Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.08.2012 20:55

maniusc napisał(a):...że RAB, to wiem, ale która część wyspy?



ale pytasz o Rab??? ;)
czy o pobyt w tym roku???? ;)


bo jakby to razem do kupy połączyc - to z RAbu musisz popłynąć na najbliższą wyspę w dół mapy :)
potem jechac prosto, nastepnie skręcic w lewo, potem w prawo i do końca wyspy - taki koniec świata 8)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 11.08.2012 21:01

BeJur napisał(a):
maniusc napisał(a):...że RAB, to wiem, ale która część wyspy?



ale pytasz o Rab??? ;)
czy o pobyt w tym roku???? ;)


bo jakby to razem do kupy połączyc - to z RAbu musisz popłynąć na najbliższą wyspę w dół mapy :)
potem jechac prosto, nastepnie skręcic w lewo, potem w prawo i do końca wyspy - taki koniec świata

pytałem o RAB, bo zakładałem, że tam byłaś w tym roku...
Ostatnio edytowano 11.08.2012 21:15 przez maniusc, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.08.2012 21:04

maniusc napisał(a):
KrzychuZiom napisał(a):Bejur to dajesz co tam na rabie :P chcemy wiedziec wszystko :P bo w środe już wyjazd aaa :P jak ceny piwa i artykułów spożywczych , gdzie ładne plaże i gdzie można pupy opalić bez innych :P



POPIERAM PYTANIE, bo ja jadę za tydzień... :)



róbcie se jaja :)

ale jakby co - tyle razy juz tam bylam, ze mogę poodpowiadać :)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 11.08.2012 21:05

No :D:D:D to co w tym roku nie Rab ? :P i nie jaja :P to pisz kochana :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.08.2012 21:11

KrzychuZiom napisał(a):No :D:D:D to co w tym roku nie Rab ? :P i nie jaja :P to pisz kochana :D



kochana????? 8O

dość odważne posunięcie :roll:



powolutku, od 5tej rano jestem tutaj
:roll: ;)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 11.08.2012 21:16

oj oj :P to miało być tak milusio :P wybacz jeśli cie uraziłem :) ale wszyscy podekscytowani wyjazdem ;)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.08.2012 21:17

KrzychuZiom napisał(a):oj oj :P to miało być tak milusio :P wybacz jeśli cie uraziłem :) ale wszyscy podekscytowani wyjazdem ;)



spokojnie, ale bez przesady :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 11.08.2012 21:19

A Ty KrzychuZiom jedziesz przez CZ, czy przez SŁ?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.08.2012 21:30

BeJur napisał(a):ale .... jeśli chodzi o konkretne info, to jest jeden "znajomy" człowiek na Rabie od wczoraj - moze uda mi się jakieś informacje ściagnac, aczkolwiek - bez info tez dacie radę
gołe dupy to się opala prawie wszędzie, piwo w sklepach kosztuje "nie majątek" zawsze mozna kranówę pić, a naparwdę polecam sklep w Rabie - cash&carry - ceny przyjazne na większe zakupy
Ostatnio edytowano 11.08.2012 21:41 przez Bea.ta, łącznie edytowano 1 raz
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 11.08.2012 21:33

No comments ...
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 11.08.2012 21:41

KrzychuZiom napisał(a):oj oj :P to miało być tak milusio :P wybacz jeśli cie uraziłem :) ale wszyscy podekscytowani wyjazdem ;)


a dokąd dokładnie na ten rab jedzies - jak do lopar - to pisz co chcesz wiedziec - może pomogę - po 5 tygodniach łacznie już spędzonych w loparze troche wiem...tyle, że moim zdaniem...nic wielkiego tam wiedzieć nie trzeba,
moim zdaniem najlepsza plaża jest koło FERRY do Valbiska w północnej części loparu (trafisz - zapytaj o apartman 119 albo o apartman martinovic 139 i - obok jest ta plaża ;-) piwo 16 kn, frytki 15 kn (big porcja), mało ludzi, tylko tubylcy i ci co tam wczasują, do sklepu 200m jak chcesz taniej wode i piwko kupić - pizze (45-55kn) na wynos tez masz obok sklepu. Livacina i San Marino w południowej części loparu pełne ludzi aż głowa boli.
Reszta jest mało istotna - zresztą wszystko odszukasz bez problemu, cały lopar to 3 km długości raptem
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 12.08.2012 08:52

maniusc napisał(a):A Ty KrzychuZiom jedziesz przez CZ, czy przez SŁ?


przez Czechy :P

Czyli wszystko wiemy :) większe zakupy to do tego większego marketu :) a macie może jakąś mapkę ze ścieżkami i kąkretnymi nazwami plaż ? żeby można druknąć albo zgrać na tel ? i napiszcie jeśli wiecie w jakich cenach można znaleść noclegi , i w którym rejonie loparu najlepiej szukać żeby nie było daleko na dzikich plaż :) bardzo dziękuje za wszelką pomoc :)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 12.08.2012 10:58

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Czy w zaznaczonym miejscu są jakieś spokojne zatoczki ? napiszcie (zaznaczcie) jeszcze proszę gdzie są ładne plaże, zatoczki ;)
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 12.08.2012 11:16

KrzychuZiom napisał(a):
maniusc napisał(a):A Ty KrzychuZiom jedziesz przez CZ, czy przez SŁ?


przez Czechy :P

Czyli wszystko wiemy :) większe zakupy to do tego większego marketu :) a macie może jakąś mapkę ze ścieżkami i kąkretnymi nazwami plaż ? żeby można druknąć albo zgrać na tel ? i napiszcie jeśli wiecie w jakich cenach można znaleść noclegi , i w którym rejonie loparu najlepiej szukać żeby nie było daleko na dzikich plaż :) bardzo dziękuje za wszelką pomoc :)


W zaznaczonym przez Ciebie miejscu jest wybieg dla kozic i to takich co mają trochę kun na krem z filtrem 50 ;-)

Mapkę masz w załączniku jak nie otworzysz to przesle na priva
Załączniki:
lopar1mapa.jpg
lopar mapka informacyjna
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 12.08.2012 11:32

dzięki s-max ;) san marino to ta słynna rajska plaża? :) z centrum do tych dzikich plaż (dla golasków) jaka odległość będzie ? 3 km ? i czy w samym Loparze wieczorami się coś dzieje ? czy raczej trzeba jechać do Stolicy ? :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone