Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011
Rab - apartementy lub kwatery blisko morza ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 06.05.2011 11:50

Bardzo proszę Państwa o polecenie mi czegoś sprawdzonego na wyspie Rab ? Szukam jak w tytule czegoś blisko morza z grillem , lodówka , Tv i tarasem lub balkonem .
mkmb
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 09.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkmb » 09.05.2011 17:21

W zeszłym roku byliśmy w Banjol ok. 2 km od miasta Rab. Nam się podobało. Do plaży ze 100 m.

http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... -batifogo/
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 09.05.2011 18:29

Ja kilka lat temu byłem w Banjolu tutaj:
http://www.apartments-tina.com/tina.htm
App bardzo fajny. Wszystko jest o czym piszesz ale sam Banjol taki sobie. Palża jak w Polsce nad jeziorem, chociaż w pobliskiej Pudericy - plaża super, ale tam chyba nikt nie mieszka :)
tom79
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2011
szukam apartamentu na RAB

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom79 » 01.07.2011 13:51

Witam wszyskich chce wyjechać 31.07 na 7 dni na wyspe RAB ale w dobrej cenie prosze dajcie jakieś namiary dla 4 osób dzięki i pozdrawiam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Agata555
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2012
Pytanie o Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata555 » 12.07.2012 12:53

Witam
Jedziemy w niedzielę na Rab w 2 auta.Pytanie prośba do kogoś kto właśnie stamtąd wrócił lub jest w tej chwili.
Jak wygląda sytuacja z wolnymi apartamentami,najlepiej w okolicy Suha Punta ?
Niestety nie zdążyliśmy nic zarezerwować i jedziemy w ciemno.Może ktoś wie czy jest szansa na domek letniskowy w tej okolicy.
Czy są tam teraz tłumy turystów?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedż.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 12.07.2012 13:01

Suha Punta to głównie luksusowy hotelowo kempingowy ośrodek, odwiedziłam raz i nie rzucił mnie na kolana.
jeżeli będziecie na miejscu wystarczająco wcześnie - spokojnie coś znajdziecie, ewentualnie jedźcie w inne miejsce, nie wiem jak Kampor, ale Banjol, Barbat - spokojnie coś znajdziecie, Supetarską Dragę - odradzam, może być też Lopar :) jak ktoś lubi Lopar :)
Agata555
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata555 » 12.07.2012 14:29

Bardzo dziękujemy.
Napisz jeszcze proszę co warto zabrać z art.spożywczych co jest tam drogie.
Czy na Rabie w okolicach które polecasz są jakieś targi rybne i owocowe,i jeszcze ostatnie czy są tam winiarnie z własnymi wyrobami?
Pozdrawiamy serdecznie
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 12.07.2012 14:36

Z artykułami spożywczymi nie przesadzajcie :) ceny nie są astronomiczne, chyba, że skupicie się na najdroższych rzeczach - to wtedy można się zdzwiwić :)
Jezeli nie masz wycudaczonego alergicznego dziecka - nie zabieraj nic, no chyba, że na pierwszy dzień, żeby nie biegać po sklepach.
W Rabie (po wjeździe na rondzie w prawo - na przeciwko dużego parkingu ) skręcasz w prawo i jest tam duży Cash&Carry z przyjaznymi cenami, chyba obok jest hala rybna.
A kierując się z tego dużego parkingu w stronę portu i starówki traficie na uliczkę ze straganami owocowo-warzywnymi.
No i oczywiscie na samej starówce jest duży sklep spożywczy.

Winiarnie??? nie pamiętam, ale na pewno są... nas poił gospodarz swoimi wyrobami :)
Agata555
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata555 » 12.07.2012 14:57

Dzięki
Ruszamy z mniejszym stresem.
Pozdrawiamy
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 12.07.2012 15:03

Agata555 napisał(a):Dzięki
Ruszamy z mniejszym stresem.
Pozdrawiamy


pochwal się po powrocie, gdzie byliście :)
powodzenia :)


mam małe info dla Ciebie
w profiliu mam adres - odezwij się :)
thopson23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) thopson23 » 12.07.2012 15:39

Witam,

My wróciliśmy 7-go. Byliśmy w Lopar ale nie na Rajskiej Plaży tylko po drugiej stronie na wschodniej zatoce.
W każdej miejscowości sporo wolnych miejsc .
Jedzenie nie jest przesadnie drogie, no może poza wieprzowiną. Wybór nie jest za specjalny.
Co do prowiantu, który warto zabrać ze sobą to zależy na co się nastawiacie i czy jedziecie z dziećmi.
Na pewno warto wziąć masło bo 10 pln za 250g to duża przebitka no i niezastąpiona sucha krakowska lub żywiecka bo wędliny tam są dość specyficzne.

Pozdrawiam
magdaox
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 23.08.2011
Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaox » 12.07.2012 19:00

Polecam Kampor - jeżeli nic nie znajdziecie tam gdzie chcecie.
My byliśmy tu: http://www.villa-trlika.com/accommodation.htm
w Apartamencie nr 4. Super. Plaża blisko, piaszczysta.Z okna ją widać. Kilka metrów dalej-bardziej kameralna ale za to bardzo płytka - super dla dzieci.Jakby cos pytaj.
Nalesnick
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nalesnick » 25.07.2012 11:04

a czy na wyspie Rab można znaleźć jakieś rozsądniejsze kwatery czy to raczej tak mała wyspa że ceny niewiele się różnią
o rozsądnych cenach pisząc mam na myśli nie więcej niż 10E na osobę
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.07.2012 12:04

Nalesnick napisał(a):a czy na wyspie Rab można znaleźć jakieś rozsądniejsze kwatery czy to raczej tak mała wyspa że ceny niewiele się różnią
o rozsądnych cenach pisząc mam na myśli nie więcej niż 10E na osobę


we wrzesniu albo 500m pod górę przez drogę do morza :)

daj sobie 12-15 euro - to znajdziesz :)
a wyspa nie jest taka całkiem mała :)
Nalesnick
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nalesnick » 25.07.2012 13:49

nie dam :D
znajomy wrócił z Pagu za 7,5E od osoby wiec 10 to i tak rozrzutnie :D:D:D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone