Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 13.08.2012 19:12

jeszcze jedno pytanie do bywalców Rabu , dziś straszył mnie znajomy , czy to prawda że ceny na wyspie są wyższe niż na lądzie ? i czy uda nam się znaleźć nocleg za ok 15 euro od osoby (nie chcemy blisko rajskiej) pozdrawiam ;)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.08.2012 19:22

KrzychuZiom napisał(a):jeszcze jedno pytanie do bywalców Rabu , dziś straszył mnie znajomy , czy to prawda że ceny na wyspie są wyższe niż na lądzie ? i czy uda nam się znaleźć nocleg za ok 15 euro od osoby (nie chcemy blisko rajskiej) pozdrawiam ;)



ja to kiedyś słyszałam, że na wyspach jest zakaz jeżdżenia własnymi samochodami :) tylko nijak mi się to miało do cen za samochody na promie ;)

dwie odpowiedzi
- nie
- tak

:)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 13.08.2012 19:25

Dziękuje :) to już chyba wszystko wiemy :) pewnie będziesz pierwszą osobą która będzie czekać na naszą relację ;) hehe pozdrawiamy
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.08.2012 19:28

ja już czekam :)

omiń tylko prom w weekend i będzie super :)
(ja raz stałam 4godz w kolejce)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 13.08.2012 19:34

jedziemy w środę a więc myślę że będzie ok :) zastanawiam się tylko w który dzień jechać na Plitvice , i o której godzinie....
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.08.2012 19:45

KrzychuZiom napisał(a):jedziemy w środę a więc myślę że będzie ok :) zastanawiam się tylko w który dzień jechać na Plitvice , i o której godzinie....


idealnie wg mnie byloby w drodze powrotnej, żeby nie pływać niepotrzebnie promem.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 13.08.2012 20:02

no wiem tylko chcieliśmy jechać rano i wybrać sobie długą trasę i wrócić , koszt promu już policzyliśmy x4 :) bo potem po takim długim spacerku wracać do PL to tak średnio się będzie chciało ;)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.08.2012 20:04

KrzychuZiom napisał(a):no wiem tylko chcieliśmy jechać rano i wybrać sobie długą trasę i wrócić , koszt promu już policzyliśmy x4 :) bo potem po takim długim spacerku wracać do PL to tak średnio się będzie chciało ;)


a nie wyjdzie Was taniej nocleg w Plitvicach i jazda na drugi dzien po spacerze??
tak pytam, bo ja logistycznie myślę ;)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 13.08.2012 20:09

hm nad tym nie myślałem :) muszę przedyskutować z resztą ;)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.08.2012 20:13

KrzychuZiom napisał(a):hm nad tym nie myślałem :) muszę przedyskutować z resztą ;)


policz na zimno
droga Lopar - prom - Jablanac - Plitvice - to dwa razy
prom dwa razy
parkingi
i jeden dzien na Loparze do tyłu

a tak macie dodatkowy dzień w Cro na spokojny spacer w pieknych okolicznościach przyrody, spokojne spanie i jazdę do domu bez zmęczenia
w Plitvicach nie ma problemu z wynajeciem czegoś na jedną noc

:)
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 13.08.2012 20:17

BeJur ma rację my jechalismy z KRKu na Plitvice i zuruck wieczorem na KRK. Padłem na łózko jak nieprzytomny - rodzina także. Raz, że droga mozolna, dwa same Plitvice to też nie spacerek po bułki a trzy tam klimat jak w Zakopanem, godzina słońca, godzina deszczu... Po za tym Plitvice są grzechu warte ;-)
Ostatnio edytowano 15.08.2012 04:55 przez s-max, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.08.2012 20:19

oj tam rację
wiem po prostu 8)

w piatek jechałam koło zjazdu na Jablanc, potem z Senj pod górkę wysoko i jeszcze dalej z górki, aż do kierunkowskazu na Plitvice .... dzięki bardzo, szkoda czasu :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.08.2012 23:11

s-max napisał(a): same Plitvice to też nie spacerek po bułki a trzy tam klimat jak w Zakopanym, godzina słońca, godzina deszczu...


8O
Że niby jak :?: 8O
W Zakopanem,tak gwoli ścisłości. :wink:
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 14.08.2012 20:21

:D
s-max
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) s-max » 15.08.2012 04:54

anakin napisał(a):
s-max napisał(a): same Plitvice to też nie spacerek po bułki a trzy tam klimat jak w Zakopanym, godzina słońca, godzina deszczu...


8O
Że niby jak :?: 8O
W Zakopanem,tak gwoli ścisłości. :wink:


Tak, racja. Tymczasem w polskiej interpunkcji po przecinku robimy pauzę przed kolejną literą.
:oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone