania zdjęć w relacjach ciąg dalszy :D Dokładnie połowa tej relacji zrobiona :mrgreen:

Maslinko jesteś wielka :smo:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.02.2019 22:32

mchrob napisał(a):Super, przyda się przed naszymi odwiedzinami Braci w tym roku.

W takim razie jutro uzupełnię do końca :)

travel napisał(a):Maslinko jesteś wielka :smo:

:mrgreen: :smo:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 02.02.2019 22:56

Świetnie, akurat nie zdążyłam przeczytać tej relacji i tej z Šolty. :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży