Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja mało rzeczowa

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.12.2008 19:27

Obiecana nagroda dla Tymony to oczywiście piosenki

Još ga volim i Više te ne volim w wykonaniu duetu ze Słowenii

Obrazek
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.12.2008 19:51

No to ja nie mogę być gorszy od Janusza :wink:
Za mało rzeczową relację , nagroda też jest mało rzeczowa :wink: :D
Coś z '' Bella Pupa '' -
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 15.12.2008 20:48

Januszu i Mkmie- za relację mało rzeczową takie nagrody dla ducha i ucha są o wiele fajniejsze, niż te rzeczowe :wink: :) . No i nie ukrywam, że w obu przypadkach, to się trochę dokształciłam muzycznieObrazek


Aniu - Ależ bardzo chętnie sie podzielę, choć na razie plany wakacyje pogrążają się jeszcze w chaosie, choć z owego chaosu na razie wyłania sie tydzień w BiH, tydzień w Cro (Pag, Solta i jeszcze Vis chodzi mi po głowie) i trzeci tydzień we Włoszech (ale gdzie?). To wersja baaardzo optymistyczna, przy założeniu, że mój mąż tyle urlopu dostanieObrazek


Mdziumka a ja dziekuję, że dzięki Tobie nauczylam się posługiwać emotikonami (pewnie o tym nie wiesz)Obrazek


Daniusiu - to jeszcze uzupełnię, że oprócz Istrii na Krk nas także wywiozłoObrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.12.2008 21:02

No cóż, byłem z Tobą do końca... :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 15.12.2008 21:11

JacYamaha napisał(a):No cóż, byłem z Tobą do końca... :wink:

a więc za wytrwałość, poświecenie, upór w trwaniu do celu Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.12.2008 21:13

Tymona napisał(a):a więc za wytrwałość, poświecenie, upór w trwaniu do celu Obrazek

Dzięki, nie było aż tak źle... :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.12.2008 21:26

JacYamaha napisał(a):No cóż, byłem z Tobą do końca... :wink:


Obrazek powiało smutkiem.
Tymona nie masz wyjścia musisz brać się za kolejną relację, bo my się już stęskniliśmy i długo coś czekać na przyszły rok.....Obrazek
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 15.12.2008 22:33

Tymona napisał(a): Daniusiu - to jeszcze uzupełnię, że oprócz Istrii na Krk nas także wywiozłoObrazek


To cieszę się na zapowiedzianą relację podwójnie :D , bo :roll: ani na Istrii, ani na Krku, jeszcze mnie w realu nie było...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.12.2008 23:08

Ja też się bardzo cieszę i już nie mogę się doczekać stycznia :D
Krk i Istria też nigdy nie zostały przez nas zdobyte. Jestem ciekawa, jak sobie radziliście z dzieciakami, były w końcu o rok młodsze. Jakie fortele musieliście stosować? :wink:
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 16.12.2008 13:04

Czytałam do końca, smakowałam zdjęcia, uliczki, place.... :D
Trudno poczekamy... :cry:
W styczniu Tymonie nie damy żadnych forów. Jak poprzedniczki i poprzednicy jestem ciekawa innych wspomnień. Pozdrawiam :papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 16.12.2008 13:49

Tymona napisał(a):Aniu - Ależ bardzo chętnie sie podzielę, choć na razie plany wakacyje pogrążają się jeszcze w chaosie, choć z owego chaosu na razie wyłania sie tydzień w BiH, tydzień w Cro (Pag, Solta i jeszcze Vis chodzi mi po głowie) i trzeci tydzień we Włoszech (ale gdzie?). To wersja baaardzo optymistyczna, przy założeniu, że mój mąż tyle urlopu dostanieObrazek


Tymonka fajne macie plany, szczególnie jeśli chodzi o Włochy. :D
Często jeździłam do tego cudownego kraju i chętnie tam jeszcze powrócę. :D
Ostatnio byłam na campingu w Lido di Jesolo Villaggio San Paolo. Byłam zachwycona, blisko do Wenecji Padwy, Verony. A camping przy samym morzu, długa piaszczysta plaża i można było wykupić na miejscu pyszne jedzonko. Bardzo polecam - mały raj dla dzieci. No i świetne bungalowy, do wyboru i koloru.
Mam nadzieję, że mąż dostanie tyle wolnego i spełnisz swoje marzenia :!:
Ach Włochy, ech..... ale się rozmarzyłam...... :wink:
Miłego dnia. :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 16.12.2008 18:40

dangol napisał(a):To cieszę się na zapowiedzianą relację podwójnie :D , bo :roll: ani na Istrii, ani na Krku, jeszcze mnie w realu nie było...


Hm, Danusiu - ale obawiam się, że będzie jeszcze mniej rzeczowiej :) i bardziej "po łebkach", bo w zeszłym roku dzieciaki na mniej nam pozwalały :)


maslinka napisał(a): Jestem ciekawa, jak sobie radziliście z dzieciakami, były w końcu o rok młodsze. Jakie fortele musieliście stosować? :wink:

Maslinko - młodsi byli i fortele nie były jeszcze potrzebne, bo maluchom generalnie bez różnicy było, gdzie przebywają. Sprawa stawała się poważna, jak w oddali zobaczyli choćby skrawek morza - a wtedy to żadne fortele na nich nie działały :wink: :)


stola1 napisał(a):Czytałam do końca, smakowałam zdjęcia, uliczki, place.... :D
Trudno poczekamy... :cry:
W styczniu Tymonie nie damy żadnych forów. Jak poprzedniczki i poprzednicy jestem ciekawa innych wspomnień. Pozdrawiam :papa:

Stolu - jak mi miło, że się ponownie ujawniłaś :) Pozdrawiam :papa:

anjas napisał(a):ostatnio była na campingu w Lido di Jesolo Villaggio San Paolo. Byłam zachwycona, blisko do Wenecji Padwy, Verony.

Aniu - faktycznie, to dobre miejsce wypadowe, myśmy też tam byli , choć pewnie na innym campie (nie pamiętam, na jakim, bo to z 10 lat temu było). Także w tym roku planuję zdobyć :wink: Rzym :) A jak tobie idzie krystalizacja planów?
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 16.12.2008 19:47

Tymona napisał(a):
anjas napisał(a):ostatnio była na campingu w Lido di Jesolo Villaggio San Paolo. Byłam zachwycona, blisko do Wenecji Padwy, Verony.

Aniu - faktycznie, to dobre miejsce wypadowe, myśmy też tam byli , choć pewnie na innym campie (nie pamiętam, na jakim, bo to z 10 lat temu było). Także w tym roku planuję zdobyć :wink: Rzym :) A jak tobie idzie krystalizacja planów?


Powiadasz wieczne miasto Rzym, warto, bez dwóch zdań :!: Byłam tam dwa lata temu, ale chętnie powróciłabym jeszcze raz. :D Bardzo mi się podobało, szczególnie Rzym antyczny. Podziwiam Cię, że chcecie się z dziećmi tak daleko zapuścić.
Pytasz się jak mi idzie krystalizacja planów :?:
Raczej chyba wszystko wskazuje, że będzie to jednak Pag, ale......zaczęłam śledzić relację Madzi i może Ciovo , podobno jest "przyjazne'' dla dzieci.
Hmm.... ciężki orzech.....:wink:
Chciałabym podjechać nad Balaton, kiedyś tam byłam. Fajny jest Wątekatrakcje w drodze do Cro warto przejrzeć i może Cię do czegoś zainspiruje. :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 16.12.2008 19:57

anjas napisał(a):Raczej chyba wszystko wskazuje, że będzie to jednak Pag, ale......zaczęłam śledzić relację Madzi i może Ciovo , podobno jest "przyjazne'' dla dzieci.
Hmm.... ciężki orzech.....:wink:
Chciałabym podjechać nad Balaton, kiedyś tam byłam. Fajny jest Wątekatrakcje w drodze do Cro warto przejrzeć i może Cię do czegoś zainspiruje. :wink:


Węgry też fajne :) A wątek jest mi znany - pamiętam, że jak pierszy raz tam trafilam i się przeraziłam, że jeszcze tyle do zobaczenia :wink: :) no i kiedy ja biedny żuczek wszystko zobaczę :wink: :)

pozdrawiam :papa:
Magda
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 16.12.2008 22:40

Tymona napisał(a): no i kiedy ja biedny żuczek wszystko zobaczę :wink



Na szczęście mamy na to całe życie. Jeszcze przed nami wiele wakacji i wakacyjnych planów. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja mało rzeczowa - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone