Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja mało rzeczowa

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 30.12.2008 22:06

ita napisał(a):choć po przeczytaniu Twojej z tęsknotą zaczęłam przegladać zdjęcia i smutno mi się jakos zrobiło, że nie będzie takiej pamiątki :roll:


Aaa i jeszcze mi się przypomniało a propos pamiątki - czy istnieje możliwość zapisania, nagrania takich "wypocinek", po to żeby na zawsze gdzieś zostało. Informatyk ze mnie żaden, a chciałabym dla wnuków :wink: :) pamiątkę zostawić. Czy ktoś umiałby mi pomóc?
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 31.12.2008 09:04

Można
Otwierasz nowy dokument Worda
Idziesz do swojej relacji na stronę pierwszą
Klikasz zaznacz wszystko - prawy klawisz myszy i wybierasz lewym z menu (zaznacz wszystko)
Potem kopiuj - znowu prawy myszy i zaznaczasz lewym Kopiuj
Następnie wchodzisz do dokumentu, który otworzyłaś w Wordzie
i robisz - Wklej (prawy myszy,lewym wybierasz Wklej).
I tak powtarzasz 22 razy bo tyle stworzyłaś
:lol: pozdravki Jarek
A nie zaklikaj się.....
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002
Re: Relacja mało rzeczowa - cz.XII

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 31.12.2008 11:27

Świetna relacja dzisiaj umiliła mi poranny dyżur z minus 8 za oknem ;)

Byliśmy w tym roku w tym samym czasie w podobnej okolicy i nawet ta sama lodziarnia była testowana ;)

Tymona napisał(a):
Obrazek



A patenty na negocjacje z dzieciakami przetestuję w praniu już niedługo ;) dotąd wystarczyło wziąć pod pachę i nadać kierunek w te wakacje tak łatwo już nie będzie :twisted:
PozdraV
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 31.12.2008 13:59

Jareksz napisał(a):Można
Otwierasz nowy dokument Worda
Idziesz do swojej relacji na stronę pierwszą
Klikasz zaznacz wszystko - prawy klawisz myszy i wybierasz lewym z menu (zaznacz wszystko)
Potem kopiuj - znowu prawy myszy i zaznaczasz lewym Kopiuj
Następnie wchodzisz do dokumentu, który otworzyłaś w Wordzie
i robisz - Wklej (prawy myszy,lewym wybierasz Wklej).
I tak powtarzasz 22 razy bo tyle stworzyłaś
:lol: pozdravki Jarek
A nie zaklikaj się.....


AAAA - działaaaa! Dziekuję Jareczku :hearts:
ps. A swoją drogą mile zaskoczyła mnie prostota tego rozwiazania :D
Klikać umiem - radę dałam :D

pozdrawiam :papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008
Re: Relacja mało rzeczowa - cz.XII

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 31.12.2008 14:05

Witam kolegę!!
Cieszę się, że tu zajrzałeś :D

Maciej napisał(a):A patenty na negocjacje z dzieciakami przetestuję w praniu już niedługo ;) dotąd wystarczyło wziąć pod pachę i nadać kierunek w te wakacje tak łatwo już nie będzie :twisted:


:lol: :lol: :lol: - branie pod pachę faktycznie może już nie zadziałać :D
pozdrawiam :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.12.2008 19:04

ita napisał(a):dziękuję za słowa zachęty, poczytam jeszcze troche relacji i sie zobaczy :wink:

Zima jeszcze taka długa...kiedy Startujesz :?: :wink:
Już się zapisuję do czytelni.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 02.01.2009 14:29

JacYamaha napisał(a):
ita napisał(a):dziękuję za słowa zachęty, poczytam jeszcze troche relacji i sie zobaczy :wink:

Zima jeszcze taka długa...kiedy Startujesz :?: :wink:
Już się zapisuję do czytelni.

eeee jeszcze nie wiem :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 06.01.2009 17:50

Już teraz oficjalnie mogę ogłosić, że kolejna relacja zaczęła powstawać. ZAPRASZAM :D

:papa:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 28.03.2010 19:14

Witaj Tymona :o.

Prawie dwa lata mija od zakończenia twojej relacji, zakończonej przeniesieniem do następnej :) (jeśli odpowiesz, to przeniesiesz ponownie linka, ok).

Trudno każdemu z Was wtrącać swoje wspomnienia, jak nie bywało się w tych pięknych miejscach, które relacjonujecie.

Jedni potrafią opowiadać zdjęciami, a Ty potrafisz opowiadać bez zdjęć :) .
Masz fajne poczucie humoru (zauważalne :) ) i pozytywny dystans do samej siebie.

W tej relacji zauważyłem źródło do twojego awatarka (wiem obecnie zmieniony), ale nick chyba źródłowy Tymonka.

Czas na Twój uśmiech :).
Moja interpretacja nicka: :wink: Tym-Tymekon-Twój mążkaMajka[/b] :wink: :)

Moje zaległości relacyjne wciąż pozostają, wiadomo każde z nas żyje innym rytmem spraw i obowiązków, a to też czasowo ogranicza.
Pozdrawiam :papa: .
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 29.03.2010 01:48

:oops: :oops: :roll:
.. ależ się zawstydziłam , że dopiero dzisiaj znalazłam Twoją relację.
Nic nie pusciłaś farbki i ja biedna początkująca się nie dokopałam;:) :oops:

Rewela! Twój opis dróg na Hvarze to miód na moje serce hehehe
Dziękuję sobie , że się na niego w pierwszym roku nie zdecydowałam;). Może dojrzeję psychicznie albo kupię klapki na oczy i też tam Pojadę :D

Dzieciaki rewelacja przez takie duże RRRRR :)
Wasz sposób wypoczynku odpowiada mojemu rozumieniu tego pojęcia .
Rajska plaza i kwatera w Uvala Z... świetna!:) zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D
Czytało się przyjemnie bo wypełnia relację humorem :) Wiem , że Ci go nie brakuje :)
Pozdrawiam Was cieplusio :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 29.03.2010 09:14

Ja jeszcze nie czytałem (bo czasu nie miałem), ale ślad zaznaczam, żebym nie zgubił kolejnej (i ganz egal. że z 2008) na pewno wspaniałej relacji by TYMONA.
:smo:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 29.03.2010 11:13

Ale zrobiliście mi dziś mega niespodziankę :D :D :D


nomad napisał(a):Moje zaległości relacyjne wciąż pozostają, wiadomo każde z nas żyje innym rytmem spraw i obowiązków, a to też czasowo ogranicza.
Nomadzie - i właśnie dlatego cieszę się, że odkopałeś moje małorzeczowe pisanie z głębin cro.plowiskiego archiwum :D Qurcze - chyba jakiegoś szampana muszę Ci postawiać Obrazek

nomad napisał(a):Masz fajne poczucie humoru (zauważalne :) ) i pozytywny dystans do samej siebie.
Ale mile połechtałeś moje ego :D za co baaardzo dziękuję :D :D :D Bo ja się w życiu bardzo staram, żeby tak było :D

nomad napisał(a):W tej relacji zauważyłem źródło do twojego awatarka (wiem obecnie zmieniony), ale nick chyba źródłowy Tymonka.
Potwierdzam - nick źródłowy, awatarek przechodził kilkakrotne modernizacje, ostatecznie wygrywa wersja "zamaskowana" :D Piotrze - ale to teraz czas na Twój awatarkowy ruch !

nomad napisał(a):Czas na Twój uśmiech :).
Moja interpretacja nicka: :wink: Tym-Tymekon-Twój mążkaMajka[/b] :wink: :) :lol: :lol: :lol:
A to ci rebus - ale jak dobrze rozwiązany :lol: :lol: :lol:


Muliness napisał(a)::oops: :oops: :roll:
.. ależ się zawstydziłam , że dopiero dzisiaj znalazłam Twoją relację.
Nic nie pusciłaś farbki i ja biedna początkująca się nie dokopałam;:) :oops:
Mulinko - proszę mi się tu nie wstydzić, bo i nie ma po co - a poza tym właśnie się okazało, że co ma wisieć nie utonie (jak mawiają najstarsi górale :D ) :lol: Ale żeby nie było, że farby nie puszczam... no to PUSZCZAM :lol: :lol: :lol:

Muliness napisał(a):Twój opis dróg na Hvarze to miód na moje serce hehehe
Dziękuję sobie , że się na niego w pierwszym roku nie zdecydowałam;). Może dojrzeję psychicznie albo kupię klapki na oczy i też tam Pojadę :D
Mulina - koniecznie klapki na oczy i łyczek nerwosolku. Ale tylko w przypadku, jeżeli jesteś mega samochodową panikarą -tak jak ja- chociaż sądząc z opisu Twoich disnejlendowych odczuć - to raczej przebywanie w samochodzie na górskich drogach też niekoniecznie należy do Twoich przyjemności :mrgreen: - bo góry są przecież od chodzenia a nie od jazdy samochodem :wink: :lol: (a ponieważ mój mąż uważa odwrotnie, to nijak nie możemy się zgrać :wink: )A wracając do tematu - tak przygotowana obowiązkowo na Hvar musisz się udać :lol:

Muliness napisał(a):bo wypełnia relację humorem :) Wiem , że Ci go nie brakuje :)
I vive versa :D Swój swoje go wyczuje :mrgreen:



Buber napisał(a):Ja jeszcze nie czytałem (bo czasu nie miałem), ale ślad zaznaczam, żebym nie zgubił kolejnej (i ganz egal. że z 2008) na pewno wspaniałej relacji by TYMONA.
:smo:
Buberku - jeżeli w tym roku ogarnie mnie leń relacyjny, to momentalnie przypomnę sobie o moim ulubionym czytelniku i czym prędzej ruszę do klawiatury :mrgreen: a dla twoich chłopaków specjalne zdjęcia Mai i jej czarownego uśmiechu :wink: :D :D :D


pozdrawiam Was bardzo serdecznie
i jeszcze raz dziękuję za miłą poranną niespodziankę
:papa:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 29.03.2010 11:40

Jak to się stało, że dopiero dzisiaj wpadłem na ten wątek ?? 8O

Hmmm.... przede mną ponad 20 stron czytania :)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 29.03.2010 17:37

Arek napisał(a):Jak to się stało, że dopiero dzisiaj wpadłem na ten wątek ??
Nie, nie, nie :wink: trzeba muśleć pozytywnie - jak dobrze, że wpadłeś na ten wątek :wink: :lol: (ja tam się bardzo cieszę :mrgreen: )

Arek napisał(a): Hmmm.... przede mną ponad 20 stron czytania :)
Hmmmm, eeee tylko jakieś 10 :D bo pozostałe 10 to raczej pogaduchy o... :D

pozdrawiam
:papa:
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 29.03.2010 19:59

Tymona-szacun wielki,ja nie potrafiłabym wykrzesac z siebie żadnej relacji :roll: ,w głowie niby coś się układa ale przelac na papier to już jest problem,co jak co ale TALENTÓW na tym forum nie brakuje!!!!!!!!!!!!!Kolejna relacja super :D Pozdrowionka
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja mało rzeczowa - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone