Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rab-jakie plaze procz Loparu?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MR HYDE
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2011
Rab-jakie plaze procz Loparu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MR HYDE » 28.07.2011 21:40

Witam serdecznie! W tym roku wybieramy sie do Loparu i bedzie to juz nasz drugi raz na wyspie Rab. Pierwszym razem, zauroczeni dzikimi plazami w Loparze, spedzilismy tam tydzien, praktycznie nie opuszczajac miejscowosci. W tym roku chcielibysmi pozwiedzac plaze w roznych miejscowosciach, codziennie na nie dojezdzajac. Dlatego zwracam sie z proscba do zacnych cromaniakow o wszelkie rady: na ktore plaze w innych miejscowosciach warto sie wybrac? Moze znacie jakies ustronne, spokojniejsze plazyczki? Prosilbym o jakies wskazowki dotarcia na nie, jesli to mozliwe ;) Z gory piekne dzieki za pomoc :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Padova Iii

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 19.07.2012 21:18

Polecam PLAŻĘ na CAMP PADOVA III :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Padova Iii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 19.07.2012 22:25

maniusc napisał(a):Polecam PLAŻĘ na CAMP PADOVA III :)


to ta co ma rezerwacje karimatowe porobione i nic więcej się nie zmiesci????
pytanie o plaże ma już rok :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Padova III

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 24.07.2012 11:43

...tak to ta plaża! :)
Jest mała i ciasna, ale mnie się podoba! :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Padova III

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 24.07.2012 12:56

maniusc napisał(a):...tak to ta plaża! :)
Jest mała i ciasna, ale mnie się podoba! :)


wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale mieszkając w Banjol widziałam to "cudo" wiele razy :)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 24.07.2012 15:40

a czy na rabie znajdę jakieś spokojne zatoczki ? mam dylemat czy rab czy może istria :(
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Padova III

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 26.07.2012 17:26

BeJur napisał(a):
maniusc napisał(a):...tak to ta plaża! :)
Jest mała i ciasna, ale mnie się podoba! :)


wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale mieszkając w Banjol widziałam to "cudo" wiele razy :)



...no tak w Banjol... ale mieszkając na Camp Padova III... ;)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 26.07.2012 17:27

w okolicach Loparu podobno nie ma problemu ;) zresztą dużo jest o tym w innym wątku ;)
jgx1
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 25.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jgx1 » 26.07.2012 19:17

witam
spytam tu żeby nie śmiecić - jestem w Rabie a chciałbym jutro pojechać na osławione plaże Loparu (nie rajską przy kampie nie bo już byłem tylko te dzikie) - gdzie najlepiej podjechać autkiem i czy te plaże da rade "zwiedzić" w jeden dzień przechodząc na nie na nogach czy na każdą trzeba z osobna dojeżdżać autem?
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 15.08.2012 08:09

No to JAKIE PLAŻE polecacie na RABIE?
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 15.08.2012 09:49

lopar-na-rabie-t2590.html - tu masz opis plaż , stary ale pewnie się dużo nie zmieniło
http://www.lopar.com/ - na dole masz obrazy 360' i opis plaż

i szukajcie na forum dużo tego było np tu: pytanie-o-rab-t37644.html
sunnik
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.06.2014
Wyspa Rab i plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunnik » 10.06.2014 20:12

Witajcie,

Dużo przeczytalem juz na forum jednak nie uzyskałem satysfakcjonujących info, dlatego też pytam...

W ostatni weekend czerwca jedziemy we dwoje pierwsyz raz do Chorwacji, celujemy na wyspę Rab. Interesuje mnie kwestia małych plażyczek, łagodnych zejsc na plaże, gdzie można łapać słonce oraz pluskać sie w wodzie ;) i oczywiscie aby nie bylo ludzi ? Czy w tym terminie jest szansa na jakies bardziej odległe plażowanie bez tłumów ?
Celujemy w miejscowość Lopar lub Supetarska Draga.

Jak wygląda kwestia dojazdu samochodem na plaże, czy jednak lepiej isc z 1,2 km pieszo ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 02.11.2014 22:19

Pytam już o apartamenty na wakacje 2015. Zdecydowanie RAB, blisko morza. Potrzebujemy jeden apartament 4-osobowy. (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
Bryś
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.04.2012
Re: Wyspa Rab i plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bryś » 18.04.2017 19:01

Witajcie,

Tematów na temat wyspy Rab jest kilka, ale wybrałem ten, bo wydał mi się najodpowiedniejszy.

Chciałem mianowicie zapytać, jak wygląda sytuacja z plażami w rejonie osady Suha Punta? Tak do końca zielony nie jestem; wiem, że plaża jest bardzo blisko, nieopodal znajduje się też słynna zagospodarowana plaża FKK Kandarola. Ale czy są też w bliskiej odległości także kameralne zatoczki naturystyczne? Na jakiejś słowackiej stronie podróżniczej przeczytałem, że w tym rejonie są takie mini plaże. A w Chorwacji najbardziej lubimy właśnie takie niewielkie zatoczki-w bliskiej odległości od zakwaterowania-gdzie można przebywać nago.

Jeśli ktoś coś o tym wie, to fajnie będzie, gdy się podzieli.

Dzięki, pozdrawiam.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Wyspa Rab i plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 22.04.2017 12:22

Bryś napisał(a):Witajcie,

Tematów na temat wyspy Rab jest kilka, ale wybrałem ten, bo wydał mi się najodpowiedniejszy.

Chciałem mianowicie zapytać, jak wygląda sytuacja z plażami w rejonie osady Suha Punta? Tak do końca zielony nie jestem; wiem, że plaża jest bardzo blisko, nieopodal znajduje się też słynna zagospodarowana plaża FKK Kandarola. Ale czy są też w bliskiej odległości także kameralne zatoczki naturystyczne? Na jakiejś słowackiej stronie podróżniczej przeczytałem, że w tym rejonie są takie mini plaże. A w Chorwacji najbardziej lubimy właśnie takie niewielkie zatoczki-w bliskiej odległości od zakwaterowania-gdzie można przebywać nago.

Jeśli ktoś coś o tym wie, to fajnie będzie, gdy się podzieli.

Dzięki, pozdrawiam.


na Rabie jest dużo takich intymnych zatoczek! ;)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Rab-jakie plaze procz Loparu?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone