Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rab - mały raj dla rodzin z dziećmi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 26.09.2011 07:15

Swietnie piszesz, ciekawe i ładne fotki. Czekam na c.d.
PZDR.
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 26.09.2011 07:46

nadrobiłam i już śledzę:)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 10:22

piotrf napisał(a):Melduję się w Twojej relacji 8) podziwiając i ucząc się zarazem - z wnukami przyszłymi wyjazdy stoją przede mną otworem ( mam cichą nadzieję , że córcie nie odmówią dziadkowi tej przyjemności :) )


Pozdrawiam
Piotr


Witaj, Piotr! Fajnie, że jesteś a dziadkowi wnuki nie odmówią, bądź pewny :wink:

Pozdrawiam,
Anka
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 10:24

Dudek2222 napisał(a):Jak fajnie cudzym okiem raz jeszcze zerknąć na widoki podziwiane miesiąc temu.
Ten hotel, w Austrii, to nie Oldtimer aby ?

Obrazek


No hej! Oczywiście, że Oldtimer :lol: Na Cromaniaków zawsze można liczyć, dzięki :lol:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 10:27

Roxi napisał(a):
mahadarbi napisał(a): Czemu czułam? Bo tam, gdzie dzieci w tytule, tam lecą rodzice (i nie tylko, widzę) :lol:


Nie tylko rodzice, nie tylko ;)
Przekochany bąbelek... i Rab też bardzo fajny. Nigdy nie byłam, nie widziałam. Dlatego tak lubię dział z relacjami z podróży :)


Czołgiem, Laro Croft! :wink: :D
Fajnie, że wpadłaś. Rab jest prześliczny, ale z nurkowaniem musiałabyś podążyć naszym szlakiem, do przeuroczych zatoczek FKK /już w nowym odcinku pokażę jedną z tych naszych ukochanych/. Lopar to jednak wielka wanienka dla bobasów do metra wysokości :wink: :lol:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 10:31

franko napisał(a):Swietnie piszesz, ciekawe i ładne fotki. Czekam na c.d.
PZDR.


Witaj, franco!
Dzięki, będzie coraz ładniej, więc zostań :D
Pozdrawiam!



kkra napisał(a):nadrobiłam i już śledzę:)

Hej, kkra! Fajnie, że i tu za mną trafiłaś :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 26.09.2011 11:03

mahadarbi napisał(a):Lopar to jednak wielka wanienka dla bobasów do metra wysokości :wink: :lol:


Wanna też jest ok, lubię długie i relaksujące kąpiele... niekoniecznie w masce i płetwach :lol:
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 26.09.2011 11:11

Zostanę do samego końca relacji.
PZDR.
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 11:31

Roxi napisał(a):
mahadarbi napisał(a):Lopar to jednak wielka wanienka dla bobasów do metra wysokości :wink: :lol:


Wanna też jest ok, lubię długie i relaksujące kąpiele... niekoniecznie w masce i płetwach :lol:


:lol: Już myślałam, że tylko kąpiele od 220 m w dół :wink:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 11:32

franko napisał(a):Zostanę do samego końca relacji.
PZDR.


Fajnie :D
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 14:10

Aguha napisał(a):I ja się przysiądę i chętnie poczytam. Przedwczoraj wróciliśmy z Hvaru. Towarzyszył nam Prawdziwy Cromaniak w wieku miesięcy szesnastu :D . Pozwolę sobie stwierdzić, że Nadia jest urocza :lol:

Pozdrawiam


Witaj, Aguha!
To co, możemy chyba liczyć za chwilę na jakąś hverneńską opowieść?
16 msc... rety, kiedy to było :?: :roll: :lol: Nadia bardzo dziękuje za komplement :oops:

Pozdrawiam!
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 26.09.2011 18:48

mój Rab:)
moje kąty :)

chętnie obejrzę :)

w 2007 roku byliśmy u Rosy i Ignaca K. w Banjol .... dzieci do dzisiaj wspominają smak ciasteczek pieczonych przez panią Rosę .... a gruszkóweczka Ignaca ... ;)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 19:37

No weź nie żartuj! 8O U Kirinców byliście??? :?: Bosz... jaki ten świat mały 8O Ignac nadal gruszku częstuje? A tańcuje też? :lol: Podreperowali tę chałupinę trochę? Synalek poszedł wreszcie do pracy?
My u nich byliśmy w jakimś 2004 roku, może 2005, nie pamiętam... Ale numer :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 26.09.2011 19:44

mahadarbi napisał(a):No weź nie żartuj! 8O U Kirinców byliście??? :?: Bosz... jaki ten świat mały 8O Ignac nadal gruszku częstuje? A tańcuje też? :lol: Podreperowali tę chałupinę trochę? Synalek poszedł wreszcie do pracy?
My u nich byliśmy w jakimś 2004 roku, może 2005, nie pamiętam... Ale numer :D


:)
no patrz :)
koło palmy do góry :)


nie wiem, jak chałupina wczesniej wyglądała :) my mielismy ten apartament na parterze z wejsciem osobnym :) taki późny Gierek z haftowanymi obrazkami - ale było ok:)

gruszkóweczka (popijte, popijte ....;) ) była mooooocna, łoj mocna ;)
żarełko powitalne i rybki pożegnalne pyszniutkie :)

Figi co rano :)
ehhhh rozmarzyłam się :)

Synalek - chrapał w ciągu dnia w tym domku na górze :)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 26.09.2011 19:50

Nieee no :lol: numer wszechczasów :!: 8O Najbidniejsza chałupa we wsi a co drugi u nich na kwaterze był :wink: No ale nie standard a ludzie się liczą :wink:
Nam wtedy niewiele do szczęścia potrzeba było, dobra atmosfera, żarełko i widoki (kolejność dowolna), a oni byli genialni! Rosa co wieczór kolacja, Ignac co wieczór popitka, co dwa dni na ośmiornice chłopy wypływali a na koniec wyjazdu Rosa nas rozrzewniła do łez, częstując NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE marynowaną ośmiornicą z połowu 8O Ech... Obiecaliśmy, że wrócimy do nich z dzieckiem już :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rab - mały raj dla rodzin z dziećmi - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone