Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytania od "tekstylnej"

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 23.08.2013 10:49

darek1 napisał(a):Niech któryś zdejmie gacie przy moich córkach to zapomni po co ma jaja. Wyrżnę tępym brzeszczotem "do 5 pokolenia" i wszystkim facetom bez gaci w promieniu 50 m. Zamiast błękitnego morza Adriatyckiego będzie czerwone.

Dziadek Maciek napisał(a):A co wyrżnąć "którejś" gdy ... :?: :wink:


No...pasowałoby....ale nadal nie widzę odpowiedzi od tolerancyjnych naturystów. I powiem wam że coraz bardziej zaczynam się do tych ludzi zniechęcać. Wiem, to są jakieś jednostki zapewne, ale "dzięki" tym jednostkom kilkakrotnie musiałam zmieniać plażę, która przecież była dla tekstylnych, a jednak nie mogłam na niej przebywać.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 23.08.2013 10:51

Wg mnie nie doczekasz się sensownej odpowiedzi.

Jak się zachowujesz, gdy plaża tekstylna graniczy linią umowną, np napisem na kamieniu, z plażą gołą :wink:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 23.08.2013 11:21

Dziadek Maciek napisał(a):Wg mnie nie doczekasz się sensownej odpowiedzi.

Jak się zachowujesz, gdy plaża tekstylna graniczy linią umowną, np napisem na kamieniu, z plażą gołą :wink:


Na takich plażach nigdy nie bywaliśmy. Chodzi mi o plażę, gdzie nie ma napisu FKK , plażują tekstylni i nagle pojawiają się obok nas gołe du....

Zivogosce Mala Duba, uvala Duba, Primosten....w tym roku Podgora Caklje. Zawsze idziemy najpierw na rekonesans i sprawdzamy czy to przypadkiem nie FKK. Jeśli widzimy tylko tekstylnych, a nie widzimy napisu FKK to się rozkładamy. I zdarza się że po kilku godzinach mamy " tolerancyjne towarzystwo". 8O
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 23.08.2013 11:33

Dziadek Maciek napisał(a):A co wyrżnąć "którejś" gdy ... :?: :wink:

Myślę, że koledze Darkowi przeszkadzają przede wszystkim osobniki płci męskiej...
Co innego sympatyczna, zgrabna i ładnie opalona osobniczka płci przeciwnej
(oczywiście najlepiej taka poniżej trzydziestki i raczej nie Niemka :P ) - taka będzie piękną ozdobą całej plaży... :lool:


Iwona75 napisał(a):No...pasowałoby....ale nadal nie widzę odpowiedzi od tolerancyjnych naturystów.
Nie wiem co mogłabym Ci odpowiedzieć...
Mi nie przeszkadzają ani tekstylni na plaży gołej, ani na odwrót...
Jeśli mamy ochotę poopalać się bez ciuchów raczej nie pchamy się na plażę gdzie jest przewaga tekstylnych, jeśli jest ich mniej - zostajemy wychodząc z założenia, że wiedzą gdzie są i skoro tu są to im to nie przeszkadza...
... ale i tak najchętniej szukamy małej zatoczki w której nie ma nikogo :)

A propos gdybania, to też pogdybam:
Jesteś naturystą na plaży znanej jako naturystyczna ale bez wielkich tablic z napisem FKK
i zasieków z drutu kolczastego chroniących przed tekstylnymi...
No więc jesteś na tej plaży początkowo sam/a, stopniowo pojawiają się kolejne osoby...
głównie golasy ale też tekstylni, których liczba z czasem zaczyna przeważać
a dodatkowo zaczynają się jakieś pretensje...
I co wtedy?
Zebrać manele i szukać nowego miejsca, żeby mieć spokój czy olać wychodząc założenia,
że ja byłam tu pierwsza a oni wiedzieli gdzie się rozkładają??
Ostatnio edytowano 23.08.2013 11:44 przez Anai, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 23.08.2013 11:44

darek1 napisał(a):Niech któryś zdejmie gacie przy moich córkach


Darek zaznacza, że przy córkach, różnie więc to można zrozumieć, np gdyby był sam ... 8O

O córki mu chodzi :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 23.08.2013 13:58

Anai napisał(a):
Dziadek Maciek napisał(a):A co wyrżnąć "którejś" gdy ... :?: :wink:

Myślę, że koledze Darkowi przeszkadzają przede wszystkim osobniki płci męskiej...
Co innego sympatyczna, zgrabna i ładnie opalona osobniczka płci przeciwnej
(oczywiście najlepiej taka poniżej trzydziestki i raczej nie Niemka :P ) - taka będzie piękną ozdobą całej plaży... :lool:




:) Koleżanka Anna jest bardzo domyślna. :D
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 23.08.2013 15:55

Iwona75 napisał(a):
Dziadek Maciek napisał(a):Wg mnie nie doczekasz się sensownej odpowiedzi.

Jak się zachowujesz, gdy plaża tekstylna graniczy linią umowną, np napisem na kamieniu, z plażą gołą :wink:


Na takich plażach nigdy nie bywaliśmy. Chodzi mi o plażę, gdzie nie ma napisu FKK , plażują tekstylni i nagle pojawiają się obok nas gołe du....

Zivogosce Mala Duba, uvala Duba,


W Zivogosce Mala Duba na końcu plaży w stronę Porat zawsze był kawałek plaży przeznaczonej (zapewne zwyczajowo) dla fkk, podobnie Uvala Velika Duba na wąskim odcinku, oraz na tym kawałku pod piniami w stronę Blato również. Mogło się zdarzyć, że trafiłaś tam kiedy byli sami tekstylni i dlatego zaburzyło to Twoją ocenę co do przeznaczenia plaży. Obecnie obie plaże są plażami CO, a to za sprawą rosnącej popularności i urokowi owych plaż. Wcześniej jednak były one okupowane przez nudystów. Inna sprawa, że w Chorwacji poza plażami "miejskimi" i "publicznymi" z tabliczkami z przekreślonym znakiem FKK lub napisem "no nude" w zasadzie nie powinnaś mieć pretensji że ktoś obok ciebie opala się kompleksowo. Oczywiście jeśli ktoś ostentacyjnie obnosi się ze swoja nagością to może wywoływać to niesmak, ale wówczas masz raczej do czynienia z ekshibicjonistą niż z naturystą i w takim przypadku Darek może mu obcinać co tam mu się podoba.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 23.08.2013 16:41

darek1 napisał(a):
Anai napisał(a):
Dziadek Maciek napisał(a):A co wyrżnąć "którejś" gdy ... :?: :wink:

Myślę, że koledze Darkowi przeszkadzają przede wszystkim osobniki płci męskiej...
Co innego sympatyczna, zgrabna i ładnie opalona osobniczka płci przeciwnej
(oczywiście najlepiej taka poniżej trzydziestki i raczej nie Niemka :P ) - taka będzie piękną ozdobą całej plaży... :lool:




:) Koleżanka Anna jest bardzo domyślna. :D


Kolego Darku : I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 23.08.2013 17:02

nowalijka napisał(a):...
Czy spotkaliście naturystów, co do których uważaliście, że są zdecydowanie nieatrakcyjni fizycznie, np. wzbudzili niesmak?

Spotkałem wyłącznie takich naturystów. Ponure i obrzydliwe postacie. Chociaż nie wiem czy to byli naturyści czy co bo bywam tylko na plażach klasycznych ale byli goli lub półnadzy. Takie mam odczucia estetyczne i niech mi nikt nie wytyka nietolerancji bo nawet nie odpowiem, szkoda fatygi. Trudno.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.08.2013 17:21

Po to są plaże FKK, żebym nie musiał oglądać gołodoopców na swojej.
Jeżeli będę chciał popatrzeć (z z doświadczenia wiem, że nie ma na co) pójdę sobie na FKK.

No, ale to tylko moje zdanie.
Naturyzm to przecież.............filozofia - a ze mnie żaden filozof.

Przy okazji.
"Pozdrawiam" pana, który zeszłoego roku na Rucicy spacerował z fiutem na wierzchu pomiędzy dwustoma osobami ubranymi.

Też pewnie..........filozof.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 23.08.2013 17:51

Ja pozdrawiam pana, który jak najbardziej ubrany spacerował wzdłuż plaży FKK i zaglądał we wszystkie jej zakamarki sprawdzając czy aby ktoś się przed jego bystrym wzrokiem nie ukrył... :evil:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 23.08.2013 17:56

anakin napisał(a):
Przy okazji.
"Pozdrawiam" pana, który zeszłoego roku na Rucicy spacerował z fiutem na wierzchu pomiędzy dwustoma osobami ubranymi.


To żeś mistrzu się spóźnił, było trzeba to zrobić zeszłego roku na Rucicy. :D

pzdr dla mniej i bardziej ubranych :wink:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.08.2013 18:36

longtom napisał(a):To żeś mistrzu się spóźnił, było trzeba to zrobić zeszłego roku na Rucicy. :D
pzdr dla mniej i bardziej ubranych :wink:

Możnaby.
Ale ego(nie mylić z czymś innym) było tak wielkie, że nijak było podejść.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 23.08.2013 18:40

anakin napisał(a):
longtom napisał(a):To żeś mistrzu się spóźnił, było trzeba to zrobić zeszłego roku na Rucicy. :D
pzdr dla mniej i bardziej ubranych :wink:

Możnaby.
Ale ego(nie mylić z czymś innym) było tak wielkie, że nijak było podejść.


hm nie wiem czy o tym samym myślimy :mrgreen:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 23.08.2013 21:09

Iwona75 napisał(a):[quote="Raffiu]. Oczywiście jeśli ktoś ostentacyjnie obnosi się ze swoja nagością to może wywoływać to niesmak, ale wówczas masz raczej do czynienia z ekshibicjonistą niż z naturystą i w takim przypadku Darek może mu obcinać co tam mu się podoba.[/quote][/quote][/quote]



Wiadomo co - Siurka tępym brzeszczotem :evil:
Ostatnio edytowano 23.08.2013 22:20 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Pytania od "tekstylnej" - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone