Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja mało rzeczowa

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 09.12.2008 20:34

mkm napisał(a):Dla każdego Cromaniaka , Split to obowiązkowa lektura :!:
Proponuję szybko ją zaliczyć :wink:



Lektura obowiązkowa obejrzana. :P
Jest wyśmienita, taką to można studiować cały czas. :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 09.12.2008 20:34

JacYamaha napisał(a): Ach ten fotosik.

Dokładnie - Ach ten fotosik :wink:

Jacek napisał(a): Skoro ten jest przedostatni to może jakaś relacja z poprzedniego urlopu?

Ja tam bardzo chętnie, ale obawiam się, że byłaby ona jeszcze mniej rzeczowa niż ta, bo jeszcze więcej nie pamietam :) No i zdjecia przedsawiałyby głównie dzieciaki (czasem nawet z Chorwacją w tle) :wink:

Mkmie - mam gorącą prośbę (pewnie także w imieniu Ani) - czy w swoich przepastnych zbiorach stron internetowych masz coś na temat Pagu - może być po czesku, bo oni jakoś więcej tego mają :? (linki, które podawałeś u Maslinki już mam) :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 09.12.2008 20:37

Tymona napisał(a):Mkmie - mam gorącą prośbę (pewnie także w imieniu Ani) - czy w swoich przepastnych zbiorach stron internetowych masz coś na temat Pagu - może być po czesku, bo oni jakoś więcej tego mają :? (linki, które podawałeś u Maslinki już mam) :)


O tak, o tak Tymonka ma rację, ja też poproszę. :D
Coś dzisiaj mamy podobne myśli. :wink:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.12.2008 21:46

Tymona napisał(a):
JacYamaha napisał(a): Ach ten fotosik.

Dokładnie - Ach ten fotosik :wink:

Jacek napisał(a): Skoro ten jest przedostatni to może jakaś relacja z poprzedniego urlopu?

Ja tam bardzo chętnie, ale obawiam się, że byłaby ona jeszcze mniej rzeczowa niż ta, bo jeszcze więcej nie pamietam :) No i zdjecia przedsawiałyby głównie dzieciaki (czasem nawet z Chorwacją w tle) :wink:

Mkmie - mam gorącą prośbę (pewnie także w imieniu Ani) - czy w swoich przepastnych zbiorach stron internetowych masz coś na temat Pagu - może być po czesku, bo oni jakoś więcej tego mają :? (linki, które podawałeś u Maslinki już mam) :)


Co ja tam podawałem Maslince :? Już nie pamiętam :( Czy chodzi Ci o apartamenty w najpiękniejszych stronach Pagu :?: :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 09.12.2008 22:40

mkm napisał(a):Czy chodzi Ci o apartamenty w najpiękniejszych stronach Pagu :?: :wink:

O apartamenty mogą też być - ale najbardziej interesuje mnie to "najpiękniejszych" :)
pozdrawiam :papa:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.12.2008 23:05

Tymona napisał(a):
mkm napisał(a):Czy chodzi Ci o apartamenty w najpiękniejszych stronach Pagu :?: :wink:

O apartamenty mogą też być - ale najbardziej interesuje mnie to "najpiękniejszych" :)
pozdrawiam :papa:


Proszę bardzo , tak na szybko :wink:
http://www.hellotourist.net/sajatlap.ph ... ocnica+Dom
Śmiało możesz pisać już dziś :D Zresztą ..., jak Ci się spodoba , to wtedy podam adres :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 10.12.2008 22:17

mkm napisał(a):Proszę bardzo , tak na szybko :wink:
http://www.hellotourist.net/sajatlap.ph ... ocnica+Dom
Śmiało możesz pisać już dziś :D Zresztą ..., jak Ci się spodoba , to wtedy podam adres :wink:

Dziekuję uprzejmie :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.12.2008 22:53

Tymona, dzisiaj nadrobiłam wczorajsze zaległości w czytaniu Twojej relacji. Piękny jest Twój Split :D My jakoś nie doceniliśmy jego uroków, muszę przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. Może dlatego, że zwiedzaliśmy go po drodze z Zadaru do Zivogosce (W 2006 roku) i spieszyliśmy się...
Tobie udało się mnie zachęcić, żebym dała Splitowi jeszcze jedną szansę. Dzięki :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.12.2008 23:30

Tymona napisał(a):
mkm napisał(a):Proszę bardzo , tak na szybko :wink:
http://www.hellotourist.net/sajatlap.ph ... ocnica+Dom
Śmiało możesz pisać już dziś :D Zresztą ..., jak Ci się spodoba , to wtedy podam adres :wink:

Dziekuję uprzejmie :D


Ależ proszę bardzo :D
http://www.mesites.cz/apartmany.php - to już kiedyś było
http://www.novalja-pag.net/en/107/lun/a ... jerka.html - daleko do morza , ale warto się zastanowić .
Jeszcze trochę info po czesku - http://www.chorvatsko.cz/kvaros/pagos.html

Ale co tam Pag :wink: Zastanów się lepiej nad Soltą :D Znalazłem , specjalnie dla Ciebie , fajne lokum :D - http://www.barada-solta.com/indexeng.html
:papa:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.12.2008 23:46

maslinka napisał(a):Tymona, dzisiaj nadrobiłam wczorajsze zaległości w czytaniu Twojej relacji. Piękny jest Twój Split :D My jakoś nie doceniliśmy jego uroków, muszę przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. Może dlatego, że zwiedzaliśmy go po drodze z Zadaru do Zivogosce (W 2006 roku) i spieszyliśmy się...
Tobie udało się mnie zachęcić, żebym dała Splitowi jeszcze jedną szansę. Dzięki :D


... Nima Splita do Splita , moj dobri Nono ... :wink: :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.12.2008 00:07

OLIVER DRAGOJEVIĆ

Splite moj :lol:

Split - ca ce mi Copacabana :lol:

DINO DVORNIK (zmarł w tym roku :cry: )

Ništa kontra Splita :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 12.12.2008 11:07

Maslinko - życzę, żeby tym razem wycieczka do Splitu się udała Obrazek

Mkm-ie - adresy super :) (na tych czeskich stronach zdecydowanie więcej - widać, ze Chorwaci bardziej na Czechów nastawieni ) Nad Soltą też się zastanawiam, no i nad Visem. W ramach podziękuwania Obrazek

Januszu - do tych splickich widoków - żeby lepiej sie oglądało Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.12.2008 11:46

Tymona , te czeskie stronki o Chorwacji to sobie Czesi sami dla siebie zrobili - oni nie mają morza , więc tym bardziej chcą nad morze jechać :lol:

Spolszczone Jaderske more :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 12.12.2008 11:56

Janusz Bajcer napisał(a):te czeskie stronki o Chorwacji to sobie Czesi sami dla siebie zrobili - oni nie mają morza , więc tym bardziej chcą nad morze jechać :lol:

No to Czesi mają bardzo kreatywne podejście do tematu :wink: :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.12.2008 12:13

Janusz Bajcer napisał(a):Tymona , te czeskie stronki o Chorwacji to sobie Czesi sami dla siebie zrobili - oni nie mają morza... :lol:

A to mnie oszukali-cały czas mówili, że mają ... tylko taką szeroką plaże (c.a. 650 km) :wink: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja mało rzeczowa - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone